Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Slatina

Reply
 
Thread Tools
Old 03-01-07, 15:51   #1
B_real

Stage 1
 
B_real's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 15
Default Slatina

Dc nar avea si Slatina o comunitate 4tuning..cred k sunt destui pasionati d masini si aici...acum sa vedem cati sunt...astept mesajele voastre si propuneri d discutii
B_real is offline   Reply With Quote
Old 07-01-07, 12:11   #2
gabytzu98ot

Stage 3
 
gabytzu98ot's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 102
Default Re: Slatina

Sigur sunt dar nu prea au ei timp sa stea in casa la calculator.
Mai bine stau pe strada sa omoare masinile.si eu cred ca ar trebui sa facem ceva in privinta asta dar trebuie sa ne gasim mai intai.
gabytzu98ot is offline   Reply With Quote
Old 07-01-07, 13:40   #3
B_real

Stage 1
 
B_real's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 15
Default Re: Slatina

Mah ia ziceti si voi niste locuri bune d facut liniute sau niste cerculetze knd o veni zapada
B_real is offline   Reply With Quote
Old 07-01-07, 13:44   #4
B_real

Stage 1
 
B_real's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 15
Default Re: Slatina

Aaaa si mar interesa si p mine un cd player d masina mai ieftinache -dak are cineva sa zica
B_real is offline   Reply With Quote
Old 08-02-07, 20:52   #5
uzzi_pmv

Stage 2
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 44
Default Re: Slatina

locuri bune de facut liniutze ... cre ca cel mai bun e de la limitatoru din fatza de la vama pana la intersectzia cu drumu natzional ... si cerculetze nu prea stiu ... cre' ca in fatza la financiar :P
uzzi_pmv is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 21:48   #6
ala_miku

Stock
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 6
Default Re: Slatina

h3h3h3....asa e ...pe Cireasov e cel mai fain...ptr liniutze....iar de cerculetze ji la catedrala....da' q u nu ash face nici una nici alta mah uzzi ... k mi-e frica de tine da-te-n colo...nu k ar avea BMW cu 500 CP ... dar nu va imaginatzi cum conduce....:-SS....corect....dar al draq' de repede....
ala_miku is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 22:52   #7
uzzi_pmv

Stage 2
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 44
Default Re: Slatina

aaaa piesa nu la catedrala ....... gata mi-ai dat idee ...... stitzi pe strada aia de la greceanu ca e destul de larga ...si colo in curba spre tziganie e si mai lata strada ....acolo merge super smekerie de cerculetze nu e nici circulata ....e piesa ....tre sa-ncerc cat de curand
uzzi_pmv is offline   Reply With Quote
Old 14-02-07, 18:52   #8
ala_miku

Stock
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 6
Thumbs up Re: Slatina

traseu : ... plecare....autogara --> a.i.cuza --> mag oltu' -->> independentei -->> bld N.titulescu --> la dreapta pe libertatii -->>> la stanga pe unirii [ sens unic si libertatii si unirii ] -->> primaverii [sens unic - 3 benzi ] -- > la dreapta spre Textila [2 benzi ] -- >> intresectie cu cireasov -->> la stanga pe cireasov [ zona full speed ] -- > la dreapta spre iesire -- >> pana la iesire ...
ala_miku is offline   Reply With Quote
Old 14-02-07, 23:27   #9
bobbo

Stock
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1
Default Re: Slatina

bai copilasi... nu va suparati pe mine si sper sa nu va tin in loc... dar asteptati-ma si pe mine 2 luni sa-mi recuperez permisu... si o sa va dau din nou clasa!!! ) cat despre cerculete se pot face la intersectia dinspre manastirea clocociov... e si putin nisip... e belea acolo!!!
iar liniute... se poate face si de la steaua (sens giratoriu) pana la intersectia de la gara.
bobbo is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 20:08   #10
uzzi_pmv

Stage 2
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 44
Default Re: Slatina

ar merge niste cerculetze la manastire...akolo chiar nu ma gandisem sa incerc
uzzi_pmv is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 20:14   #11
B_real

Stage 1
 
B_real's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 15
Default Re: Slatina

Pffuuu snt niste gropi pacolo d t dai drq )
B_real is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 20:15   #12
B_real

Stage 1
 
B_real's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 15
Default Re: Slatina

Si mai puneti si alte topicuri paci..sa mai diversificam drq
B_real is offline   Reply With Quote
Old 20-02-07, 15:03   #13
stelypro

Stage 5
 
stelypro's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 393
Default Re: Slatina

bah nu mai vorbiti destea pe aici poate este vreun militian si citeste si ati puso ca am vazut ca la voi inca este militie si nu politie. sambata intre slatina si bals mio luat unu talonu pt ca aveam pe fata numar facut din folie reflectorizanta si lipit si nu era ala de tabla..

numa bine si grija la militieni mai zicetile dincand in cand ca am intrat in europa
__________________
Mess with the best or die like the rest.
stelypro is offline   Reply With Quote
Old 21-02-07, 02:19   #14
matiu13

Stage 5
 
matiu13's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,680
Member of:
[Moderators]
Default Re: Slatina

salut mai baietzi...lasatzi-o mai usor cu liniutzele pe ciresov k sunt milietzienii cu ochii pe noi....bine depinde ce masini avetzi k nu sunt cu ochii pe totzi....
matiu13 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-07, 18:55   #15
uzzi_pmv

Stage 2
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 44
Default Re: Slatina

hehehe pe mine sunt slabe sanse sa ma opreasca creznd ca particip la vreo cursa ca la ce "decapotabila" am cred ca ma grabesc sa ma duc nush unde dreaq )))
uzzi_pmv is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -