Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 09-06-13, 17:49   #16
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Bmw 320 E36 Recent Adus 890 Euro

Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
lex***: multi pun botu la cazane de astea
Noi 2 Felice: stai in timisoara ?
lex***: nope , am fost in zona
lex***: pentru un focus
Noi 2 Felice: si l-ai luat ?
lex***: n-am luat nimic, fum albastru la 170.000km si dadea in nas
lex***: la 90km/h
Noi 2 Felice: pfff.
lex***: masina e impecabila, trage de rupe
lex***: desi era un 1.6
Noi 2 Felice: vezi ca copiez si pun asta pe forum pe 4tuning
Noi 2 Felice: dar sterg din conversatie !
lex***: ideea e ca focus nu e de la el
lex***: de la un baiat de pe ebursaauto
lex***: ok
Noi 2 Felice: nu stie nimeni cine esti
lex***: nu era de la el masina, de la unu de prin zona
lex***: prin zona aia
lex***: pline curtile de masini

AM pus aceasta conversatie ca sa nu se creada lumea ca ne-am bagat aiurea in postul omului...dar sa stie si toti sa nu isi mai ia TEPE si sa plece cate 550-700km in cazurile cand oamenii sunt de prin dobrogea....sa pateasca ce am patit si noi ....de retinut ca distanta care am strabatut pana acolo...atat am facut si inapoi 1100 km pentru un PONTON !!!
Pai normal ca sunt pline curtile de masini..
Cumpara o pisica cu 250..o vinde pe 900..din aia 900 cumpara 2...le vinde cu 1500..si din 1500..cumpara 4... si tot asa. Dai in plm de samsari.Nu ajungi acasa cu ele.
__________________


~ Haters make me Famous ~
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 09-06-13, 17:59   #17
alin_craiova

Stage 4
 
alin_craiova's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 196
Default Re: Bmw 320 E36 Recent Adus 890 Euro

deci ,ca sa intelegeti si voi ceva ,cum e cu masinile in germania . Daca ai o platforma si stii germana binisor faci bani multi din dezmembrari de masini . Exiata un ziar undeva prin germania se numeste ''Masini de cadou'' adica oameni care dau masini fara sa ceara nimic pe ele ,numai sa scape de ele .....Asa ca multe dintre aceste masini ajung pe mainile acestor oameni ,le mai picteaza pe ici pe colo ,mai pun o folie pe ele ,leduri ,chinezarii...le impopotoneaza putin si masina e tipla -> E masina unei babute din germania ,masina avand triplele negre facute cu lumanarea,folii de nu vedeai dupa colt si altele SAU este un E46 CSL dovada fiind un rahat de portbagaj ,2 bucliere de doi lei,sau o pereche de jante de toata jena...

Intelegeti voi.....
alin_craiova is offline   Reply With Quote
Old 09-06-13, 18:54   #18
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Default Re: Bmw 320 E36 Recent Adus 890 Euro

Quote:
Originally Posted by alin_craiova View Post
deci ,ca sa intelegeti si voi ceva ,cum e cu masinile in germania . Daca ai o platforma si stii germana binisor faci bani multi din dezmembrari de masini . Exiata un ziar undeva prin germania se numeste ''Masini de cadou'' adica oameni care dau masini fara sa ceara nimic pe ele ,numai sa scape de ele .....Asa ca multe dintre aceste masini ajung pe mainile acestor oameni ,le mai picteaza pe ici pe colo ,mai pun o folie pe ele ,leduri ,chinezarii...le impopotoneaza putin si masina e tipla -> E masina unei babute din germania ,masina avand triplele negre facute cu lumanarea,folii de nu vedeai dupa colt si altele SAU este un E46 CSL dovada fiind un rahat de portbagaj ,2 bucliere de doi lei,sau o pereche de jante de toata jena...

Intelegeti voi.....
cum am zis si eu mai sus ...nu are nimeni nimic cu ei eu personal VAND masini ..cum vand si ei DAR nu laud un cazan ..ii spun omului fiecare DEFECT oricare ar fi el !!!
dar sa vinzi masini coapte omorate ca impecabile rulate afara e tiganie curata ! sa fie invatatura de minte pentru cine mai cumpara masini de la oamenii astia !
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 11-06-13, 09:11   #19
ovi_atb

Stage 3
 
ovi_atb's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 156
Default Re: Bmw 320 E36 Recent Adus 890 Euro

Lasa-ti omul sa isi vanda marfa ....
ovi_atb is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -