Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > R volution

Reply
 
Thread Tools
Old 14-03-08, 01:31   #91
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Arrow Re: Cafeneaua Urban Division:

Quote:
Originally Posted by Golf View Post
sa fie primit !

Mersi mult dvd-ul si mai treceti frate si voi!


1. sa stapanesti SANATOS masina si sa ai grija de ea
2. bun venit in clubul masinilor ALBE
3. sa iti schimbi nick din GOLF in AUDI
4. o sa trec si eu sa o vad pe surioara ALBA
__________________

VW BORA NUVOLARI by Xel'Naga
SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga

contact: 0722 805 963 or 0752 805 963
contact mail: cosmingabrielphotography@yahoo.ro
contact web: www.facebook.com/CosminGabrielPhotography
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 14-03-08, 06:52   #92
Alex_VTR

Stage 4
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 248
Member of:
[Street Zone]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

Sa o stapanesti sanatos fara incidente si sa iti aduca cat mai mult noroc....
Alex_VTR is offline   Reply With Quote
Old 14-03-08, 09:14   #93
Golf

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 325
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

Multumesc mult baieti va astept si cosmine hai sa facem niste poze ca asa albe dau f tare.daca e vb cu ahoe sa il cheme si pe grasu sa vina si el si facem smecherie
__________________
The top is so much better than the bottom!

Audi A4 B8 2008,2.0TDi,143 CP,ALB,xenon all over - devil eyez -- B 84 WBT --
Golf is offline   Reply With Quote
Old 14-03-08, 12:13   #94
Eddie C.
Alfa Romeo Driver

Stage 4
 
Eddie C.'s Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 264
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

Oo da mare jmecherie ce sa zic!hahaha!Vi le-ati luat albe ca e mai ieftina vopseaua nu? hai ca ne vdm diseara
Eddie C. is offline   Reply With Quote
Old 14-03-08, 14:05   #95
Golf

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 325
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

lasa mah ca tu parca bagai alfa in vopsit si tot alba. asa ca stii cum e aia daca mananci un Ka**t mananca-l pan la coada! da n vdm diseara
Golf is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 08:49   #96
Golf

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 325
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

Quote:
Originally Posted by DSM_23 View Post
felicitari pentru salon au fost foarte frumoase masinile prezentate de urban .pacat ca sa ales praful de club dar asta este, daca voi asa ati vrut.
nu trebuie sa ne justificam nimanui. decat sa ne vorbim intre noi pe la spate preferam sa fim mai putini prieteni si sa ne simtitm bine. clubul inseamna in primul rand sa ne faca placere sa stam unii cu altii nu sa ne ocupam non stop de treburi organizatorice ca pana la urma nu e o afacere ci un hobby asta uita din ce in ce mai multi. si mai e o vorba nu stiu daca o stii: nu mor caii cand vor cainii. daca crede cineva ca noi nu putem o sa fie surprins. succes tutror si va rog sa nu mai insultati stiu cei care au postat si le-am sters posturile ce zic. in plus pana acum au postat oameni care au stat in spate si au profitat nici unul care a creat ceva sau a ajutat la crearea unui club sau organizarea unu eveniment.
Golf is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 12:09   #97
Eddie C.
Alfa Romeo Driver

Stage 4
 
Eddie C.'s Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 264
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

Ma bag si eu ca nu am mai zis nimic de mult.Tie chiar ti se pare ca nu am fi avut ce sa prezentam?Chiar crezi asta?Ti se pare ca la salon au fost asa mega masini sau ca din Urban au iesit tot asa vreo 5 veyronuri sau nu stiu cate AMG-uri?SWa iti explic ceva:Tot ce puteam noi expune era mai mult decat au avut multe din cluburile de acolo.Singurul lucru naspa e ca probabil nu indeplineau anumite conditii gen nu era un urs tunat din 82 ci era un sa zicem SL Amg "tunat" din fabrica.Oricum nu inteleg de ce am raspuns la provocari da na...Tu nu vezi ca oamenii "normali" nu zic nimic,isi vad de treaba lor,si-au vazut de slaon,au expus,au facut treaba buna,sunt baieti de gasca(ma refer la Street Zone).Pe cand sunt 2 3 care nu au treba (parerea mea nici masini,da asta nu mai conteaza) care stau si se intereaza de una de alta.hai ca nu mai zic nimic ca prea am bagat lumea in seama
__________________
Eddie C. is offline   Reply With Quote
Old 23-03-08, 07:32   #98
Golf

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 325
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

puya te rog frumos vezi-ti de treaba ta si lasa-ne pe noi. ai plecat din club de bunavoie nu te-a fortat nimeni. ce facem si de ce nu mai este deloc problema ta. nu mai vreau certuri si discutii in contradictoriu. daca te plictisesti gaseste-ti alt hobby. in plus de ce nu mergi la clubul nou infiintat al celor care au iesit si vei putea sa iti manifesti interesul in domeniu ajutandu-i pe ei. sper ca ne putem intelege si nu continuam aceasta discutie. bafta in ce vrey sa realizezi si lasa-ne pe noi. mersi!
Golf is offline   Reply With Quote
Old 23-03-08, 14:01   #99
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

Quote:
Originally Posted by Puya123123 View Post
de curiozitate..ce masini ati fi prezentat daca era sa prezentati?
bah credeam ca ai terminat cu posturile astea inutile! ce mai vrei ma de la ei; nu vezi ca toti rad de tine?
si app, sa nu cumva sa te gandesti ca vi la Street Zone cu zicea Bogdan.
impreuna cu acest post iti dau si un avertisment,poate asa te potolesti.

@Eddie C. : app eddie, vezi ca Seat-ul nu e masina nemteasca,e fix fabricata in Spania! venim la intalnire sa o vezi si poate gasim o hartie din`aia ca pe masinute: "made in spania"
__________________
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-08, 15:51   #100
Eddie C.
Alfa Romeo Driver

Stage 4
 
Eddie C.'s Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 264
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

@Eddie C. : app eddie, vezi ca Seat-ul nu e masina nemteasca,e fix fabricata in Spania! venim la intalnire sa o vezi si poate gasim o hartie din`aia ca pe masinute: "made in spania" [/QUOTE]

Bey e in VAG?Are tehnologia Vw?Are multe componente nemtesti?E nemteasca.Oricum e super bine masina.Chiar e bine rau si un motor f caterinca(cupra ma refer).
Eddie C. is offline   Reply With Quote
Old 23-03-08, 15:53   #101
Eddie C.
Alfa Romeo Driver

Stage 4
 
Eddie C.'s Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 264
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

Quote:
Originally Posted by Puya123123 View Post
e vreo problema ca intreb cu ce masini ar fi participat? cui nu-i convine sa-mi zica in fata! ggd nu-mi place atitudinea ta
Vino la o intalnire sa iti zic eu in fata ce nu imi convine si ce masini ar fi putut participa. (2 dintre ele ar fi fost Un SL 65 Amg si un Skyline)
Eddie C. is offline   Reply With Quote
Old 23-03-08, 16:18   #102
Fugitiv
R volution Member

Stage 4
 
Fugitiv's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 283
Member of:
[R volution]
[Nissan]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

bai puya ....ce`ar fi ca tu sa NU MAI VORBESTI ca sa nu adormi....du`te prietene in alta parte acolo unde poti sa zici ca vrei tu si toti sa inghita ....eu unu nu te mai suport....mai ales cand vad ce scrii pe forumul asta ....du`te...vezi`ti de viata ta.
Fugitiv is offline   Reply With Quote
Old 30-03-08, 19:53   #103
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Smile Re: Cafeneaua Urban Division:

Felicitari pt acest audi frumos bogdane ...ce atmosfera incinsa este pe aici scz tuturor ca ma bag..nu mai zic nimic...parerea mea este sa fiti kt mai uniti si sa nu existe certuri ..si bft clubului si tuturor care fac parte din club ..
__________________
Respect for your turn to be respected!



Respect the rules of this forum, not only we always be the weakest!
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 31-03-08, 11:12   #104
Golf

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 325
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

Quote:
Originally Posted by Insanerzw View Post
Felicitari pt acest audi frumos bogdane ...ce atmosfera incinsa este pe aici scz tuturor ca ma bag..nu mai zic nimic...parerea mea este sa fiti kt mai uniti si sa nu existe certuri ..si bft clubului si tuturor care fac parte din club ..
mersi pentru urare! eh atmosfera e ok stai linistit insa certurile culmea ca nu sunt deloc cu cei care au plecat din club ci cu cei care oricum ar fi fost dati afara chit ca ne certam chit ca nu. din contra chiar alataieri m-am intalnit cu csomin si ggd-u si am stat vreun sfert de ora de vorba. aici e vorba de rautate strict si de oameni care nu au ce face. ignoranta doar cel mai tare si ei urla de durere se pare
Golf is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 10:48   #105
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Cafeneaua Urban Division:

https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/73348-the-end-vagabond-crew.html
KENZO is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -