Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Tuning Interior

Tuning Interior Volane, Scaune, Schimbatoare, Pedale, Ceasuri

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-10, 14:57   #61
help interioare auto

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 133
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

m-ar intresa si pe mine niste monstre la toate materialele care le poti achizitiona pentru o eventuala colaborare

id mes help_interioare_auto
help interioare auto is offline   Reply With Quote
Old 08-08-10, 22:02   #62
VRS

Stage 5
 
VRS's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 799
Member of:
[SKODA]
[AUDI]
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

cat de groasa e??
VRS is offline   Reply With Quote
Old 25-09-10, 22:50   #63
Verses_0

Stock
 
Verses_0's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 4
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

Salut .
Ma intereseaza si pe mine un Gri inchis , spre negru ...
Pentru o manseta schimbator astra H .
Face cute ? se taie ? ( asta este motivul pentru care vreau sa o schimb pe cea veche )
O zi buna. astept un PM.
Verses_0 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 17:40   #64
cobrelu

Stage 4
 
cobrelu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 292
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

grosimea gamei expuse aici pe site este de 0.87 mm (+/- 10%)
am in gama si material mai subtire 0.63 mm (+/- 10%)
dar si piele GENETICA folosita in special pentru tapiterii fiind la fel de groasa ca pielea naturala de bovina
__________________
cobrelu is offline   Reply With Quote
Old 03-11-10, 20:10   #65
Superdragos35

Stage 4
 
Superdragos35's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 192
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

Ia uimeste-ne cu o poza cu pielea asta genetica,dar nu cu telefonul,la lumina naturala si fara blitz.Sau daca ai drum,treci maine seara pa la Polivalenta.Cred ca ne-am mai intalnit odata,daca aveai o pisica la care ii facusei plafonul...Daca se gaseste in comert,nu ma intereseaza.Daca ce ai tu NU se gaseste in comert,discutam.
Superdragos35 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-10, 10:15   #66
pustiu_FUG
Opel Driver

Stage 5
 
pustiu_FUG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,934
Member of:
[Opel]
[DAEWOO]
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

Salut as vrea si eu 1 metru pentru inceput ca s-a vad daca imi iese ce vreau si dupa cumpar si continuarea. un numar ceva multumesc
pustiu_FUG is offline   Reply With Quote
Old 07-12-10, 07:24   #67
ct-13-SHP

Stage 5
 
ct-13-SHP's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 478
Member of:
[Opel]
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

care mai sunt preturile pt 1 metru liniar? mc
ct-13-SHP is offline   Reply With Quote
Old 19-04-11, 10:44   #68
sirebel

Stock
 
sirebel's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 9
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

Salut. Mai aduceti piele ecologica ? M-ar interesa si pe mine modelul pe gri inchis cam 10 metrii. se poate un PM cu toate detaliile? s-au macar o indrumare de unde as putea sa gasesc asa ceva? mersi si o zi buna
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	piele.jpg
Views:	182
Size:	303.2 KB
ID:	1972083  
sirebel is offline   Reply With Quote
Old 15-05-11, 18:42   #69
gudunho

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

Salut!
Doresc sa tapitez si eu seile pentru motocicleta, intr-un albastru, mai vindeti piele ecologica?
Multumesc
gudunho is offline   Reply With Quote
Old 02-06-11, 02:27   #70
cashcavalu

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 1
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

Salut tuturor,

Am gasit si eu acum thread-ul asta. Vad ca voi v-ati cam facut tapiteriile pe-aici Lamuriti-ma si pe mine cum se face si ce folositi, ca eu nu-s din bucuresti si nu prea gasesc solutii pe aici...

Vreau sa-mi fac plafonul, stalpii, bordul si fetele de usi... la stalpi nu cred ca-i problema... da` ma refer la plafon, ca as incepe cu asta. Io vad cu sub material este un burete, al meu e salata si ala ) ce pun in loc? Am inteles ca ceva burete de 2mm ?, da` io pe aici pe la magazin de 2mm n-am gasit decat dinala de se pune sub parchet ) si nu cred ca-i ce-mi trebuie asa-i ?

Anyway, io m-am gandit la adeziv spray 3m 90... l-am gasit pe internet la 67 de lei flaconu`... asta face treaba ? Oricum, intrebarea mea cea mai mare e cu buretele respectiv, so please help!

Mersi,
Cristi
cashcavalu is offline   Reply With Quote
Old 02-06-11, 06:34   #71
cobrelu

Stage 4
 
cobrelu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 292
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

Quote:
Originally Posted by gudunho View Post
Salut!
Doresc sa tapitez si eu seile pentru motocicleta, intr-un albastru, mai vindeti piele ecologica?
Multumesc
Da, suna-ti la numerele de telefon 0763.646.100 sau 0729.275.388

iar pentru cashcavalu iti recomand sa nu pui burete sub piele, pentru ca daca o sa pui, cand vei lipi pielea se va topi de la diluantul pe care il contin adezivii ... nu stiu ce sa zic despre 3M in special, eu nu am fost multumit de adezivii la tub; iti recomand sa lipesti pielea direct pe plafon, dupa ce in prealabil ai curatat si degresat foarte bine plafonul, iar ca adeziv recomand MOMENT Klebstoff (prenadez-bicomponent, se gaseste la cutii de metal)
cobrelu is offline   Reply With Quote
Old 24-09-11, 19:17   #72
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

ceva piele alba ai? si cam la ce pret?
valyh is offline   Reply With Quote
Old 08-10-11, 12:51   #73
blackshaddow

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 409
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

buna ziua
m-ar interesa daca aveti piele ecologica de culoare crem la ce dimensiuni si pret pentru metrul liniar cu tot cu TVA
multumesc astept un raspuns de la dvs o zi buna
blackshaddow is offline   Reply With Quote
Old 08-11-11, 13:52   #74
crisandan

Stock
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 1
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

Quote:
Originally Posted by cobrelu View Post
atasez in continuare intreaga paleta de culori disponibila
as dori piele ecologica!imi trebui un mostrar!unde gasesc?
crisandan is offline   Reply With Quote
Old 08-11-11, 16:11   #75
cobrelu

Stage 4
 
cobrelu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 292
Default Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu

Quote:
as dori piele ecologica!imi trebui un mostrar!unde gasesc?
sunati-ma [0763.646.100] si se poate rezolva
cobrelu is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -