Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 31-08-08, 23:45   #211
Calin_UKU
Dacia Driver

Stage 5
 
Calin_UKU's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 972
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Racing Syndicate]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Multumiri celui care a luat atitudine in mometul in care a inceput scandalul, respect Suciule
Si "felicitari" pt S55 AMG care a facut ca show-ul sa se termine mai repede ca lui ii trebuie "drifturi"
Calin_UKU is offline   Reply With Quote
Old 31-08-08, 23:54   #212
veveve

Stage 5
 
veveve's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of:
[Moderators]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by Calin_UKU View Post
Multumiri celui care a luat atitudine in mometul in care a inceput scandalul, respect Suciule
Si "felicitari" pt S55 AMG care a facut ca show-ul sa se termine mai repede ca lui ii trebuie "drifturi"
o da ,smecheru cu mercedesu nare nici o vina , crede-ma,trebuia sa fie acolo un organizator care sa il opreasca si care frumos sa il descalifice ,si sa il poftesca afara,oricat de mare bascula ar fi el in baia mare.

dar mai greu ,mai ales la un show la care concurentii nau semnat nici o foaie de inscriere ,pe care sa se mentioneze niste reguli si niste obligatii din partea ambelor parti,ii cam primu show fara reguli la care am participat
__________________
OO==[][]==OO BMW drivers get laid more than anyone else
veveve is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 00:03   #213
PapaGrasu

Stock
 
PapaGrasu's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

ce sa mai ... a iesit varza cu carne ... a fost de toata jena organizarea liniutzelor ... tot asa baietii mei .. tot asa
PapaGrasu is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 00:07   #214
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by veveve View Post
...ii cam primu show fara reguli la care am participat
dic ala, a fost un show underground, nu sti nimic
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 00:13   #215
veveve

Stage 5
 
veveve's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of:
[Moderators]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post
dic ala, a fost un show underground, nu sti nimic
DIC ALA
si la ilegale ii organizat mai binenu care in cotro,doi se invarteau ,motoarele printre ei,ala cu ursu rosu decapotabil era sa loveasca p e unu cu motoreta,cam la limita o trecut tipu

Last edited by veveve; 01-09-08 at 00:19.
veveve is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 00:50   #216
fiat500

Stage 5
 
fiat500's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 431
Member of:
[Nissan]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

beton...cea mai mare pierdere de timp, bani si nervi
organizare de toata jena...si lipsa maxima de respect fata de participanti si public
fiat500 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 01:00   #217
Dracushor

Stage 5
 
Dracushor's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 410
Member of:
[Opel]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

A avut un inceput bun (parerea mea) dar la sfarsit a inceput sa scartaie (
Oricum Felicitari oragnizatorilor ca totusi au depus ceva efort.
Dracushor is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 01:09   #218
quick_silver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 447
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by Dracushor View Post
A avut un inceput bun (parerea mea) dar la sfarsit a inceput sa scartaie (
Oricum Felicitari oragnizatorilor ca totusi au depus ceva efort.
da tu de unde stii ???
ca parca nu ai fost
quick_silver is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 01:16   #219
mihadiva

Stage 4
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 271
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

ce pacat ca doar unii spectatori lauda acest eveniment...ce pacat ca participantii au fost batjocoriti cu lipsa de respect si cu o lipsa TOTALA DE CUNOSTINTE AUTO! SI DA DOMNULE ORGANIZATOR : SPECTATORII PLATESC BILETUL SA NE VADA PE NOI,PARTICIPANTII,NU PE DUMNEAVOASTRA dar se pare ca unii nu vor intelege niciodata acest lucru.

PS: MERSI PENTRU VAZA CARE AM PRIMIT-O PREMIU o sa am unde sa imi pun acum florile si sa speram ca nu o sa mai organizati acest fel de evenimente niciodata!!!! cel mai slab organizat eveniment DIN ACEST AN!@!
mihadiva is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 01:16   #220
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

JENIBIL!
tekno is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 01:20   #221
Dracushor

Stage 5
 
Dracushor's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 410
Member of:
[Opel]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by quick_silver View Post
da tu de unde stii ???
ca parca nu ai fost
Esti sigur???

Am ajuns si eu pe la 11 dupa ce mi-am rezolvat problemele...
Dracushor is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 01:21   #222
LIVIUMARIN

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 326
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by fiat500 View Post
beton...cea mai mare pierdere de timp, bani si nervi
organizare de toata jena...si lipsa maxima de respect fata de participanti si public
AU FOST SI PARTI BUNE,
MOCUS E UN ADEVARAT TALENT,OMUL ASTA CRED CA SI CAND DOARME E TOT PE MOTOCICLETA(PROBABIL SI IN ALTE SITUATII MAI INTIME)GLUMEAM ,O SA BAG UN FILMULET CU EL.
"PATINATORII "CU BM-URILE AU FOST SI EI LA INALTIME,SA NU UITAM CA A FOST SI O VREME SUPERBA PENTRU LINIUTE.
AU FOST SI F MULTE MASINI ,EU AM VAZUT NUMAR DE CONCURS 145 ,PRESUPUN CA NU ERA ULTIMUL.
AU VENIT SI CATEVA MASINI FF PERFORMANTE.
PROBABIL CA DACA NU SE LALAIAU CU INCEPEREA COMPETITIEI PENTRU MASINI AR FI IESIT TOTUL MULT MAI BINE,DAR DIN PACATE S-A INTRAT IN CRIZA DE TIMP,APOI S-A DAT TOTUL PESTE CAP.
DIN PACATE ,CU MOTOCICLISTI,E CAM GREU CU DISCIPLINA,EU AM VORBIT CU UNUL DIN ORGANIZATORI,OMUL A REUSIT SA-I LINISTEASCA DE VREO 2 ORI,DAR PROBABIL CA E CAM GREU CU TINEREA DE MINTE ,PENTRU CA LA PUTIN TIMP AU INCEPUT IAR SA FACA CIRC, IN SPATELE PISTEI.
PROBABIL CA AICI IN BAIA MARE,AR MERGE SA SE ORGANIZEZE O LINIUTA IN ORAS,DE EXEMPLU PE STRADA INDEPENDENTEI LA IESIREA DIN ORAS ,SPRE SATU MARE,CHIAR DACA DRUMUL ESTE INCHIS PENTRU COMPETITIE ,MAI SUNT DOUA VARINATE OCOLITOARE SPRE SATU MARE, UNA PE STRADA VICTORIEI IAR ALTA PE VARINATA, DIN BULEVARDUL BUCURESTI,IN FELUL ACESTA CHIAR DACA SUNT MULTE MASINI,SPECTACOLUL SE POATE INTINDE PANA MAI TARZIU,SAU CHIAR SA SE FACA CALIFICARILE DE EX.SAMBATA IAR FINALELE A DOUA ZI.UN ASTFEL DE SHOW CARE TINE CAM 9..10 ORE E DESTUL DE SOLICITANT SI PENTRU SPECATORI SI PENTRU PARTICIPANTI.
EU ORICUM AS VREA SA LE MULTUMESC ORGANIZATORILOR,PENTRU CA S-AU MOBILIZAT SI AU VRUT SA FACA CEVA DEOSEBIT,SI PE VIITOR LE UREZ SUCCES!
LIVIUMARIN is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 01:24   #223
jull

Stage 2
 
jull's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 34
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Asteptam afisarea timpiilor !!! Cand se vor afisa ?
jull is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 01:27   #224
LIVIUMARIN

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 326
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by LIVIUMARIN View Post
AU FOST SI PARTI BUNE,
MOCUS E UN ADEVARAT TALENT,OMUL ASTA CRED CA SI CAND DOARME E TOT PE MOTOCICLETA(PROBABIL SI IN ALTE SITUATII MAI INTIME)GLUMEAM ,O SA BAG UN FILMULET CU EL.
"PATINATORII "CU BM-URILE AU FOST SI EI LA INALTIME,SA NU UITAM CA A FOST SI O VREME SUPERBA PENTRU LINIUTE.
AU FOST SI F MULTE MASINI ,EU AM VAZUT NUMAR DE CONCURS 145 ,PRESUPUN CA NU ERA ULTIMUL.
AU VENIT SI CATEVA MASINI FF PERFORMANTE.
PROBABIL CA DACA NU SE LALAIAU CU INCEPEREA COMPETITIEI PENTRU MASINI AR FI IESIT TOTUL MULT MAI BINE,DAR DIN PACATE S-A INTRAT IN CRIZA DE TIMP,APOI S-A DAT TOTUL PESTE CAP.
DIN PACATE ,CU MOTOCICLISTI,E CAM GREU CU DISCIPLINA,EU AM VORBIT CU UNUL DIN ORGANIZATORI,OMUL A REUSIT SA-I LINISTEASCA DE VREO 2 ORI,DAR PROBABIL CA E CAM GREU CU TINEREA DE MINTE ,PENTRU CA LA PUTIN TIMP AU INCEPUT IAR SA FACA CIRC, IN SPATELE PISTEI.
PROBABIL CA AICI IN BAIA MARE,AR MERGE SA SE ORGANIZEZE O LINIUTA IN ORAS,DE EXEMPLU PE STRADA INDEPENDENTEI LA IESIREA DIN ORAS ,SPRE SATU MARE,CHIAR DACA DRUMUL ESTE INCHIS PENTRU COMPETITIE ,MAI SUNT DOUA VARINATE OCOLITOARE SPRE SATU MARE, UNA PE STRADA VICTORIEI IAR ALTA PE VARINATA, DIN BULEVARDUL BUCURESTI,IN FELUL ACESTA CHIAR DACA SUNT MULTE MASINI,SPECTACOLUL SE POATE INTINDE PANA MAI TARZIU,SAU CHIAR SA SE FACA CALIFICARILE DE EX.SAMBATA IAR FINALELE A DOUA ZI.UN ASTFEL DE SHOW CARE TINE CAM 9..10 ORE E DESTUL DE SOLICITANT SI PENTRU SPECATORI SI PENTRU PARTICIPANTI.
EU ORICUM AS VREA SA LE MULTUMESC ORGANIZATORILOR,PENTRU CA S-AU MOBILIZAT SI AU VRUT SA FACA CEVA DEOSEBIT,SI PE VIITOR LE UREZ SUCCES!
AICI ESTE SI UN FILMULET CU MOCUS,
Attached Files
File Type: avi DSCI0021.AVI (4.44 MB, 58 views)
LIVIUMARIN is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 01:31   #225
mihadiva

Stage 4
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 271
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by LIVIUMARIN View Post
AU FOST SI PARTI BUNE,
MOCUS E UN ADEVARAT TALENT,OMUL ASTA CRED CA SI CAND DOARME E TOT PE MOTOCICLETA(PROBABIL SI IN ALTE SITUATII MAI INTIME)GLUMEAM ,O SA BAG UN FILMULET CU EL.
"PATINATORII "CU BM-URILE AU FOST SI EI LA INALTIME,SA NU UITAM CA A FOST SI O VREME SUPERBA PENTRU LINIUTE.
AU FOST SI F MULTE MASINI ,EU AM VAZUT NUMAR DE CONCURS 145 ,PRESUPUN CA NU ERA ULTIMUL.
AU VENIT SI CATEVA MASINI FF PERFORMANTE.
PROBABIL CA DACA NU SE LALAIAU CU INCEPEREA COMPETITIEI PENTRU MASINI AR FI IESIT TOTUL MULT MAI BINE,DAR DIN PACATE S-A INTRAT IN CRIZA DE TIMP,APOI S-A DAT TOTUL PESTE CAP.
DIN PACATE ,CU MOTOCICLISTI,E CAM GREU CU DISCIPLINA,EU AM VORBIT CU UNUL DIN ORGANIZATORI,OMUL A REUSIT SA-I LINISTEASCA DE VREO 2 ORI,DAR PROBABIL CA E CAM GREU CU TINEREA DE MINTE ,PENTRU CA LA PUTIN TIMP AU INCEPUT IAR SA FACA CIRC, IN SPATELE PISTEI.
PROBABIL CA AICI IN BAIA MARE,AR MERGE SA SE ORGANIZEZE O LINIUTA IN ORAS,DE EXEMPLU PE STRADA INDEPENDENTEI LA IESIREA DIN ORAS ,SPRE SATU MARE,CHIAR DACA DRUMUL ESTE INCHIS PENTRU COMPETITIE ,MAI SUNT DOUA VARINATE OCOLITOARE SPRE SATU MARE, UNA PE STRADA VICTORIEI IAR ALTA PE VARINATA, DIN BULEVARDUL BUCURESTI,IN FELUL ACESTA CHIAR DACA SUNT MULTE MASINI,SPECTACOLUL SE POATE INTINDE PANA MAI TARZIU,SAU CHIAR SA SE FACA CALIFICARILE DE EX.SAMBATA IAR FINALELE A DOUA ZI.UN ASTFEL DE SHOW CARE TINE CAM 9..10 ORE E DESTUL DE SOLICITANT SI PENTRU SPECATORI SI PENTRU PARTICIPANTI.
EU ORICUM AS VREA SA LE MULTUMESC ORGANIZATORILOR,PENTRU CA S-AU MOBILIZAT SI AU VRUT SA FACA CEVA DEOSEBIT,SI PE VIITOR LE UREZ SUCCES!

acele parti bune,stimabile domn nu tin deloc de organizare,decat de faptul ca drifterii si mokus au fost contractati de organizator,in rest si-au facut singuri numarul iar expozitia s-a intretinut singura...dumneavoastra vorbiti in numele de spectator si simpatizant al persoanei care a organizat acest "eveniment", puneti-va in situatia participantilor care au venit din alte orase,sa se inscrie la curse si sa fie lasati sa se dea o singura data! v-ar conveni? dati-mi voie sa va raspund..NU!!! hai sa nu ne mai ascundem dupa una alta... si va asigur ca daca se vor mai face evenimente de acest organizator nu va mai merge nimeni (oricum spunea ca nu-l intereseaza daca mergem sau nu...bani sa iasa ) )

Last edited by mihadiva; 01-09-08 at 01:33.
mihadiva is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -