Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Curse necatalogate

Curse necatalogate Arhiva curselor care au avut loc inainte de mai 2004

Reply
 
Thread Tools
Old 31-03-04, 06:59   #1
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,374
Default 17.04.04-TM-cum se fac inscrieririle la Timisoara ?

haidetzi fratzilor la noi ca nu va va parea rau,atzi vazut si voi ce dornici sunte de astfel de evenimente,am si eu o itrebare,cum se fac inscrierile?
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 31-03-04, 07:29   #2
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

pe loc...acolo...da-i banii...completezi o fisa de inscriere si ti se va da un numar...daca se incepe la 5...sa fii acolo pe la 4...
TNos is offline   Reply With Quote
Old 02-04-04, 06:52   #3
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,374
Default LEGAL RACING/inscriere


Inscrierile se fac la Tm completand niste fise si aducand copii dupa actele masini si ale motorului.
In scur timp vom trimite spre banat afise ale cursei+fise de inscriere, probabil inainte de ziua cursei se vor face inscrieri la Florin Staici la magazin C&C si inca intr-un loc.Taxa probabil are sa fie in jur de 150 000 200 000lei.Va rog sa comunicati corect ce aveti sub capota, adica tipul de motor si daca are modificari majore.
Pentru a avea o baza de date cu voi va rog sa-mi comunicati pe mail nr voastre de tel si ce doriti sa mai stiti.
[email protected]
Attached Files
File Type: doc regulament_230.doc (43.0 KB, 39 views)
File Type: doc detalii_cursa_261.doc (26.0 KB, 38 views)
Anonymous is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -