Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 04-11-09, 23:09   #1
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default [Vand] BMW e36 Full M-Technic - 318is - Impecabila

Vand BMW e36 , 318is , recent adus din Anglia ; are 140.000 mile , a avut 2 propietari in Anglia dintre care ultimul (cel de la care am luat-o) o avea de 9 ani dar nu o mai folosea fiindca mai avea un e90 in garaj , motorul functioneaza perfect . Masina este din 30 03 1998. Culoarea este Violet. Masina nu are rugina.
Dotari :
-scaune si bancheta Recaro de piele neagra impecabile cu 5 ajustari
-cotiera de piele fata/spate (cu suport de 2 pahare) , fetze de usi de piele (cu cusatura de individual si burete pe margine) in stare impecabila
-4 geamuri electrice
-bandouri de M
-bara fata de M
-bara spate de M
-praguri de M
-volan de piele cu aibag
- trapa bi-pozitionala
-stopuri de M
-proiectoare
-radiocasetofon cu 4 boxe
-jante aliaj BMW originale
-oglinzi electrice
-Grup Autoblocant
-servo directie
-servo frana
-ABS
-eleron Zender
etc etc
Masina are cartea service la zi (numai la BMW) , am facturi pe tot ce s-a schimbat la masina , 3 chei , M.O.T (itp) valabil .
Am venit cu ea din Anglia pana in Romania pe roti , nu am avut nici o problema , consumul a fost de 7% la mers 130-140 Km/h.
Masina este impecabila din toate punctele de vedere , are o linie foarte frumoasa , nu este foarte joasa deci se poate folosii ca o masina de zi cu zi ,nu a avut nici un accident in 11 ani. .... pretul este de 4200 euro negociabil . Se poate inmatricula in Romania fara probleme cu volan pe dreapta ( este foarte usor de condus).

Atasez si cateva poze pe care le-am facut in drum spre Romania (este de 2 zile in tara) la adresa aceasta : https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...mpecabila.html

Contact : email : leo_xtreme_racing@yahoo.com sau nr tel : 0721219685 Leo .
Se poate vedea in Constanta.
leonard is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -