Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Tuning Interior

Tuning Interior Volane, Scaune, Schimbatoare, Pedale, Ceasuri

Reply
 
Thread Tools
Old 30-01-10, 18:20   #16
agentulsecret3

Stage 5
 
agentulsecret3's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 579
Member of:
[PORSCHE]
[Old School Cars]
Default Re: Vand Scaune RECARO tip scoica reglabile, cu piele pe margine, NOI!!!

e miezu cotiera aia
agentulsecret3 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 18:50   #17
NORBERTYNO

Stage 5
 
NORBERTYNO's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 414
Default Re: Vand Scaune RECARO tip scoica reglabile, cu piele pe margine, NOI!!!

) ce glumet avem noi aici merci pt informatie dar nu cred ca vorbeam cu tine ) si daca cotiera e bazar ia cauta tu in bazar o cotiera care sa se potriveasca pe tipul meu de masina apoi vorbim pt informatia ta cotiera e cumparata si modificata de mine daca te intereseaza este TYPE R
__________________

"Criticile nu-si au rostul cand vine vorba de gusturi..."

NORBERTYNO is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 18:52   #18
NORBERTYNO

Stage 5
 
NORBERTYNO's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 414
Default Re: Vand Scaune RECARO tip scoica reglabile, cu piele pe margine, NOI!!!

SA INKIDA CINEVA TOPICUL CA VAD CA N-ARE LUMEA CE FACE SI SE CRED TARI CU MASINILE LOR )
NORBERTYNO is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 19:49   #19
agentulsecret3

Stage 5
 
agentulsecret3's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 579
Member of:
[PORSCHE]
[Old School Cars]
Default Re: Vand Scaune RECARO tip scoica reglabile, cu piele pe margine, NOI!!!

da ce ai ? numai stie de gluma nimeni ..ce orgolii neimplinite au unii .si ce daca e TYPE R ...asta e ..e la set cu leduri de toba ?ca stiu ca se dadeu cu alea si cu stropitori cu leduri..
__________________
Proud Owner of a 944 PORSCHE.
RESURECTION HAD BEGUN..
SPUNE NU! : ciobanilor ascultatori de manele, purtatorilor de ochelari pe juma de cap, celor ce-si fac poze cand ajung sa bea whisky...si in general acestor Tip de ratoni!
agentulsecret3 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-10, 19:39   #20
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Vand Scaune RECARO tip scoica reglabile, cu piele pe margine, NOI!!!

dar vezi ca pentru stropitori au iesit noul model ..........multicolore
ct77pia is offline   Reply With Quote
Old 03-02-10, 10:50   #21
agentulsecret3

Stage 5
 
agentulsecret3's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 579
Member of:
[PORSCHE]
[Old School Cars]
Default Re: Vand Scaune RECARO tip scoica reglabile, cu piele pe margine, NOI!!!

tre sa dau o tura in vitan sa ma pun la curent cu trendu`
agentulsecret3 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-10, 13:45   #22
raduti

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 53
Default Re: Vand Scaune RECARO tip scoica reglabile, cu piele pe margine, NOI!!!

cred ca pana la urma topicul acesta este pentru 2 scaune sport , nu pentru informatii despre scaunele tale sport de "piele" sau cotiera ta type R , omul vrea sa-si vanda scaunele , care dupa parerea mea , neluandu-te dupa firme chiar sunt misto si sunt la un pret convenabil , asta daca mai sunt noi...
raduti is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -