Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Faruri, Stopuri, Lumini, Leduri

Reply
 
Thread Tools
Old 13-11-08, 21:01   #16
torelo

Stage 4
 
torelo's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 189
Default Re: ANGEL EYES NEON SI LED<cel mai mic pretz>

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
ce marca sunt? ce proveninenta? oferi garantie? cine mi le monteaza( ai pe cineva ) ? ce se intampla daca imi spal masina /motorul ? trebuie sa scot drosserle? ..detaliaza!

PS: ai pt golf 4.. si golf 5?
am in principiu pt cma orice

in sensul ca lel am pe dimensiuni ...
pe GOLF 4 stiu deja dimensiunile... pt ca am dat..
la golf 5 nu am ink intreb masurat dimensile...

marca CARUB sau automatika ambele sunt china banuiesc... garantie nu pot oferi pt ca , daca omul le baga in "priza" invers si le arde... clar...
in principiu le schimb dak sunt probleme... sau vand drosere de scimb...

de montat pot sa te trimit la acelasi om care a montat pe celalat GOLF
in leg cu spalatul nu are treaba ca sunt sub capota...
si sunt bine izolate...doar treb sa fie facut montajul calumea eu am montate pe un RS de 6 luni si pe un yamaha R6 de 4 luni si ink nu sau ars si merg si in ziua de azi...si motoarele stau afara in ploaie si frig si bla bla....
torelo is offline   Reply With Quote
Old 13-11-08, 21:11   #17
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: ANGEL EYES NEON SI LED<cel mai mic pretz>

mie mi-au fost montate la fosta masina de cineva profesionist si un drosser tot s-a ars cand am vrut sa spal motorul...iar de fiecare data cand spalam masina mi se abureau farurile si implicit inelele! la genul asta de garantie ma refeream! sa nu fie prb cu drossere sau inele in cazul in care imi dadeai tu pe cineva sa le monteze
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 13-11-08, 21:14   #18
torelo

Stage 4
 
torelo's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 189
Default Re: ANGEL EYES NEON SI LED<cel mai mic pretz>

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
mie mi-au fost montate la fosta masina de cineva profesionist si un drosser tot s-a ars cand am vrut sa spal motorul...iar de fiecare data cand spalam masina mi se abureau farurile si implicit inelele! la genul asta de garantie ma refeream! sa nu fie prb cu drossere sau inele in cazul in care imi dadeai tu pe cineva sa le monteze
pai le invelesti in ceva cand speli motorul ..si in leg cu aburirea... a fost facut prost montajul ..
nu ti a lipit bine farul napoi ori nu tia prins bine becuri
..nu are voie sa se abureasca...
torelo is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 12:27   #19
spgbuc
Renault Driver

Stage 5
 
spgbuc's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 571
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Question Re: ANGEL EYES NEON SI LED<cel mai mic pretz>

prima data am rezolvt-o cu drosserul am luat de la un prieten un far si a fost ok dar acuma s-a ars drosserul pe celalalt far (s-a topit totul in el inca mirose a arsdesi e scost de aprope o zi) si am scos drosserul din far si este unul singur pentru ambele cercuri are 7cm lungime,2,8cm latime si pe el scrie asa: RN058IV,350-430/mA crezi ca ma poti ajuta cun drosser modelul acesta?>
__________________
spgbuc is offline   Reply With Quote
Old 07-03-10, 17:49   #20
Raju

Stage 5
 
Raju's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 323
Member of:
[PEUGEOT]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: ANGEL EYES NEON SI LED<cel mai mic pretz>

buna ziua, m-ar interesa si pe mn un droser pt. un far cu angel peugeot 206, sunt amandoua inele pe un droser. Spuneti-mi si mie un pret si unde v-as putea gasi magazinu!
__________________
oricum mori, ce rost mai are sa te sinucizi !
Raju is offline   Reply With Quote
Old 11-04-10, 11:44   #21
yoyoghita

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 114
Default Re: ANGEL EYES NEON SI LED<cel mai mic pretz>

miar trebui un drosser pt. angel eyes, am un singur drosser pt. cele 2 cercuri esti cumva din cluj? imi dai un nr. de tel ?de unde esti ? si cat ar costa un drosse.
yoyoghita is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -