Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare > Zona comerciala Baia Mare - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 01-05-11, 17:01   #31
e36_boy

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 530
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
scrie pe el!...inafara de semnul de pe fata!
cauta pe google sa vezi cum arata un volan de m3 ,ala poate e de ///V de la Vitan style
e36_boy is offline   Reply With Quote
Old 01-05-11, 19:01   #32
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

Quote:
Originally Posted by e36_boy View Post
cauta pe google sa vezi cum arata un volan de m3 ,ala poate e de ///V de la Vitan style
auzi copilu e nu e veziti tu de treaba ta! eu am o varsta tu ai o varsta, cred k stiu mai multe tu cand faceai combinatii in spatele blocului cu masinutele acum 3 4 ani, eu schimbam masini reale de alea ce au volan si se conduc de catre om! daca esti interesat de piese cumperi daca nu veziti de viata ta flacau!!!
__________________
Wir Lieben Autos
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 01-05-11, 20:32   #33
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

dupa cum se vede in fotografiile afisate mai sus, reduce ca, volanu e original de bmw nui chinezerie. bafta la vanzare
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 02-05-11, 15:08   #34
e36_boy

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 530
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

auzi ,nenea ,nu esti decat cu 4-5 ani mai mare ca mine si nu cred ca te-am jignit ,ala nu e de m3 ,ti-am spus sa nu induci lumea in eroare ,daca ma uit mai bine e volan de e36 in 3 spite cu mijlocul schimbat
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	bmwm3interior.jpg
Views:	48
Size:	136.8 KB
ID:	1986925  
__________________
HAINE DE FIRMA AICI
e36_boy is offline   Reply With Quote
Old 02-05-11, 17:48   #35
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

Quote:
Originally Posted by e36_boy View Post
auzi ,nenea ,nu esti decat cu 4-5 ani mai mare ca mine si nu cred ca te-am jignit ,ala nu e de m3 ,ti-am spus sa nu induci lumea in eroare ,daca ma uit mai bine e volan de e36 in 3 spite cu mijlocul schimbat
te inteleg! dar din moment ce scrie pe el de ce ar inverzi eu treburiile pe aicea! ce ai pus tu este unul din modelele de la "M POWER"!!! documenteazate mai bine! nu te-am jignit nici eu, dar mai scos din pepeni cu comentarile tale aiurea intelegi
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 07-05-11, 03:26   #36
B 58 MAL

Stage 5
 
B 58 MAL's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,335
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

Quote:
Originally Posted by e36_boy View Post
auzi ,nenea ,nu esti decat cu 4-5 ani mai mare ca mine si nu cred ca te-am jignit ,ala nu e de m3 ,ti-am spus sa nu induci lumea in eroare ,daca ma uit mai bine e volan de e36 in 3 spite cu mijlocul schimbat
cam tind sa ii dau dreptate daca vad eu bine , pare a fi volan de M uita-te la margrini de sus nu vine perfect rotund , la un moment dat cum te uiti la el spre interiorul cercului se umfla unde tii mainile sa faci priza mai buna , sau de ce a fost el facut asa. oricum eu zic ca e de M , cel mai bine sa puna o poza cu fata si atunci gata. un ultim pret la eleron zender ?
B 58 MAL is offline   Reply With Quote
Old 07-05-11, 20:40   #37
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

150ron si iti platesti curieru
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 10-05-11, 09:17   #38
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

valabil si negociabil orice produs!...se dau si toate la 400 Euro negociabil, pot oferi si transport pe Judetul Maramures!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 18-05-11, 15:02   #39
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

sus cu fiarele!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 25-05-11, 09:55   #40
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

si mai sus!!...negociabile...deja le tin degeaba maine, poimaine or rugini acolo!)
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 25-05-11, 16:44   #41
sergiuMPower

Stage 5
 
sergiuMPower's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 874
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

Quote:
Originally Posted by B 58 MAL View Post
cam tind sa ii dau dreptate daca vad eu bine , pare a fi volan de M uita-te la margrini de sus nu vine perfect rotund , la un moment dat cum te uiti la el spre interiorul cercului se umfla unde tii mainile sa faci priza mai buna , sau de ce a fost el facut asa. oricum eu zic ca e de M , cel mai bine sa puna o poza cu fata si atunci gata. un ultim pret la eleron zender ?
pana nu pune omu ceva poze doveditoare eu zic la fel ca e un volan simplu, nu de e36 ci pt e36.....cele de M se recunosc de la o posta, nu au piele perforata au cusaturi in 3 culori(daca sunt pe M3 original)sau daca nu sunt de M-Technic au o emblema mica de ///M pe spita din mijloc jos a volanului..( vizitati REALOEM) .......numa bine......asta parca duce in stilul MOMO......

Last edited by sergiuMPower; 25-05-11 at 16:50.
sergiuMPower is offline   Reply With Quote
Old 26-05-11, 00:43   #42
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

Quote:
Originally Posted by sergiuMPower View Post
pana nu pune omu ceva poze doveditoare eu zic la fel ca e un volan simplu, nu de e36 ci pt e36.....cele de M se recunosc de la o posta, nu au piele perforata au cusaturi in 3 culori(daca sunt pe M3 original)sau daca nu sunt de M-Technic au o emblema mica de ///M pe spita din mijloc jos a volanului..( vizitati REALOEM) .......numa bine......asta parca duce in stilul MOMO......
nu mai dau detalii si numi mai bat capul...eu le-am postat pentru vanzare nu pentru a da detalii ce si cum! cine este interesat de produse cumpara! nu uita ca sunt multe modele de volan ///M, si nu au toate neaparat cusatura in 3 culori!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 27-05-11, 10:00   #43
sergiuMPower

Stage 5
 
sergiuMPower's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 874
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
nu mai dau detalii si numi mai bat capul...eu le-am postat pentru vanzare nu pentru a da detalii ce si cum! cine este interesat de produse cumpara! nu uita ca sunt multe modele de volan ///M, si nu au toate neaparat cusatura in 3 culori!
eu cred ca este nevoie de detalii(poze care sa demonstreze autenticitatea produsului).......asta ca sa stie omu ce cumpara. ti-am zis: viziteaza REALOEM si ai sa vezi ca nu sunt multe modele de volane de M sau de M-Technic....iar cusatura este prezenta 100% la volanul de M3 e36.....precizez cel original cu care vine de fabrica M3 e36, cele de M-Technic au o emblema mica pe spita din mijloc jos a volanului asta pt cele care vin cu M-Technic de fabrica si nu cred ca are rost sa zici ca nu e asa..........numa bine....spor la vanzare
sergiuMPower is offline   Reply With Quote
Old 27-05-11, 23:02   #44
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

Quote:
Originally Posted by sergiuMPower View Post
eu cred ca este nevoie de detalii(poze care sa demonstreze autenticitatea produsului).......asta ca sa stie omu ce cumpara. ti-am zis: viziteaza REALOEM si ai sa vezi ca nu sunt multe modele de volane de M sau de M-Technic....iar cusatura este prezenta 100% la volanul de M3 e36.....precizez cel original cu care vine de fabrica M3 e36, cele de M-Technic au o emblema mica pe spita din mijloc jos a volanului asta pt cele care vin cu M-Technic de fabrica si nu cred ca are rost sa zici ca nu e asa..........numa bine....spor la vanzare
mS...poze sunt postate! nu mai e nevoie si de altele nu am timp sa pun toata ziua poze si sa tot fac poze la un amarat de volan!...oricum e frumos si merge foarte bine pe bmw ursulet sau pisica!..chiar si alte modele
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 07-06-11, 23:53   #45
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Vand diverse piese BMW 318i e36

up...1500ron toate piesele negociabil!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -