Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare > Zona comerciala Baia Mare - Bazar - Servicii - Talcioc

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-11-10, 16:17   #16
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default Re: [VAND] Subaru Impreza WRX

Prodrive WR Sport (1999)

The standard Impreza Turbo 2000 was tuned and partly restyled by Prodrive. It featured a Prodrive - exclusive interior, a Prodrive suspension upgrade, Prodrive bodykit and wheels, WR Sport decals and an optional ECU upgrade for increased performance. It sold for £30000.00

In alta ordine de idei...vreau si eu toba din aia care iti creste puterea cu 40 de cai...daca se vinde separat...
__________________
amadeus_and is offline  
Old 12-11-10, 16:49   #17
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: [VAND] Subaru Impreza WRX

stiu un singur lucru ukrainieni au masini tari, chiar daca sunt vechi......
e o moda banala in ukraina model de mercedes din 88 din 90..benzina.....sunt si serii de mercedes facute de ai sau stii dracu, dar cand baga picioru......(scade din rezervor)
am vazut TRACTOR pe benzina in ukraina cum suna motoru :X bestial`
__________________
Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 85Kw Variant

Masina mea https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...t-edition.html


DE VANZARE AUDI A4 2.5 V6 TDI QUATTRO https://forum.4tuning.ro/479-anunturi...ml#post5240911



[ VAND ] Electronice Audio Cele mai mici preturi https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...ml#post5243581
cristi.mk4 is offline  
Old 12-11-10, 17:03   #18
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: [VAND] Subaru Impreza WRX

Quote:
Originally Posted by cristi.mk4 View Post
stiu un singur lucru ukrainieni au masini tari, chiar daca sunt vechi......
e o moda banala in ukraina model de mercedes din 88 din 90..benzina.....sunt si serii de mercedes facute de ai sau stii dracu, dar cand baga picioru......(scade din rezervor)
am vazut TRACTOR pe benzina in ukraina cum suna motoru :X bestial`
Tu crezi ca vorbesc baietii de UK (Ukraine)?? ... nu nu... UK (United Kingdom)
razvyrulz is offline  
Old 12-11-10, 17:22   #19
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: [VAND] Subaru Impreza WRX

Quote:
Originally Posted by amadeus_and View Post
Prodrive WR Sport (1999)

The standard Impreza Turbo 2000 was tuned and partly restyled by Prodrive. It featured a Prodrive - exclusive interior, a Prodrive suspension upgrade, Prodrive bodykit and wheels, WR Sport decals and an optional ECU upgrade for increased performance. It sold for £30000.00

In alta ordine de idei...vreau si eu toba din aia care iti creste puterea cu 40 de cai...daca se vinde separat...
ti-o trimit prin fax

Am spus intr-un alt comment ca masina are de la prodrive suspensiile, franele, evacuarea si upgrade ECU !

Si daca nu sunteti interesati de masina si doar doriti sa "adunati posturi", mai bine abtineti-va si lasati off-topicul. Multumesc !
__________________
Rule 1: Always win.
Rule 2: Never lose.
Rule 3: Never back down.


“On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, 'Okay, this is the limit'. And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.” (Ayrton Senna)

Last edited by MephistoBM; 12-11-10 at 17:26.
MephistoBM is offline  
Old 15-11-10, 22:34   #20
B_60UPE
Subaru Driver

Stage 5
 
B_60UPE's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,823
Member of:
[SUBARU]
Default Re: [VAND] Subaru Impreza WRX

tipic romanesc, scuze de offtopic, masina merita toti banii. am si eu unu da e 555. merita fiecare banut
ps vezi ca diferenta la prodrive, o da vibrochenu, pistoanele, axele, si am impresia ca e si alta turbina.
B_60UPE is offline  
Old 20-11-10, 01:09   #21
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: [VAND] Subaru Impreza WRX

Saptamana viitoare am sa ma intalnesc cu un tip care lucreaza la prodrive si am sa ii il rog sa verifice si el, desi un dyno ar rezolva toate nedumeriirile voastre, din pacate nu este in orasul unde locuiesc acuma.

Anyway, UP. Pret negociabil
MephistoBM is offline  
Old 23-11-10, 01:59   #22
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: [VAND] Subaru Impreza WRX

Se poate inchide, multumesc.
MephistoBM is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -