Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Tuning Interior

Tuning Interior Volane, Scaune, Schimbatoare, Pedale, Ceasuri

Reply
 
Thread Tools
Old 23-04-12, 09:28   #121
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

pentru detalii folositi numarul din anunt..multumesc!

0766.229.802... Gigi...
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 14:59   #122
florin_andrey86

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 873
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

salut,
am un audi a4 din 1995 si vreau sa-i fac interiorul:
- scaune+bancheta - piele neagra in exterior si alcantara crem in interiorul (scaunele fata sunt originale spert, dar s-a manat buretele pe partea stanga a scaunului, deci trebuie reconditionat)
- plafon piele neagra (are trapa)
- stalpii piele neagra
- cotiera fata
care este pretul?
o sa vin cu ele desfacute si daca este nevoie le las acolo

o sa le arat si la prieteni cum lucrati si poate o sa le aducem pe toate, in functie de pret....
stima
__________________
Severin Racing Club - SRC - Creat din pasiune pentru stil si performanta!

florin_andrey86 is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 15:01   #123
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by florin_andrey86 View Post
salut,
am un audi a4 din 1995 si vreau sa-i fac interiorul:
- scaune+bancheta - piele neagra in exterior si alcantara crem in interiorul (scaunele fata sunt originale spert, dar s-a manat buretele pe partea stanga a scaunului, deci trebuie reconditionat)
- plafon piele neagra (are trapa)
- stalpii piele neagra
- cotiera fata
care este pretul?
o sa vin cu ele desfacute si daca este nevoie le las acolo

o sa le arat si la prieteni cum lucrati si poate o sa le aducem pe toate, in functie de pret....
stima
pentru detalii folositi numarul din anunt..multumesc! NU EU TAPITEZ

0766.229.802... Gigi...
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 12-06-12, 16:07   #124
Tibitzu

Stage 5
 
Tibitzu's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 765
Member of:
[2 Roti]
[FORD]
[Hyundai]
[Competitor CNCA]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Cat ma costa sa imbrac stalpii acestia in ceva negru sau gri inchis...o imitatie de piele sau de alcantara ...

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...&d=1339484827v
Tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 12-06-12, 16:46   #125
dani3lll

Stage 5
 
dani3lll's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 8,868
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by Tibitzu View Post
Cat ma costa sa imbrac stalpii acestia in ceva negru sau gri inchis...o imitatie de piele sau de alcantara ...

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...&d=1339484827v
a spus ZEKY mai sus, sunati la nr de tel, nu va raspunde nimeni aici in legatura cu preturile !
bafta
dani3lll is offline   Reply With Quote
Old 12-06-12, 17:46   #126
Doc-ul

Stage 5
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,323
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by dani3lll View Post
a spus ZEKY mai sus, sunati la nr de tel, nu va raspunde nimeni aici in legatura cu preturile !
bafta
am mai afirmat aici ceva si am fost blamat ! Daca titlul este " preturi fff mici " de ce nu se poasteaza pretul ala fff mic ? Va spun eu pentru ca ESTE cel putin la fel ca peste tot . NU CONTEST CALITATEA , dar ma indigna mereu titlul cand il vad si nu pot ramane indiferent !
Doc-ul is offline   Reply With Quote
Old 12-06-12, 19:04   #127
dani3lll

Stage 5
 
dani3lll's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 8,868
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by Doc-ul View Post
am mai afirmat aici ceva si am fost blamat ! Daca titlul este " preturi fff mici " de ce nu se poasteaza pretul ala fff mic ? Va spun eu pentru ca ESTE cel putin la fel ca peste tot . NU CONTEST CALITATEA , dar ma indigna mereu titlul cand il vad si nu pot ramane indiferent !
din cate stiu eu userul ZEKY nu lucreaza acolo si de aceea indruma pe toti cei care pun aici intrebari sa sune, nu sa intrebe fiindca el nu cred ca stie preturile.

ca si calitate nu cunosc, ca si cuvant oamenii sunt sub nivelul asteptarilor mele fiindca de o saptamana incerc sa ajung acolo si inca nu am mai ajuns si asta datorita faptului ca sunt amanat de pe o zi pe alta sau nu se mai raspunde la telefon!
dani3lll is offline   Reply With Quote
Old 12-06-12, 19:08   #128
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by Doc-ul View Post
am mai afirmat aici ceva si am fost blamat ! Daca titlul este " preturi fff mici " de ce nu se poasteaza pretul ala fff mic ? Va spun eu pentru ca ESTE cel putin la fel ca peste tot . NU CONTEST CALITATEA , dar ma indigna mereu titlul cand il vad si nu pot ramane indiferent !
--------------------------------------------------------------------------------

DACA CITEAI PRIMUL POST VEDEAI SI CATEVA PRETURI.

AM SPUS DE NU STIU CATE ORI CA NU EU RETAPITEZ , CA NU AM NICIUN CASTIG DIN ASTA SI NICIUN COMISION IAR CEI CARE DORITI DETALII SA SUNATI LA NUMARUL DIN ANUNT, CE ESTE ASA GREU DE PRICEPUT??????????????????????


UITE CE SCRIE IN PRIMUL POST:

''Va spus si cateva preturi:

Interior complet (cu materialul nostru, piele ecologica) = 800 ron;
(cu materialul vostru) = 600 ron;

O fata de usa (cu materialul nostru, piele ecologica = 50 ron;
(cu materialul vostru) = 40 ron;

Laterale scaun fata (cu materialul nostru, piele ecologica) = 50 ron de scaun;
(cu materialul vostru) = 40 ron;

Interior scaun (cu materialul nostru, piele ecologica) = 40 ron;
(cu materialul vostru) = se negociaza la telefon;

Cotiera = 25 ron;
Schimbator = 20 ron;
Volan piele naturala 120 ron (cu pielea noastra).''


NU STIU CUM SE FACE DAR MEREU APAR NEMULTUMITI CEI CARE NU BENEFICIAZA DE SERVICIILE LOR IAR CEI CARE AU LUCRAT CU EI DE ATATA TIMP AU FOST MULTUMITI SI CHIAR AU REVENIT SI CU ALTE LUCRARI!

DANIELL: Baietii stau toata ziua in atelier si este un balamuc acolo, volumul de munca este foarte mare......de multe ori nici mie nu-mi raspund la telefon...daca chiar esti interesat du-te pana la slatina ca vorba aia esti la 47 de km distanta de ei....
__________________
Oamenii sunt faptele lor!

Last edited by Z E K Y; 12-06-12 at 19:15.
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 12-06-12, 19:39   #129
dani3lll

Stage 5
 
dani3lll's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 8,868
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
DANIELL: Baietii stau toata ziua in atelier si este un balamuc acolo, volumul de munca este foarte mare......de multe ori nici mie nu-mi raspund la telefon...daca chiar esti interesat du-te pana la slatina ca vorba aia esti la 47 de km distanta de ei....
pai ma duc si la 100 de km dar sa stiu si unde, intre timp am vb cu un anume domn gigi, care ma invita cu drag maine dimineata la slatina sa imi imbrace 2-3 lucruri, probabil ca l-ai facut atent de cele afirmate de mine.

REPET: nu am contestat calitatea caci baiatul parea un pic deranjat de cele spuse de mine.

Maine voi revenii cu un feedback pt toata lucrarea.
bafta!
dani3lll is offline   Reply With Quote
Old 12-06-12, 22:36   #130
Doc-ul

Stage 5
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,323
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
--------------------------------------------------------------------------------

DACA CITEAI PRIMUL POST VEDEAI SI CATEVA PRETURI.

AM SPUS DE NU STIU CATE ORI CA NU EU RETAPITEZ , CA NU AM NICIUN CASTIG DIN ASTA SI NICIUN COMISION IAR CEI CARE DORITI DETALII SA SUNATI LA NUMARUL DIN ANUNT, CE ESTE ASA GREU DE PRICEPUT??????????????????????


UITE CE SCRIE IN PRIMUL POST:

''Va spus si cateva preturi:

Interior complet (cu materialul nostru, piele ecologica) = 800 ron;
(cu materialul vostru) = 600 ron;

O fata de usa (cu materialul nostru, piele ecologica = 50 ron;
(cu materialul vostru) = 40 ron;

Laterale scaun fata (cu materialul nostru, piele ecologica) = 50 ron de scaun;
(cu materialul vostru) = 40 ron;

Interior scaun (cu materialul nostru, piele ecologica) = 40 ron;
(cu materialul vostru) = se negociaza la telefon;

Cotiera = 25 ron;
Schimbator = 20 ron;
Volan piele naturala 120 ron (cu pielea noastra).''


la momentul respectiv ( cand am mai postat ) am sunat / intrebat si erau cu totul alte preturi ! Spun ca nu este vb de " preturi fff mici " SAU POATE A FOST PE PERIOADA CAT A TREBUIT SA-SI FACA RECLAMA/VAD ...


NU STIU CUM SE FACE DAR MEREU APAR NEMULTUMITI CEI CARE NU BENEFICIAZA DE SERVICIILE LOR IAR CEI CARE AU LUCRAT CU EI DE ATATA TIMP AU FOST MULTUMITI SI CHIAR AU REVENIT SI CU ALTE LUCRARI!

la pretul " zis la tel " nici nu mai avea rost sa apelez la serviciile lor ca nu era ceea ce ma asteptam !!!

DANIELL: Baietii stau toata ziua in atelier si este un balamuc acolo, volumul de munca este foarte mare......de multe ori nici mie nu-mi raspund la telefon...daca chiar esti interesat du-te pana la slatina ca vorba aia esti la 47 de km distanta de ei....
la momentul respectiv ( cand am mai postat ) am sunat / intrebat si erau cu totul alte preturi ! Spun ca nu este vb de " preturi fff mici " SAU POATE A FOST PE PERIOADA CAT A TREBUIT SA-SI FACA RECLAMA/VAD ...
NU AM NICI UN INTERES SA FAC ANTIRECLAMA SI NICI NU POSTEZ CA NU AM CE FACE .

Bafta
Doc-ul is offline   Reply With Quote
Old 13-06-12, 08:48   #131
Tibitzu

Stage 5
 
Tibitzu's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 765
Member of:
[2 Roti]
[FORD]
[Hyundai]
[Competitor CNCA]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Eu am vb cu domnul Gigi care mi-a dat un pret foarte bun plus 30-50 minute timp pentru imbracat stalpii...o sa stabilesc cu el sa ne intalnim vineri...eu am de batut 160 km si sper sa nu fiu amanat ...

Ai idee baietii lucreaza si sambata??? sau doar de luni pana vineri???
Tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 13-06-12, 10:16   #132
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by Doc-ul View Post
la momentul respectiv ( cand am mai postat ) am sunat / intrebat si erau cu totul alte preturi ! Spun ca nu este vb de " preturi fff mici " SAU POATE A FOST PE PERIOADA CAT A TREBUIT SA-SI FACA RECLAMA/VAD ...
NU AM NICI UN INTERES SA FAC ANTIRECLAMA SI NICI NU POSTEZ CA NU AM CE FACE .

Bafta
ca sa incheiem orice discutie, du-te acolo si beneficiaza de serviciile si preturile lor si dupaia iti poti da cu parerea de calitate si preturi (bune sau rele, ai tot dreptul) ..pana atunci spui vorbe si atat....voit sau nevoit tot antireclama le faci....

Last edited by Z E K Y; 13-06-12 at 10:18.
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 13-06-12, 10:18   #133
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by Tibitzu View Post
Eu am vb cu domnul Gigi care mi-a dat un pret foarte bun plus 30-50 minute timp pentru imbracat stalpii...o sa stabilesc cu el sa ne intalnim vineri...eu am de batut 160 km si sper sa nu fiu amanat ...

Ai idee baietii lucreaza si sambata??? sau doar de luni pana vineri???
tibitzu- sunt saptamani in care lucreaza si sambata...depinde ce au de facut..insa asta numai ei stiu in care din saptamani lucreaza sambata sau nu...
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 13-06-12, 10:30   #134
dani3lll

Stage 5
 
dani3lll's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 8,868
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

preturi mici.
RECOMAND, baieti de nota 10.
bafta
dani3lll is offline   Reply With Quote
Old 14-06-12, 12:31   #135
Tibitzu

Stage 5
 
Tibitzu's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 765
Member of:
[2 Roti]
[FORD]
[Hyundai]
[Competitor CNCA]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

oK ,o sa ii suna mai pe seara sa stabilesc totul cu ei...app daca nu reusesc sa ii imbrace ce bat drumul pana acolo degeaba???...arunca te rog o privire in linkul de mai sus ...ce zici...se descurca baietii???eu cu ei la telefon am discutat dar nu stiu cat au inteles din ce le am explicat eu...au o adresa ceva de mail sa le trimit o poza ???
Tibitzu is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -