Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Jante si Anvelope

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-12-11, 21:40   #46
jumP3rCS

Stage 5
 
jumP3rCS's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 780
Member of:
[Fiat]
Default Re: Vand 4 jante MoMo Sport pe 16" 4x98 ,pret 100euro

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
sector 6 si sector 1 , dar in functie de treaba pe care o am , ti le pot aduce si in zone apropiate..sa nu vrei in colentina sau pantelimon.... Ti le pot trimite si acolo prin alex , cand vine el in bucuresti(cel care a avut audi a4 quattro visiniu cu 66six la nr ..parca asa era ). Insa daca ai drum, te astept cu un telefon in ziua precedenta...daca nu raspund cumva, lasi sms te rog.
Am pe cineva in sectorul 5 si o sa īl rog sa te contacteze insa vreau sa știu ultimul pret si tot odată poze cu cele "descentrate" sa vad cat de gravă e situația ! Ms
__________________
Vand fibra de sticla - Rasina si intaritor - pentru reparatii auto / barci / carene scutere etc!
Poti sa iti faci modificari la spoilere, sa iti confectionezi praguri, pleoape etc! Viziteaza anunturile mele!!
jumP3rCS is offline  
Old 28-12-11, 00:36   #47
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vand 4 jante MoMo Sport pe 16" 4x98 ,pret 100euro

Aha,inteleg... si crezi ca vei vedea in poze ..cat de descentrate sunt jantele ?! .. .. Este mai mult decat evident ca nu se vede nici macar cu ochiul liber decat daca esti foarte specializat si le studiezi foarte atent. Rau arata pe masina de echilibrat, atat.In sensul ca nu se poate circula cu ele, mai ales cu talon jos.. pe masina de echilibrat, jantele strambe cer ceva de genul ..60grame din cate tin minte(e vorba de vreo 3 sau 4 ani, atunci le-am dus la verificat, dupa ce le-am luat de la un user din sibiu cu 300euro toate 4).. De pret, ma suni si-mi spui tu cat poti oferi numai in momentul in care amicul tau este disponibil sa le ia si sa le achite. In sectorul 5 i le pot duce eu daca vrea.
Seara placuta !
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline  
Old 28-12-11, 11:48   #48
jumP3rCS

Stage 5
 
jumP3rCS's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 780
Member of:
[Fiat]
Default Re: Vand 4 jante MoMo Sport pe 16" 4x98 ,pret 100euro

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Aha,inteleg... si crezi ca vei vedea in poze ..cat de descentrate sunt jantele ?! .. .. Este mai mult decat evident ca nu se vede nici macar cu ochiul liber decat daca esti foarte specializat si le studiezi foarte atent. Rau arata pe masina de echilibrat, atat.In sensul ca nu se poate circula cu ele, mai ales cu talon jos.. pe masina de echilibrat, jantele strambe cer ceva de genul ..60grame din cate tin minte(e vorba de vreo 3 sau 4 ani, atunci le-am dus la verificat, dupa ce le-am luat de la un user din sibiu cu 300euro toate 4).. De pret, ma suni si-mi spui tu cat poti oferi numai in momentul in care amicul tau este disponibil sa le ia si sa le achite. In sectorul 5 i le pot duce eu daca vrea.
Seara placuta !
aveam impresia ca sunt lovite ... la asta ma refeream cat sunt de descentrate! deci se pot pune pe masina inainte de reconditionare?
jumP3rCS is offline  
Old 28-12-11, 14:04   #49
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vand 4 jante MoMo Sport pe 16" 4x98 ,pret 100euro

Cele doua despre care mi-au spus la vulcanizare ca nu le pot pune pe masina, nici nu le-am pus vreodata. Insa nu se vad a fi lovite, probabil atunci cand s-au strambat,au avut montate pe ele anvelope mai late decat maximum recomandat pentru 7.5j ..alta posibilitate nu vad. Ele arata si acum asa cum vezi in poze, ultima data am montat pe masina doua dintre ele in primavara lui 2010, la slatina.
lascarica is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -