Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 27-01-10, 11:08   #3136
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by dobro_c View Post
ce destepti sunteti toti... prin expresia "Tuning... my live" autorul a dorit sa sublinieze si sa scoata in evidenta faptul ca fenomenul tuning se desfasoara in momentul de fata, adica in direct. iar articolul "my" arata ca toate cele mentionate mai sus se petrec chiar in fata lui, acaparandu-le atat fizic cat si psihic putand afirma ca intr-o oarecare masura sunt ale lui, de aici si expresia "my live".
mesajul subliminal transmis noua, muritorilor de rand, ne arata geniul autorului chiar si suprematia lui in aceasta lume si acest stil de viata denumit foarte comun "tuning". din cauza conditiei autorului, el isi revendica si dreptul de a afirma ca tuningul se intampla in direct in fata lui, considerandu-l un bun.

va rog sa nu mai fiti asa de superficiali
tu faci comentariul literar al textului?
ballack is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 15:58   #3137
adriano9

Stage 5
 
adriano9's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 807
Default Re: Discutii despre orice!

dobro,daca la 3 cuvinte ai scris atata,nici nu ma gandesc ce povesti ai la o bere
.
adriano9 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 16:00   #3138
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by adriano9 View Post
dobro,daca la 3 cuvinte ai scris atata,nici nu ma gandesc ce povesti ai la o bere
.
asta da ))
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 19:44   #3139
haky01
Opel Driver

 
haky01's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 231
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii despre orice!

ca fapt divers
"forum.4tuning.ro" is worth $
http://www.valuatemysite.com/www.forum.4tuning.ro
haky01 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 20:51   #3140
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default

"my live"-se petrece in direct tot ce inseamna tuning! deci nu stiu ce va legati de orice fara sa stiti despre ce este vorba, si in plus nu ma cunoasti! deci nu stii la ce am facut referire...dar mna ma rog fiecare dupa ce il duce capu!!!

aaa...si uitasem cunt obligat cumva sa ma dau cu careva de pe aicea? scrie undeva pe masina mea "Drag car"?

Last edited by bogo4all; 27-01-10 at 21:30.
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 21:31   #3141
robbyxX23
BMW Driver

Stage 5
 
robbyxX23's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 726
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
"my live"-se petrece in direct tot ce inseamna tuning! deci nu stiu ce va legati de orice fara sa stiti despre ce este vorba, si in plus nu ma cunoasti! deci nu stii la ce am facut referire...dar mna ma rog fiecare dupa ce il duce capu!!!
my live e din punct de vedere gramatical ca nuca in perete, iar pentru a nu face double post este edit, nu o lua in nume de rau.

Brgds, SRR.
__________________
robbyxX23 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 21:40   #3142
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default

hai sa lasam gramatica, aicea din cate stiu eu este un site de masini ci nu de limba si literatura romana!

AM CEVA CE MA INCURCA! SI DORESC SA LE DONEZ. SUNT DOUA SEMNALIZARI PENTRU ARIPI DREAPTA+STANGA PENTRU UN VW GOLF III DE CULOARE "GALBEN", CEI INTERESATI LE DAU CU CEEA MAI MARE PLACERE!!!

Last edited by bogo4all; 28-01-10 at 15:01.
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 00:49   #3143
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: Discutii despre orice!

SAAB nu moare !!!

"OFICIAL: Saab a fost cumparat de Spyker
Negocierile intre Spyker si General Motors au ajuns la un final. Compania olandeza a cumparat Saab pentru suma de 74 de milioane de dolari.

Spyker va plati 74 de milioane de dolari celor de GM pentru achizitionarea Saab, iar Banca Europeana de Investitii va contribui cu 556 de milioane de dolari. GM isi pastreaza totusi 1% drept de vot, care se traduce prin detinerea de actiuni in valoare de 326 de milioane de dolari. GM se concentreaza acum pe cele 4 branduri ramase in portofoliul sau: Chevrolet, Cadillac, Buick si GMC.

Este o perioada grea pentru a cumpara o companie auto, mai ales ca Spyker nu are experienta in producerea masinilor de masa, dar si din cauza faptului ca Saab nu este o marca popularape piata. Saab nu a avut profit timp de 10 ani, acest lucru datorandu-se faptului ca nu au produs modele competitive, comparativ cu ceilalti producatori auto.

Singurul lucru bun este ca au deja un model nou. Noul model Saab 9-5, care promite a fi un model de calitate, atat ca si platforma, cat si dotari si calitatea materialelor.

Andrei Monenciu"
__________________
Rule 1: Always win.
Rule 2: Never lose.
Rule 3: Never back down.


“On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, 'Okay, this is the limit'. And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.” (Ayrton Senna)
MephistoBM is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 01:04   #3144
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Discutii despre orice!

Degeaba,ca tot nu se vinde Saab. Eu tot ma chinui cu cel de il am la vanzare de ceva vreme...
eMH is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 13:23   #3145
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default

buju ai face o mare favoare sa i le dai la lucian cu golfu 3...cine sti cand are nevoie de ele.

scuzati de dublu post.........


baraju de la firiza este inghetat? se poate merge cu masina pe el ......anu trecut multi pasionati au intrat pe gheata...
__________________
Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 85Kw Variant

Masina mea https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...t-edition.html


DE VANZARE AUDI A4 2.5 V6 TDI QUATTRO https://forum.4tuning.ro/479-anunturi...ml#post5240911



[ VAND ] Electronice Audio Cele mai mici preturi https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...ml#post5243581

Last edited by bogo4all; 29-01-10 at 12:14.
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 16:35   #3146
adriano9

Stage 5
 
adriano9's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 807
Default Re: Discutii despre orice!

riscate,o sa fii ca pestii sub gheata...
adriano9 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 17:25   #3147
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by adriano9 View Post
riscate,o sa fii ca pestii sub gheata...
Fratioare eu mam riscat mult mai tare decat un driftulet pe gheata )) oricum am un hoby fising )))
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 22:24   #3148
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Stie careva ce a mai ramas din mina Ilba?
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 23:21   #3149
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Praful!
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 23:31   #3150
robbyxX23
BMW Driver

Stage 5
 
robbyxX23's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 726
Default Re: Discutii despre orice!

Numai adevar in al tau grai..
robbyxX23 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -