Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Navigatii, GPS, Detectoare, CarKit

Reply
 
Thread Tools
Old 12-01-05, 21:55   #16
wmf

Stock
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 9
Default

krushX, ce suparat esti tata, calmeaza-ta, ia o tigare, mai iesi p-afara, ce-i cu criza asta

vrei sa zici ca viper nu e premium? sau clifford? la fel si rockford sau mbquart?

unic importator:
http://www.whistler-radar.com/index.html#DISTRIB
http://www.thb.de/main.php?lang=en&m...rs_view&cid=RO
http://www2.vdo.com/vdo/genericnavi/...nd_ID=536.aspx

zi-mi si mie ce gasesti la romania

banuiesc ca mai sunt, da' nu le stiu eu
wmf is offline   Reply With Quote
Old 12-01-05, 21:58   #17
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default

WMF, cred ca am mai intrebat asta...VIPER a preluat UNGO care sunt produse tot de Clarion corect?ca si inainte...doar ca le vinde Viper...
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 12-01-05, 21:58   #18
KrushX

Stage 4
 
KrushX's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 237
Default

toate firmele producatoare pe care le-ai enumerat au produse de la high high end la low end pentru toate buzunarele, problema este nu ca ei nu sunt premium ci ca voi aducetzi produsele din gama inferioara shi le vindetzi ca pe cele de top... atata tot.
__________________
In Bass We Trust!
KrushX is offline   Reply With Quote
Old 12-01-05, 22:07   #19
wmf

Stock
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 9
Default

Quote:
ei nu sunt premium ci ca voi aducetzi produsele din gama inferioara shi le vindetzi ca pe cele de top
te inseli

m-am mai intrebat cineva asta? tot tu erai?

hai sa clarificam acum:
viper este produs de directed
ungo era produs de clarion
directed a cumparat clifford detinatoare de multe patente
directed a dat in judecata clarion pentru ca folosea tehnologii patentate [care initial erau ale lui clifford] fara sa plateasca copyright
directed a castigat procesul si pt ca clarion nu a putut sa plateasca despagubirea s-a hotarat ca directed sa produca ungo, dar pe el sa scrie to clarion
astfel ungo n-o sa fie niciodata deasupra lui viper
wmf is offline   Reply With Quote
Old 12-01-05, 22:20   #20
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default

povestea ta e mai lunga decat a mea... asa e...eram doar curios cum de a ajuns ungo la falcon...calitatea viper e de necontestat si clifford deasupra tuturor...era o simpla intrebare...eu doar le montez si atat...alarmele si americanii...garcea si oltenii...hehe...bafta
__________________

Uischi...I'll never forget you...
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 12-01-05, 22:23   #21
wmf

Stock
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 9
Default

de fapt povestea e si mai lunga, da' nu o stiu pe toata

din ce-am mai auzit: un director sau ce naiba era ca nu stiu sigur si-a dat demisia si s-a fost angajat [sau a fost angajat] de directed, ca asa au aflat astia despre clarion ca foloseste tehnologie patentata

numa' bine
wmf is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -