Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Motoare

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-12, 23:17   #76
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: VAND MOTOARE DE M3 SI M5

Quote:
Originally Posted by mihai.bmw36 View Post
bai nenee da ai niste preturi de cazi pe spate /am si eu a nici asa
Daca vrei sa cumperi vreun motor preturile sunt discutabile dar la fata locului cu bani in buzunar nu virtual, virtual negociam aproape zilnic....fiecare cere cat doreste iar altii cer in functie de pretul de achizitie al masinii.....
__________________
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 21-03-12, 10:00   #77
maryna maya

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 386
Default Re: VAND MOTOARE DE M3 SI M5

SALUT MA INTERESEAZA UN MOTOR M3 3.0 COMPLET FARA CUTIE UN PRET INFORMATIV ASTEPT PM MULTUMESC
maryna maya is offline   Reply With Quote
Old 22-03-12, 20:39   #78
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: VAND MOTOARE DE M3 SI M5

Quote:
Originally Posted by maryna maya View Post
SALUT MA INTERESEAZA UN MOTOR M3 3.0 COMPLET FARA CUTIE UN PRET INFORMATIV ASTEPT PM MULTUMESC
Nu am.
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 09-05-12, 23:54   #79
jambon

Stage 5
 
jambon's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 315
Default Re: VAND MOTOARE DE M3 SI M5

Fara suparare ma-m tot uitat, marfa bunai da esti scump rau,apropo mi-am adus din germania un motor de m5 34 de 3,8 cu tot cu cutie si tot ce trebuie montat pe alta masina cu 2500e.la-m si pus pe masina merge perfect.
jambon is offline   Reply With Quote
Old 14-05-12, 18:26   #80
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: VAND MOTOARE DE M3 SI M5

Quote:
Originally Posted by jambon View Post
Fara suparare ma-m tot uitat, marfa bunai da esti scump rau,apropo mi-am adus din germania un motor de m5 34 de 3,8 cu tot cu cutie si tot ce trebuie montat pe alta masina cu 2500e.la-m si pus pe masina merge perfect.
Sincer eu nu cred ca sunt scump deoarece ceea ce vand este de calitate si se vinde totul, trebuie decat sa ai rabdare si clientul care este interesat cu adevarat va cumpara, eu de vreo 12 ani de zile nu duc lipsa deloc de clienti ba din contra nu pot face fata si cu vanzarile si cu montajul motoarelor!
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 20-07-12, 16:41   #81
cristianro2

Stage 3
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 148
Default Re: VAND MOTOARE DE M3 SI M5

Salut,
Ma intereseaza un motor de M3 E46 cel fara probleme stii tu ce spun + montaj cu tot ce trebuie sa iau masina la cheie pe un E46 325i mentionez ca masina are cutie de viteze 6+1 trepte care sa pus de pe un 330i manuala.
Cat ma costa motorul tau cu montaj cu tot sa plec cu masina la cheie de la tine.
Stima.

Astept PM detaliat daca esti amabil cu tot ce se modifica sau nu se modifica precum si pretul tau daca ai motorul pe care eu il doresc.
cristianro2 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -