Nu cred ca mai este cazul!S-a luat avans....Si daca nu aduce omu banu il tin eu ,,nu ma mai rog ,, de oameni sa plateasca piese...Ms pt interes!Se poate inchide topicul
Nup nu iti dadeam 7000 si uite asa o sa plece toate masinile din romania
Tu acum vrei sa castigi de 2 ori la fiecare masina ca in curand nu o sa mai fie
Nu-i treaba ta si nici a altora cat si de cate ori castig eu!
Te pomeni ca tu esti ieftin rau....Ai uitat ce preturi ai????Si totusi de multe ori reusesti sa le dai!E...asa-s si io...ASTA E!NU A FOST SA FIE AL TAU ACEST M5!Bafta
Ma bucur ca-l urmaresti si-l poftesti
De data asta este 9900 euro si nu se vinde mai ieftin decat daca i se gaseste defect!!
La anu va fi mai scump.......
Ma bucur ca-l urmaresti si-l poftesti
De data asta este 9900 euro si nu se vinde mai ieftin decat daca i se gaseste defect!!
La anu va fi mai scump.......