Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 31-05-12, 09:31   #7126
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Treburile murdare le stiu doar cunoscutii locului cu tdi-uri si ascutitori de mii de cai putere. E mai ceva ca in Fast & Furious si ca in NFSU.
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 31-05-12, 12:12   #7127
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Treburile murdare le stiu doar cunoscutii locului cu tdi-uri si ascutitori de mii de cai putere. E mai ceva ca in Fast & Furious si ca in NFSU.
imi place prezentarea
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 02-06-12, 17:17   #7128
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Masini tari vazute in Baia Mare

Quote:
Originally Posted by teen.ager View Post
Intr-adevar, eu care sunt la liceu bilingv romana-engleza de 3 ani, si am diploma "University of Cambridge" luata in martie anul asta, eu nu stiu engleza. Lasa ca stii tu. Tot respectu'!
daca esti la liceu bilingv si ai diploma cambridge nu inseamna ca nu poti fi un bolovan, cum de altfel cred ca si esti.
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 02-06-12, 17:32   #7129
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Masini tari vazute in Baia Mare

Quote:
Originally Posted by teen.ager View Post
Fratica, duba aia e facuta mai cu bun gust decat E46-le tau.

BTW, invata cum se scrie corect "disel".

No offence, nothing but truth!
nu am e46, dar am avut un 330d 4 usi din 2002 cu modificari (optiuni) din fabrica> suspensie m sport, volan si schimbator m sport, scaune sport cu toate reglajele, piele crem, roti m sport 245 pe 18. singura modificare care nu a fost de fabrica a fost resoftare motor si cutie. Ti se pare fara gust? am mai avut si 530d nemodificat din 2000 acu vreo 8 9 ani. nu mi a placut prea mult nici unul. disel amandoua

Nu cumva esti tu copilasul ala care nici nu ai permis si te tot agiti aici si vorbesti tampenii de cativa ani? nici macar nu stii despre ce vorbesti, masina nu , permis nu se vede ca l poti lua ca nu te duce capul. Ce te face sa crezi ca iti poti permite sa mi zici 'fratica'? mai degraba ar trebui sa mi spui 'daddy'
2. Stai jos.
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 02-06-12, 19:23   #7130
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Masini tari vazute in Baia Mare

Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post
nu am e46, dar am avut un 330d 4 usi din 2002 cu modificari (optiuni) din fabrica> suspensie m sport, volan si schimbator m sport, scaune sport cu toate reglajele, piele crem, roti m sport 245 pe 18. singura modificare care nu a fost de fabrica a fost resoftare motor si cutie. Ti se pare fara gust? am mai avut si 530d nemodificat din 2000 acu vreo 8 9 ani. nu mi a placut prea mult nici unul. disel amandoua

Nu cumva esti tu copilasul ala care nici nu ai permis si te tot agiti aici si vorbesti tampenii de cativa ani? nici macar nu stii despre ce vorbesti, masina nu , permis nu se vede ca l poti lua ca nu te duce capul. Ce te face sa crezi ca iti poti permite sa mi zici 'fratica'? mai degraba ar trebui sa mi spui 'daddy'
2. Stai jos.
colegu de ce esti rautacios cu copii?
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 02-06-12, 20:22   #7131
moskynel

Stage 1
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 18
Default Re: Masini tari vazute in Baia Mare

Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post
nu am e46, dar am avut un 330d 4 usi din 2002 cu modificari (optiuni) din fabrica> suspensie m sport, volan si schimbator m sport, scaune sport cu toate reglajele, piele crem, roti m sport 245 pe 18. singura modificare care nu a fost de fabrica a fost resoftare motor si cutie. Ti se pare fara gust? am mai avut si 530d nemodificat din 2000 acu vreo 8 9 ani. nu mi a placut prea mult nici unul. disel amandoua

Nu cumva esti tu copilasul ala care nici nu ai permis si te tot agiti aici si vorbesti tampenii de cativa ani? nici macar nu stii despre ce vorbesti, masina nu , permis nu se vede ca l poti lua ca nu te duce capul. Ce te face sa crezi ca iti poti permite sa mi zici 'fratica'? mai degraba ar trebui sa mi spui 'daddy'
2. Stai jos.
+1
moskynel is offline   Reply With Quote
Old 02-06-12, 21:32   #7132
Ady_MM.02.ADS

Stage 1
 
Ady_MM.02.ADS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 18
Default Re: Discutii despre orice!

poi noi suntem vinovati....ca nu ne strangem...ca si anu trecut de ex...cand era plina parcarea stadionului sau ...Margeanului...etc...
Ady_MM.02.ADS is offline   Reply With Quote
Old 02-06-12, 22:10   #7133
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Masini tari vazute in Baia Mare

Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post
nu am e46, dar am avut un 330d 4 usi din 2002 cu modificari (optiuni) din fabrica> suspensie m sport, volan si schimbator m sport, scaune sport cu toate reglajele, piele crem, roti m sport 245 pe 18. singura modificare care nu a fost de fabrica a fost resoftare motor si cutie. Ti se pare fara gust? am mai avut si 530d nemodificat din 2000 acu vreo 8 9 ani. nu mi a placut prea mult nici unul. disel amandoua

Nu cumva esti tu copilasul ala care nici nu ai permis si te tot agiti aici si vorbesti tampenii de cativa ani? nici macar nu stii despre ce vorbesti, masina nu , permis nu se vede ca l poti lua ca nu te duce capul. Ce te face sa crezi ca iti poti permite sa mi zici 'fratica'? mai degraba ar trebui sa mi spui 'daddy'
2. Stai jos.
Permisul nu mi l-am luat pentru ca nu ma duce capu, stai lin ca oricum ma duce mai mult ca pe tine.
si 2. nu te simtii in masura sa imi spui mie sa "stau jos" atata timp cat tu nu stii folosii functia de "multi-quote". Eu am terminat ce am avut de spus, restu' e CanCan.
__________________

'01 Opel Astra G Caravan, DOHC 1.6 16v 101hp (Z16XE)
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 02-06-12, 23:02   #7134
Norbi_GT
Nissan Driver

Stage 5
 
Norbi_GT's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 311
Member of:
[Nissan]
Default Re: Masini tari vazute in Baia Mare

Quote:
Originally Posted by teen.ager View Post
Permisul nu mi l-am luat pentru ca nu ma duce capu, stai lin ca oricum ma duce mai mult ca pe tine.
si 2. nu te simtii in masura sa imi spui mie sa "stau jos" atata timp cat tu nu stii folosii functia de "multi-quote". Eu am terminat ce am avut de spus, restu' e CanCan.
Te-ai gandit vreodata ca nu toata lumea e 24/7 pe forum ca si tine? incat sa stie toate optiunile ce le are la dispozitie? sau ca cel care te-a corectat in limba engleza cateva posturi inainte stie mai bine engleza ca tine?

Inteleg ca ai 18 ani si incepe sa iti urce testosteronul la cap si o arzi in figuri (cel putin din tastatura reusesti...) ca doar esti mare (inaltime), dar defapt din posturile tale recente observ ca esti "mare ca bradu' si ..... ca gardu' "
__________________
1- 1.8 8v

2- 1.8T 16v

3- 2.2T 16v
Norbi_GT is offline   Reply With Quote
Old 02-06-12, 23:38   #7135
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Masini tari vazute in Baia Mare

Quote:
Originally Posted by Norbi_GT View Post
Te-ai gandit vreodata ca nu toata lumea e 24/7 pe forum ca si tine? incat sa stie toate optiunile ce le are la dispozitie? sau ca cel care te-a corectat in limba engleza cateva posturi inainte stie mai bine engleza ca tine?

Inteleg ca ai 18 ani si incepe sa iti urce testosteronul la cap si o arzi in figuri (cel putin din tastatura reusesti...) ca doar esti mare (inaltime), dar defapt din posturile tale recente observ ca esti "mare ca bradu' si ..... ca gardu' "
waw ...ai reusit sa te enervezi norbi?
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 03-06-12, 01:04   #7136
Norbi_GT
Nissan Driver

Stage 5
 
Norbi_GT's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 311
Member of:
[Nissan]
Default Re: Masini tari vazute in Baia Mare

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
waw ...ai reusit sa te enervezi norbi?
Nu am de ce sa ma enervez, dar figurile si prostia nu isi au locul aici. Se pare ca putini inteleg acest lucru....
Norbi_GT is offline   Reply With Quote
Old 03-06-12, 06:41   #7137
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Masini tari vazute in Baia Mare

Quote:
Originally Posted by Norbi_GT View Post
Nu am de ce sa ma enervez, dar figurile si prostia nu isi au locul aici. Se pare ca putini inteleg acest lucru....
Fiom toti gresim si invatam din greseli, deabia sa facut major are timp sa le invete pe toate
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 03-06-12, 10:35   #7138
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Chiar daca am 18 ani eu fac pariu cu tine, Norbi, oricand, la orice ora, ca am mai multa cultura in industria auto decat multi de aici, de pe forum.
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 03-06-12, 11:48   #7139
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by teen.ager View Post
Chiar daca am 18 ani eu fac pariu cu tine, Norbi, oricand, la orice ora, ca am mai multa cultura in industria auto decat multi de aici, de pe forum.
Atunci incearca sa nu te dai mai destept decat multi aici de forym ca nu rezolvi nimic doar demonstrezi contrariul si mai ales nu cred ca esti absolut in masura sa il contrazici pe bogdan tinand cont ca doar eu stiu cateva din motoarele lui: 3 litri, 3.5 , 4.2 , 5.7litri. Deci mai bine te-ai abtine.
__________________
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 03-06-12, 12:11   #7140
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Ok, si de ce nu poate fii o duba "disel" pusa la "Masini tari"? Ca e duba? Exista dube facute pentru expo sau car-audio, care rug gura targului. Ca e diesel? Exista si masini diesel transformate din niste "tractoare" in bijuterii. Dau exemplu pe Razvy, are 1.9 TDI. Ok, si ce? Ai vazut cum arata? Nu mi-ar fii rusine cu ea.
teen.ager is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -