salut!ai ceva 215/50/17 sau 205/50/17?sa nu fie profil "V"?pret si daca se poate poze...unde se pot vedea?stiu 2 vulcanizari la iesire spre alexandria...care din ele este si de cine intreb?
__________________
"Criticile nu-si au rostul cand vine vorba de gusturi..."
salut!ai ceva 215/50/17 sau 205/50/17?sa nu fie profil "V"?pret si daca se poate poze...unde se pot vedea?stiu 2 vulcanizari la iesire spre alexandria...care din ele este si de cine intreb?