Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Electrice si Electronica

Reply
 
Thread Tools
Old 22-03-11, 19:53   #1
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Cumpar (@bucuresti) bord(ceasuri) cu turometru pt VW caravelle/ passat b3 1.9TD

Doresc sa cumpar ceea ce scrie in titlu. Prefer sa fie si functional . Pot oferi si bani+ bord fara turometru si cu buba la cap sau bord benzinar tot fara turometru sau bord golf 3 benzinar, tot fara turometru .

0747786683
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 12-09-11, 13:18   #2
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cumpar (@bucuresti) bord(ceasuri) cu turometru pt VW caravelle/ passat b3 1.9TD

valabil !
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 16-01-12, 09:07   #3
MihaiMTR

Stock
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 3
Default Re: Cumpar (@bucuresti) bord(ceasuri) cu turometru pt VW caravelle/ passat b3 1.9TD

Am un ceas de bord de T4 cu turometru si vitezometru in mile si in km/h la 250 ron. 0748885708 sau ovidiu.szilagyi@materom.ro
MihaiMTR is offline   Reply With Quote
Old 18-01-12, 01:35   #4
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cumpar (@bucuresti) bord(ceasuri) cu turometru pt VW caravelle/ passat b3 1.9TD

In umila mea opinie, este ..usor grandiuos pretul cerut de dumneata .Respect evaluarea ta, e dreptul tau sa ceri cat crezi de cuviinta, insa voi aduce in sprijinul afirmatiei mele, faptul ca am cumparat ceasuri de vr6 cu 35(de la un user din DJ,pe care-l gasesti cu dezmembrari pe aria corespunzatoare..insa mai poti gasi la aceleasi preturi si la altii din TM si alte judete,inclusiv bucuresti si .. ciudat,chiar Tg Mures =))) si respectiv 60ron (targ).Unul il am acum pe batranica asta . Daca vrei, iti pot vinde eu cu 50ron si ceasuri de vr6 dar si de golf3 (dar asta e fara turometru).. te-ai putea scoate in masura in care tu ai mai reusit sa vinzi ceasuri de bord de genul asta, la suma pe care ai postat-o...sau poate doar testezi terenul cu mine? La suma ceruta de tine pe un bord s-h de vw in varsta de 12-20ani, iti arat de vanzare dashboard racelogic (fara cablu can) , dar si set de ceasuri AEM de stalp cu tot cu soclu. Nu fac depresie daca pe turometru va scrie aem )..eu am deschis topicul asta in speranta de a casi un bord s-h ..la pretul corespunzator . Nici arabii de pe mihaibravu n-au cerut vreodata suma asta pe ceva similar..).. esti recordman prietene. Astept in continuare de t4 cu 1.9d/td si nu de pe benzinar.. preferabil nici de pe 2.4d care e in 5cilindri.

Last edited by lascarica; 19-01-12 at 23:56.
lascarica is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -