Salutare tuturor

Numele meu este Liviu

(-_Liviu17_- SLI) doresc si eu sa intru in grupul vostru

sunt de origine din Slatina dar facultatea si serviciul m-au aruncat in Bucuresti

din fericire inca mai conduc un Volkswagen Passat 1,9 TDI (131CP standard) dar viata mea e Kawasaki ZZR

app astept si unele provocari cu bun simt

va multumesc By -_Liviu17_- SLI