Inscrierile se fac la Tm completand niste fise si aducand copii dupa actele masini si ale motorului.
In scur timp vom trimite spre banat afise ale cursei+fise de inscriere, probabil inainte de ziua cursei se vor face inscrieri la Florin Staici la magazin C&C si inca intr-un loc.Taxa probabil are sa fie in jur de 150 000 200 000lei.Va rog sa comunicati corect ce aveti sub capota, adica tipul de motor si daca are modificari majore.
Pentru a avea o baza de date cu voi va rog sa-mi comunicati pe mail nr voastre de tel si ce doriti sa mai stiti. [email protected]