Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-07-08, 22:50   #31
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

da mie imi place ca voi ziceti de om ca e idiot, dar voi habar nu aveti ca omu s-a dat cu masina aia de zeci de ori pe circuit, si s-a intamplat sa greseasca, l-a costat asta e, dar cand i-a scapat masina lu ala de la top gear, iar am uitati cum se cheama, numai ziceti nimic, sau e si ala tot un idiot???
ganditi si voi ca nu aveti toti cap de strut, si o masina de 50 cp si una de 150, si una de 400 cp, ti-o iei sa folosesti herghelia aia nu sa-i tii sa-i bagi gas in ea.
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline  
Old 24-07-08, 22:52   #32
LoganFan

Stage 4
 
LoganFan's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 192
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

moama da nu inteleg,cum ma asa om,dak aveam o masina k asa o scoteam la soare doar ca so spal.......saraca masina........das curios,dak ar ramane ala falit,moare de foame k nu stie valoarea banilor
LoganFan is offline  
Old 24-07-08, 22:54   #33
LoganFan

Stage 4
 
LoganFan's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 192
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

ptr "Sindrom",da nene asa e e greseala da nu prea poti sal compari pasta cu Stig,ptr l masina era a lui,si Stig doar le testeaza,il doare pe el undeva de masinile alea....dak avea el o astfel de masina,zic co iubea mai mult ca pe maiksa
LoganFan is offline  
Old 24-07-08, 22:56   #34
lucian ion

Stage 3
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 86
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

scurt (un taran prost cu multi bani) asa masina!!!!!!!!!!!!! pacat de ea.
daca nu are ce face cu bani mai bine sa faca cateva acte caritabile.
ar fi mai faimos!!!!!!!!
lucian ion is offline  
Old 24-07-08, 22:59   #35
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

un om care si a luat masina puternica pentru ai folosii toti caii nu ca in romania...au X5 ,cayenne si nu urca o bordura cu ele..
masina e facuta pentru a fi exploatata nu ca SLR urile de la hotel REX..
MACAR SI A LOVITO (nu""distruso""cum e in titlu,ca masina cu 100 mi euro o face) pe circuit in timp ce se bucura de senzatia care io oferea..nu ca alti pe dorobanti
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline  
Old 24-07-08, 23:03   #36
bmw_360cp

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 86
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

mf masina..) da ce i-a fcut)
bmw_360cp is offline  
Old 24-07-08, 23:18   #37
ady`

Stage 3
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 162
Member of:
[Fiat]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

toti astia de jucati nfs si stati cu telefonu in mana cand iesiti din casa sa mai faceti poza la un mertan,bmw..sau ce mai gasiti si vi se pare misto si ocazional mai forjati si voi o rabla...ciocu mic frate. In primu rand era pe circuit, cand iesi pe circuit iesi ca sa te distrezi,te doare in basca de masina si vrei sa si castigi daca se poate. La standuri probabil k rasufla si masina si merge cu 50-60...in rest iti dai seama ca o calca, voi ce ati face cu asa masina pe circuit ? poze ? uneori ma intreb de ce va ambalati atat...daca era masina voastra pt care ati facut rate si ati strans din dinti toata viata ca sa o cumparati intelegeam..da asa cand ala are bani de se sterge cu ei la..c*r si isi permite sa tuneze un supercar ca sa ii dea blana pe circuit..eu unu am tot respectul..si bine ca nu a patit ceva el ca era mai grav. Mai ganditi si voi...decat sa faca ca toate "vedetele" de la noi sa ia un supercar si sa se duca pana la coafor..piata...sau sa isi duca gagica la un club ori vre-un handicapat care are bani de la mama si tata si o infige in pietoni si oameni nevinovati prin oras ca vrea sa vada tot poporu ce masina are mai bine iesi pe circuit si o rupi in 15
ady` is offline  
Old 24-07-08, 23:22   #38
Sonny
Peugeot Driver

Stage 5
 
Sonny's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,680
Member of:
[PEUGEOT]
[4Rally]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Ati vrea voi sa aveti banii lui s-o dati de gard si peste ceva timp sa fie noua... Comentarii aiurea. Si nu e chiar distrusa masina...

Daca omu si-a luat masina cu mmmmulti cai sa se distreze cu ce va deranjeaza? Ca a dat-o un pic de gard ca a gresit?! Bafta lui.
Sonny is offline  
Old 24-07-08, 23:33   #39
fulgerash

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 82
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Saracu sa vina la mine sa-i dau marunti de 500E
fulgerash is offline  
Old 24-07-08, 23:50   #40
Marius_mym89

Stage 5
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,620
Member of:
[VW]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

ca fan porsche ce pot sa zic....asemenea masini nu s' pt oameni ca el...
Marius_mym89 is offline  
Old 24-07-08, 23:53   #41
Victor_WRC
VW Driver


Stage 5
 
Victor_WRC's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,607
Member of:
[4Tuning International]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

stiti cum e......bafta lui....bravo lui
Victor_WRC is offline  
Old 25-07-08, 00:25   #42
Cumnatu

Stage 5
 
Cumnatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 308
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

NU inteleg aversiunea fata de el.
Isi permite si deci se joaca asa cum noi nici nu visam. Si o face pe circuit adica legal. Daca dadea cu ea in copac intelegeam sa il urati.
In definitiv, indiferent de sume si de performante e un fier, bine ca nu a patit el ceva.
Cate masini , sute daca nu miii s-au distrus de soferi mult mai profesionisti ( unii au si murit ) pana sa le afle limitele.......... sa fim noi sanatosi.
Voi ziceti ca daca ati avea asa ceva ati tine-o in timpla.
Eronat.
Daca ati avea asa ceva inseamna ca v-ati permite asa ceva deci ati circula preponderent cu elicopterul si probabil NU ati stii cati bani aveti.
E normal sa vrei sa storci pana si ultimul cal din asa ceva si e de aplaudat ca afacut-o pe circuit si nu pe strada ca toti mebeveistii.
E atat de condamnabil ca NU e sofer perfect ?
__________________
Chrysler 300m, 3.5L ( aproape Hemi ) , 250 cai, full.
Cumnatu is offline  
Old 25-07-08, 01:02   #43
adrian_tl30

Stage 5
 
adrian_tl30's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 468
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

a lovit-o a reparat-o ... treba lui ... de ce va agitati atata nu stiu ... sa distrat macar , si oricum trebuie sa mai aiba ceva supercar-uri de rezerva pana cand iese asta de la reparat
__________________
adrian_tl30 is offline  
Old 25-07-08, 01:13   #44
DiavoLLo
Ford Driver

Stage 5
 
DiavoLLo's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,045
Member of:
[FORD]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

bine asa tot inainte..
DiavoLLo is offline  
Old 25-07-08, 01:13   #45
Andreus

Stage 5
 
Andreus's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 462
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Quote:
Originally Posted by COXrazvan View Post
frate asta a vrut sa il distruga...daca te-ai uita in pic la toate detaliile masinii ai vedea si tu....numai bine...
Nu inteleg cum poti zice asa ceva )))))) Exact cum a zis si ESPinoza,pana si pilotii de mare nume mai gresesc. Si in al doilea rand nu cred ca ar avea nici o satisfactie daca si-ar strica masina sau daca si-ar pune viata in pericol :>
Andreus is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -