Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 08-09-08, 15:27   #316
barracuda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
barracuda's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 315
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

[QUOTE=morghen;1738095]asha...deci...3 beri and counting...da bah..vreau sa ies in evidentza...de aia imi pun stickere shi culori de cacat pe mashina ca tine....ce sa zic...uita-te ce mashina am compara cu ce ai tu shi apoi tasteaza. Ma bag in seama pt ca e clubul RS shi e omul meu la care te dai !
Omu cu g60 tzi-a zis ca are vreo 200-210 cai IN MOMENTUL DE FATZA....nu stock...eu shi mai multe persoane eram acolo cand tzi-a zis asta...shi e adevarat. R5 are catzi cai are dar are cu vreo 300-400 de kg in minus fatza de o mashina normala...tu nu te gandeshti la asta?...chiar nu potzi sa te gandeshti la asta?? shi cand zici ca eu nu stiu absolut nimic de r5...cu cine ma compari...cu tine ? nu-tzi permit sa ma compari cu tine !

La voi e important doar sa va datzi pe bulevard shi te dai in spectacol pe forum? in schimb la curse o dai in certuri shi nemultzumiri. Accidentul ala ar trebui sa va fie un semnal de alarma shi o invatzatura de mine...in schimb te tzi tzau ca un caine comunitar in ciuda faptului ca toata lumea stie ca vorbeshti prostii shi pun pariu oamenii tai din clubul tau cred ca vorbeshti prostii....daca aveai ceva in tine te uitai shi tu acuma la un borcan scris cu markeru...in schimb te uitzi la ce am scris eu shi te enervezi la culme....shi iar postezi aiurea pana cand nu o sa te mai bage nimeni in seama....defapt stii ce..posteaza frate shi scrie cat vrei tu shi ce vrei tu...n-o sa ma opreshti sa-mi beau berea orice ai face.

[/QUOTE



prietene cam intreci masura si deja incepi sa vb chestii ce nu au legatura cu evenimentul si nu ii prea bine sincer iar pt. cultura ta generala am luat si eu un amarat de borcan pe care scrie locul 3 spre deosebire de tine, iar despre masina ta o sa vedem ce poate la urmatorul eveniment care poate se v-a tine la satu mare numai sa nu refuzi sa te pui la start k la voi vad k asa se obisnuieste k asa din povesti pe forum si eu pot spune multe.....ii ciudat k nu ti-am auzit glasciorul pe aeroport numai acuma pe forum daca tot ai fost acolo si ai auzit discutia, latri si u cand esti la tine in curte de dupa gard,si te rog sa iti masori cuvintele

Last edited by barracuda; 08-09-08 at 15:58.
barracuda is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 01:52   #317
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

subaru asta ii din baia mare, sau are doar nr de mm? ... ca nu prea l-am vazut in orash...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	mPF7sz871964-02.jpg
Views:	136
Size:	44.0 KB
ID:	638037  
MephistoBM is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 01:58   #318
norbi_bidi

Stage 5
 
norbi_bidi's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 2,054
Member of:
[2 Roti]
[KIA]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by MephistoBM View Post
subaru asta ii din baia mare, sau are doar nr de mm? ... ca nu prea l-am vazut in orash...
chiar nu stiu.... nici eu nu l-am vazut prin oras... la expozitie l-am vazut prima data
norbi_bidi is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 02:35   #319
GODLESS
Colectionar Machete

Stage 5
 
GODLESS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 433
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by MephistoBM View Post
subaru asta ii din baia mare, sau are doar nr de mm? ... ca nu prea l-am vazut in orash...
e din bm , si sta in garaj alaturi de un TVR, Lambo ,Gemballa ... etc @Zed13 ne poate zice mai multe ...
GODLESS is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 03:11   #320
robbyxX23
BMW Driver

Stage 5
 
robbyxX23's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 726
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

e pacat sa tii asa minunatii in garaj
robbyxX23 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 09:34   #321
M I V E C

Stage 5
 
M I V E C's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 715
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by robbyxX23 View Post
e pacat sa tii asa minunatii in garaj
poate ca unul ca tine l-ar taia capu sa le tina in brate, sa doarma cu ele in pat, sau unde ai vrea sa le tii, pe fundul unui lac,? ca in garaj nu este bine
__________________
puterea este nimic fara control
M I V E C is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 15:05   #322
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

mmmda, cam mare si valoros garajul )...
MephistoBM is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 19:38   #323
Debre

Stock
 
Debre's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 9
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) View Post
poate ca unul ca tine l-ar taia capu sa le tina in brate, sa doarma cu ele in pat, sau unde ai vrea sa le tii, pe fundul unui lac,? ca in garaj nu este bine


Bolund ca intotdeauna )
Debre is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 23:29   #324
robbyxX23
BMW Driver

Stage 5
 
robbyxX23's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 726
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) View Post
poate ca unul ca tine l-ar taia capu sa le tina in brate, sa doarma cu ele in pat, sau unde ai vrea sa le tii, pe fundul unui lac,? ca in garaj nu este bine
ma refeream ca foarte rar am vaz masinile alea prin orash .. si subaru asta chiar nu l`am vazut, pana la expozitie. asta e poate nu m`am exprimat bine
__________________
robbyxX23 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -