Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > HONDA - ACURA > Anunturi Auto Honda - Acura

Anunturi Auto Honda - Acura Masini Honda de vanzare si piese pentru Honda

Reply
 
Thread Tools
Old 14-06-10, 13:07   #16
TM32CIP

Stage 5
 
TM32CIP's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,446
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: CAUT MOTOR CRX 1.6

Quote:
Originally Posted by tm8bnz View Post
Cat de prost sa fii sa spui asta cand tocmai tu esti blond !?
Deci pe lista de porcarii care te caracterizeaza, dupa prestatia de pe iveco, si stranutu` de fraza de mai sus, am bifat si daltonista
inca te astept sa-mi speli masina fonzie
__________________
FRONT YARD ENGINEERING -- Fastest TICO in the WORLD -->> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...e/page-12.html
TM32CIP is offline   Reply With Quote
Old 14-06-10, 14:30   #17
tm8bnz

Stage 5
 
tm8bnz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,584
Member of:
[Moderators]
[RR]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CAUT MOTOR CRX 1.6

Bai ce zoro esti in spatele tastelor ! Ieri la Arad dupa ce mi-am batut "pAula" de tine constant si sistematic,iu public,fata in fata te-ai cacat pe tine si singura ta replica a fost "de asa ceva nu o sa ai tu niciodata parte" aratand catre 2 pisde,probabil platite cu un cico,dupa care atarnai ca un clown in calduri !

Nu numa ca esti patetic cand tu ne evaluezi noua ca un mucos de pe margine evolutia la curse,dar mai nou esti si demn de mila,pt ca mai un pic si scumpesc astia abonementul la cartoon network si atunci adio Tom si Jerry !
__________________
Driving a race car is like sex,all men think they're good at it ! ... Jay Leno
tm8bnz is offline   Reply With Quote
Old 14-06-10, 22:51   #18
TM32CIP

Stage 5
 
TM32CIP's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,446
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: CAUT MOTOR CRX 1.6

Replica de fapt iti apartine fluturandu'mi sub nas un rahat de medalie, raspunsul meu fiind legat de acele FETE, nu "pisde" ( termen pentru care te vor curenta de ma voi strica de ras ) 4 la numar, nu doua (iar esti ORB) care m'au insotit ca-mi inteleg placerea de a te vedea cum iti dai in cauciucuri ca de obicei, nicidecum platite cum vezi tu in filme ca se face, sau cum "LUCREAZA" iulia ta in Bucuresti deci in continuare esti rupt de realitate cert este ca totusi tu incepi orice discutie din spatele tastaturii, vad ca o dai cu tom&jerry la greu, stii tot de scumpiri si abonamente deci e clar cine e pasionatu` si ca trece viata pe langa tine si vei ramane tot cu putulica in mana in fata unor cupe de plastic si poze, ca asta e tot ce se va alege de tine.

Prefer oricand sa stau la umbra inconjurat de femei sa radem de broscoi ca tine cum dau in garduri si se cred piloti, decat sa invart 2 minute de volan ca disperatu pe banii birtului mamei, si sa rada tot publicul

mi-am si gasit eu cu cine sa vorbesc de FEMEI si REALITATE
hai dai repede un reply (incearca sa scrii corect gramatical de data asta) si fugi la garaj sa-ti repari cotetzu` dupa care te astept sa-mi speli masina
TM32CIP is offline   Reply With Quote
Old 14-06-10, 23:10   #19
tm8bnz

Stage 5
 
tm8bnz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,584
Member of:
[Moderators]
[RR]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CAUT MOTOR CRX 1.6

Quote:
Originally Posted by TM32CIP View Post
Prefer oricand sa stau la umbra inconjurat de femei

mi-am si gasit eu cu cine sa vorbesc de REALITATE

Bine,ai castigat ! Poti sa stingi becu si sa visezi in continuare !
tm8bnz is offline   Reply With Quote
Old 14-06-10, 23:37   #20
TM32CIP

Stage 5
 
TM32CIP's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,446
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: CAUT MOTOR CRX 1.6

Amuzant cand realizezi diferenta intre ce am zis eu si uzura palmei tale drepte Becul nu-l sting, te astept sa-mi speli masina !
Mult succes cu latratul pe net, vei latra singur de azi incepand pentru ca fiindu-mi inferior, nu meriti atentie sa fii cu ochii in 4 de azi incepand, ca ai vorbit din nou prostii despre cine nu trebuia
TM32CIP is offline   Reply With Quote
Old 15-06-10, 07:53   #21
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: CAUT MOTOR CRX 1.6

intru pe topicul asta DOAR pentru a vedea discutia dintre voi .. fun
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 15-06-10, 19:56   #22
TM92VIC

Stage 5
 
TM92VIC's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 753
Member of:
[Honda]
Default Re: CAUT MOTOR CRX 1.6

Totusi baiatu cauta motor nu certuri )

Vad ca bnz i moderator ar trebui sa fie un exemplu pt cei care fac offtopic`uri )
TM92VIC is offline   Reply With Quote
Old 15-06-10, 20:48   #23
TM32CIP

Stage 5
 
TM32CIP's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,446
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: CAUT MOTOR CRX 1.6

Ii moderator pe RENAULT unde nu se tin decat aplauzele adesate lui si poze cu el, ATAT !!! De ce crezi ca aici pe Honda se screme de dimineata pana seara sa dea o replica ? ca nu poate sterge ! Intr'adevar e un exemplu ... de ceva ce nu poate fi mentionat pe forum. Iar ca sa vezi ca nu mint, uite ca imd va posta si el !!
TM32CIP is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -