Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-07-08, 20:36   #16
TheMagicPenguin

Stage 3
 
TheMagicPenguin's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 161
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Quote:
Originally Posted by ESPinoza View Post
atata timp cat s`a intamplat pe un circut nu vad de ce e idiot, pana si piloti de mare nume mai pierd controlu bolizilor.
corect!
daca facea asa ceva pe strada intelegeam toate comentariile voastre deplasate dar daca omul se da pe circuit si isi ia toate masurile de siguranta nu inteleg de ce e atata agitatie. la mintea voastra si ayrton senna a fost un idiot ca a sifonat masina de f1... nu?! e penibil cand striga toata lumea in cor "vaaaaai! biata masina! ce a putut sa ii faca..." e masina de alergat nu de fite si impresii pe dorobanti sau ture de magheru.

@kalligraniento: prietene eu zic sa pui mana pe carte si sa lasi forumurile auto. de cand ti-ai facut user esti mai agitat ca o stica de pepsi si aberezi pe toate topicurile. don't talk unless you can improve the silence!
TheMagicPenguin is offline  
Old 24-07-08, 20:39   #17
Bobby boss
VW Driver

Stage 5
 
Bobby boss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Member of:
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Nu cred k e cazul sa ne gandim noi ce face el cu masian lui si cu bani ca nici el nu se gandeste la masinile noastre asa ca treba lui daca e prost isi ia alta .
Bobby boss is offline  
Old 24-07-08, 20:40   #18
ciprian.20

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 203
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

o repara el ca doare are bani
ciprian.20 is offline  
Old 24-07-08, 20:53   #19
Radoo_84

Stage 4
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 232
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

poi da asa se merge cu o masina de bani aia, cred ca totusi e idiot, dak nu stie sa conduca de ce exagereaza
Radoo_84 is offline  
Old 24-07-08, 21:09   #20
edi2peu

Stage 4
 
edi2peu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 211
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

asta e, se intampla si la case mai mari, sau distrus si masini mai scumpe , masiniile sunt ca femeile, te fura cand nu te astepti.
edi2peu is offline  
Old 24-07-08, 21:14   #21
Alex_Tox

Stage 1
 
Alex_Tox's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 12
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Mie unu nu imi pare rau de masina pentru ca nu este a mea .... daca lui nu ii pare rau mie de ce sa imi para rau.... pentru asta a fost facuta masina pentru circuit si la banii lui nu cred ca nu isi permite sa isi ia alta ..
PS daca era vreo masina clasica sau care sa fie serie foarte limitata intelegeam parerile de rau da asa nu isi au rostu ... asta ar insemna ca ar trebuii sa plangem pentru fiecare masina care este lovita cum a spus si cineva mai sus de ayrton senna nu cred ca el e vreun sofer prost da uite ca s-a intamplat se poate intampla oricui
Alex_Tox is offline  
Old 24-07-08, 21:43   #22
Cumnatu

Stage 5
 
Cumnatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 308
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Stau si ma intreb, la masinile astea care costa multe carute cu bani, se face testcrash ?
Adica , fabricantul o da pe mana celor specializati ( vre-o 2-3-4 exemplare ) ?
__________________
Chrysler 300m, 3.5L ( aproape Hemi ) , 250 cai, full.
Cumnatu is offline  
Old 24-07-08, 21:49   #23
kalligraniento

Stage 5
 
kalligraniento's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 474
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

@kalligraniento: prietene eu zic sa pui mana pe carte si sa lasi forumurile auto. de cand ti-ai facut user esti mai agitat ca o stica de pepsi si aberezi pe toate topicurile. don't talk unless you can improve the silence!

<> Mosule , pun mana si pe carte si daca aberez imi cer scuze, orice om mai greseste. Nu sunt deloc agitat precum o stical de Pepsi , apropo , nu imi este recomandat Pepsi si Cola! Neah , hai ca schimb parerea , omul a facut o manevra gresita si a sifonat-o s-a intamplat din neatentie!!! A daca tot esti preocupat de educatia mea , te rog sa ma invetzi tu carte!!

Last edited by kalligraniento; 24-07-08 at 21:51.
kalligraniento is offline  
Old 24-07-08, 22:14   #24
Avocatu

Stock
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 7
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Ce natarau cum sa distrugi o masina k` asta si mai ales tunata de Gemballa eu dak as fii de la Gemballa las bate numai in cap.....cat o lucrat ei la masina aia....
Avocatu is offline  
Old 24-07-08, 22:27   #25
83 kys

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 332
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

uite ce inseamna banii
83 kys is offline  
Old 24-07-08, 22:50   #26
calin_m_power

Stage 5
 
calin_m_power's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 381
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

2 cuvinte: un cretin
calin_m_power is offline  
Old 24-07-08, 23:05   #27
AlexXx-4ti


Stage 5
 
AlexXx-4ti's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 606
Member of:
[4Tuning International]
[Fiat]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

Distrusä E PRAF
Asa e cänd ai dar nu pretuiesti ceea ce ai
AlexXx-4ti is offline  
Old 24-07-08, 23:12   #28
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

acum daca nu mai are masina poate o sa cumpere dacia mea
Villy ATS is offline  
Old 24-07-08, 23:20   #29
cipoNCE
Dacia Driver

Stage 4
 
cipoNCE's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 281
Member of:
[DACIA]
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

dupa capul multora de aici masina aia ar trebui tinuta in camera omului langa pat sa fie sigur ca o viseaza si noaptea...
ce va asteptati sa faca cu ea? sa iasa cum fac majoritatea cu o masina de sute de mii de euro prin bucuresti sau mai stiu eu unde si sa faca raliuri pe la semafoare pana il ia pe primu si se da peste cap?
o repara, o strica, o repara iar de N ori pana il lasa banii si se distreaza pe circuit cum viseaza multi de aici. cred ca defapt vorbeste invidia din voi ca nu va permiteti sa farmati si voi o masina ca asta, daca se poate pe strazile orasului sa fiti vedeta pentru o zi pe la stirile de la ora 5... in loc sa ziceti om cu cap, bravo lui ca s-a distrat pe circuit si nu prin orase sau dupa voi pe circuit se circula cu 50km/h? nu de alta da nu cumva sa omorati furnicile de pe pista, poate va prinde si radarul unde este o portiune dreapta mai lunga din circuit...
cipoNCE is offline  
Old 24-07-08, 23:49   #30
LoganFan

Stage 4
 
LoganFan's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 192
Default Re: Printul Marcus a distrus un Gemballa Mirage GT

doamne ce fatza de ratat are.....si saraca masina,dupa ce k sau facut 1300 de masini carrera gt,plus k e si cu tuning de la gemballa,deci si mai rara,vine un ratat sio distruge......aici putem observa ce face banu din om,sal doaran posterior de 750.000E
LoganFan is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -