Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 22-08-08, 10:24   #916
M I V E C

Stage 5
 
M I V E C's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 715
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by joli111 View Post
SI ACUMA AM UN MESAJ PT BAIATUL CU MM -- ROT LA MASINA: ****** DACA TI SE INTAMPLA TIE, TE-AR FI AJUTAT IN ORICE SITUATIE!!! NU AR FI SUNAT LA RADIO SI NICI NU AR FI POSTAT POZE SAU FILME PE INTERNET CU MASINA TA! ****** CE AI AVUT DE CASTIGAT DEFAPT DIN TOATA TREABA ASTA???? ITI SPUN EU: AI MAI PIERDUT UN PRIETEN!******

******
Apropo,,, NU am sunat eu in primul rand si nici nu stiu cine a sunat, poate ca vocea seamana, dar dupa ce trece prin zeci de mii de aparate si scule de radio, probabil ca este distorsionata, sau redata cu alte caracteristici.
Pot sa va spun ca pe mine ma sunat ieri cineva sa imi spuna ca a fost cineva din BM la radio si daca am auzit ca vorbea de DEAC, nestind despre ce era vorba l-am sunat pe Florin si l-am intrebat daca stie despre eveniment sau daca a auzit.
Dupa care nu stiu dece crezi ca as avea interesul sa il blamez pe Deac, avand in vedere ca anul trecut am fost pe aceeasi pagina de ziar amandoi.
(sau poate si atunci tot eu am scris articolul)
(daca vrea pot sa rog un Moderator sa stearga pozele de pe forum, daca il dereanjaza, dar mai mult de atat nu am ce face si nici cu ce il ajuta)

si in final pot sa precizez ca in ultimele zile am fost plecat din judet de la ora 5 dimineata pana la ora 16 - 17 in fiecare zi.

si tu JOLI 111 nu stiu cine esti poate dai un mic indiciu
__________________
puterea este nimic fara control

Last edited by aleks; 22-08-08 at 16:45.
M I V E C is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 12:26   #917
GODLESS
Colectionar Machete

Stage 5
 
GODLESS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 433
Default Re: Accidente Baia Mare

@joli111 Nu stiu de ce eu am impresia ca esti chiar tu personajul despre care se vorbeste la radio , in loc sa ai ciocu mic si sa nu mai iesi din casa , tu-ti faci conturi pe forumuri sa acuzi lumea de aici ca suna la radio , ce te derajaza defapt ? ca a aflat toata tara ce ai facut , ca orasul orcum stia ,nu era o noutate ...
Si de cand aveti voi impresia ca are cineva ceva cu voi ca aveti "banii lui tata" ? Lumea are ceva cu voi ca va credeti mai presus de lege cu banii vostri ...
Is curios sa-mi raspundeti la o intrebare :
Ce ai fi facut daca in acel taxi erau parinti tai ? Si un "rich boy" cu "banii lui tata" ii baga in spital !!! Si a doua zi pe terasa la McDonald's il si auzeai cum se da el smecher ca a tras politia in piept si a iesit bazma curata ... Daca-mi raspunzi la intrebare ai drepul sa te iei de cine vrei pe forumul asta ,daca nu veziti de termopane ...
Intrebare valabila si la @IonutzMFF ...
__________________
Atentie la viteza !!! Sa nu fie mai mare decat poate ingerul tau zbura !!!
GODLESS is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 15:04   #918
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by joli111 View Post
ce masina scumpa ******? aia e masina scumpa ******? ****** daca e asa smecher de ce nu isi ia direct o masina smechera nu una pe care sa o tuneze si sa puna tot felu de ******-uri?

******

se intampla ****** si se poate intampla oricui, daca i s-a intamplat lui de ce atata tam-tam????? ca are bani??? ca are multi bani??? nu inteleg de ce oamenii nu isi vad de treaba lor asa cum isi vede si el ca nu a avut nimic cu nimeni niciodata, numai altii au cu el si asta numai ca are bani si i se ofera tot ce vrea fara sa munceasca!!******
da, eu mor de ciuda ca nu am 645 sa sar borduri cu el si ca nu stiu sa pilotez ca ala. incerca sa mearga tare, nu reusea dar isi dadea silinta ca si cu audi ala tuning pe traian. chiar cred ca daca avea 630 nu facea asa mare rahat.

mor aici de ciuda , asa ca sa mi treaca ma duc sa fac o tura cu o masina care e ceva mai tare ca 645 ul si poate imi trece..daca nu mi trece scot alta mai tare ..pana imi trece..si nu trebuie sa i cer cheile la nimeni
Nu conteaza cine a sunat, dar se pare ca a avut dreptate , confirmat chiar de asta de s a scandalizat si si-a facut cont sa poata sa si dea afara sentimentele pe forum .

SNOB, SNOÁBĂ, snobi, snoabe s.m. şi f., adj. (Persoană) care admiră şi adoptă fără discernământ şi cu orice preţ tot ce este la modă. – Din fr. snob.

cineva care isi ia evo nu mi se pare poate fi incadrat in categoria 'snob' . e o masina cu 4 usi , nu exagerat de scumpa..persoana nu umbla cu pantofi crem cu cioc si camasi trendy stramte cu guler mare si nu si a luat masina sa se dea jmeker , si a luat sa i mearga tare , si e 4x4 , foarte sigura si pentru ceilalti participanti in trafic.
Salut Rotaru, da i in hiunday getz pe astia

Ala cu 645 ul nu i vina lui ..am mai zis ,parintii lui sunt de vina ,ar fi frumos sa si citesca ce crede lumea . A fost o intamplare nefericita accidentul , sau accidentele.

Last edited by aleks; 22-08-08 at 16:47.
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 17:13   #919
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by GODLESS View Post
@joli111 Nu stiu de ce eu am impresia ca esti chiar tu personajul despre care se vorbeste la radio , in loc sa ai ciocu mic si sa nu mai iesi din casa , tu-ti faci conturi pe forumuri sa acuzi lumea de aici ca suna la radio , ce te derajaza defapt ? ca a aflat toata tara ce ai facut , ca orasul orcum stia ,nu era o noutate ...
Si de cand aveti voi impresia ca are cineva ceva cu voi ca aveti "banii lui tata" ? Lumea are ceva cu voi ca va credeti mai presus de lege cu banii vostri ...
Is curios sa-mi raspundeti la o intrebare :
Ce ai fi facut daca in acel taxi erau parinti tai ? Si un "rich boy" cu "banii lui tata" ii baga in spital !!! Si a doua zi pe terasa la McDonald's il si auzeai cum se da el smecher ca a tras politia in piept si a iesit bazma curata ... Daca-mi raspunzi la intrebare ai drepul sa te iei de cine vrei pe forumul asta ,daca nu veziti de termopane ...
Intrebare valabila si la @IonutzMFF ...
Eu nu am treaba cu ce sa intamplat , doar ca recunosc clar vocea si nu'mi place sa aud ca 2 buni prieteni de'ai mei se cearta . ..Deci nu ma bagati in aceeasi oala , poate ca ma considera unii baiat de bani gata ...dar acum muncesc pentru bani
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 17:35   #920
M I V E C

Stage 5
 
M I V E C's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 715
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Eu nu am treaba cu ce sa intamplat , doar ca recunosc clar vocea si nu'mi place sa aud ca 2 buni prieteni de'ai mei se cearta . ..Deci nu ma bagati in aceeasi oala , poate ca ma considera unii baiat de bani gata ...dar acum muncesc pentru bani
ma Ionut dar nu mai stii tu cine a tot zis sa pun pozele pe forum???,, punele ca nu se supara Deac"" si acuma brusc te faci ca ploua.
M I V E C is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 17:49   #921
joli111

Stock
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 5
Default Re: Accidente Baia Mare

****** eu nu am treaba cu niciunul dintre voi da nu e frumos ce s-a intamplat! tu GODLESS nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza! vorbesti anapoda! si apropo de intrebarea ta: ce as fi facut??? daca il cunosteam pe inculpat si stiam cum conduce si ce fel de om e, as fi inteles si stai linistit ca ar fi inteles si ai mei!****** a fost un accident nu o intentie! ca nu cred ca isi dorea sa sparga BMW-ul numa sa se distreze! suntem oameni nu animale! si apropo, ai mei nu se ocupa de termopane! ******
tu cand o sa fii parinte si o sa ai un copil o sa ii oferi tot ce nu ai avut tu si tot ce vrea el si o sa faci pe dracu in 4 sa ii indeplinesti dorintele! asa fac si parintii lui! de ce sa nu ii ofere tot daca isi permit?******

Last edited by aleks; 22-08-08 at 19:52.
joli111 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 18:28   #922
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Accidente Baia Mare

da joli, nu e frumos sa bagi oameni in spital , se pare si beat la volan, nedemonstrat, dar se mai aude una alta , orasul e mic. accident, care putea fi evitat, cu mai multa atentie la condus, cu o masina poate mai putin puternica si tot la fel de fitoasa, cum dreq sari pe borduri pe drum drept?! de ce sa scoti esp uri etc daca stii ca nu ai treaba cu condusul? de fite . trebuia tatsu sa i puna leucoplast pe butonu cu esp
******

Last edited by aleks; 22-08-08 at 19:52.
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 18:33   #923
GODLESS
Colectionar Machete

Stage 5
 
GODLESS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 433
Default

Quote:
Originally Posted by joli111 View Post
****** eu nu am treaba cu niciunul dintre voi da nu e frumos ce s-a intamplat! tu GODLESS nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza! vorbesti anapoda! si apropo de intrebarea ta: ce as fi facut??? daca il cunosteam pe inculpat si stiam cum conduce si ce fel de om e, as fi inteles si stai linistit ca ar fi inteles si ai mei!****** a fost un accident nu o intentie! ca nu cred ca isi dorea sa sparga BMW-ul numa sa se distreze! suntem oameni nu animale! si apropo, ai mei nu se ocupa de termopane! ******
tu cand o sa fii parinte si o sa ai un copil o sa ii oferi tot ce nu ai avut tu si tot ce vrea el si o sa faci pe dracu in 4 sa ii indeplinesti dorintele! asa fac si parintii lui! de ce sa nu ii ofere tot daca isi permit?******

Ma bucur nespus de mult ca nu te intereseaza, de fapt nici nu stiu de ce ti-ai facut cont pe forumul asta, sa-ti speli rufele in public ? sau ai fost angajat de avocat ? exista telefoane ,exista PM nu trebuie nimeni sa vada ******
Daca vrei sa ne spui ceva poti sa o faci intr-un mod civilizat fara atacuri la persoana pt ca vorba ta "suntem oameni nu animale!"

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Eu nu am treaba cu ce sa intamplat , doar ca recunosc clar vocea si nu'mi place sa aud ca 2 buni prieteni de'ai mei se cearta . ..Deci nu ma bagati in aceeasi oala , poate ca ma considera unii baiat de bani gata ...dar acum muncesc pentru bani
Nu ai raspuns la intrebare !!! Stai jos 2 !

Last edited by aleks; 22-08-08 at 20:00.
GODLESS is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 18:38   #924
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by GODLESS View Post

P.S. : Rog un moderator sa faca curatenie la offtopicuri ...
eu as zice sa ramana, asa vede lumea ce cred amandoua partile implicate, nu , multe accidente sunt in genul asta prin ro , multe se musamalizeaza ! E mai on topic decat poze cu masini distruse, ca e forum sa si dea lumea cu parerea nu expozitie foto. poate uniivor vedea lucrurile cum sunt de fapt citind posturile

Last edited by bogdan350cid; 22-08-08 at 18:43.
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 18:43   #925
GODLESS
Colectionar Machete

Stage 5
 
GODLESS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 433
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post
eu as zice sa ramana, asa vede lumea ce cred amandoua partile implicate, nu , multe accidente sunt in genul asta prin ro , multe se musamalizeaza ! E mai on topic decat poze cu masini distruse, ca e forum sa si dea lumea cu parerea nu expozitie foto. poate unii vad lucrurile cum sunt de fapt citind posturile
Sa ramana dar atata timp cat nu se vorbeste civilizat ******

Last edited by aleks; 22-08-08 at 20:01.
GODLESS is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 19:22   #926
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) View Post
ma Ionut dar nu mai stii tu cine a tot zis sa pun pozele pe forum???,, punele ca nu se supara Deac"" si acuma brusc te faci ca ploua.
Eu nici n'am stiut de poze ....le'am vazut intr'o zi cand ma uitam pe forum .Si nu ma fac ca ploua , ca e soare


Quote:
Originally Posted by GODLESS View Post
Nu ai raspuns la intrebare !!! Stai jos 2 !
In primul rand ai mei nu circula cu taxiul . Daca merg la o nunta au sofer .Daca in caz ca le'ar fi lovit masina , stai linistit ca oricum acel baiat nu s'ar fi laudat pe terasa asa cum nici florin nu a facut ....Cum zice jolli111 ..nu cred ca flo a vrut sa'si sparga masina , cu totii avem momente grele . Doar idee ca cineva isi permite foarte multe nu le convine la multi , dar pe mine sau pe el nu ne intereseaza atata vreme cat PUTEM !!! Eu nu am facut nici un accident pina acum sa dau in cineva ..dar si daca doamne feri se va intampla stai linistit ca voi suporta consecintele .De ex eu nici nu am permis de conducere , doar dovada. Din 25 iunie anul trecut imi platesc singur un amic avocat doar ca sa scap .Nu era usor sa vorbesc cu unul dintre parinti si sa se rezolve intr'o zi ?? Am vrut sa fiu responsabil doar ...Florin a gresit tare da , dar nu in asa fel incat cineva sa'l faca de rusine la o tara intreaga .Daca vreunul dintre voi ar fi facut un accident asemanator v'ati pupa in fund de mila toata ziua ..dar cand unul ca florin comite o greseala , el ii cel mai prost sofer , ii un fraier etc...Nu asa se face

Last edited by bogo4all; 25-08-08 at 19:22.
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 19:48   #927
joli111

Stock
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 5
Default Re: Accidente Baia Mare

eu oricum am plecat de aici stati linistiti ca mi-am dat seama ce fel de oameni sunteti ******
nu avea esp-ul decuplat in timpul accidentului si habar nu aveti niciunul cum s-a intamplat! stati linistiti ca am destui bani si nu tre sa stau pe langa nimeni sau sa bat undeva pe langa unul cu bani, n-am nici stapan ******

Last edited by aleks; 22-08-08 at 20:04.
joli111 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 20:11   #928
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
In primul rand ai mei nu circula cu taxiul . Daca merg la o nunta au sofer .Daca in caz ca le'ar fi lovit masina , stai linistit ca oricum acel baiat nu s'ar fi laudat pe terasa asa cum nici florin nu a facut ....Cum zice jolli111 ..nu cred ca flo a vrut sa'si sparga masina , cu totii avem momente grele . Doar idee ca cineva isi permite foarte multe nu le convine la multi , dar pe mine sau pe el nu ne intereseaza atata vreme cat PUTEM !!! Eu nu am facut nici un accident pina acum sa dau in cineva ..dar si daca doamne feri se va intampla stai linistit ca voi suporta consecintele .De ex eu nici nu am permis de conducere , doar dovada. Din 25 iunie anul trecut imi platesc singur un amic avocat doar ca sa scap .Nu era usor sa vorbesc cu unul dintre parinti si sa se rezolve intr'o zi ?? Am vrut sa fiu responsabil doar ...Florin a gresit tare da , dar nu in asa fel incat cineva sa'l faca de rusine la o tara intreaga .Daca vreunul dintre voi ar fi facut un accident asemanator v'ati pupa in fund de mila toata ziua ..dar cand unul ca florin comite o greseala , el ii cel mai prost sofer , ii un fraier etc...Nu asa se face
te bagi in categorie cu cine? ca singur te bagi...sau doar te bagi si tu. acuma nu vreau sa fiu rau sa zic ceva , dar chiar zici corect cand zici ca puteti...impreuna cu parintii. altii putm singuri . asta e toata diferenta
ai cam raspuns din prima linie..ai tai nu circula cu taxiul..atat ai inteles? 2 stai jos!

Quote:
Originally Posted by joli111 View Post
eu oricum am plecat de aici stati linistiti ca mi-am dat seama ce fel de oameni sunteti ******
nu avea esp-ul decuplat in timpul accidentului si habar nu aveti niciunul cum s-a intamplat! stati linistiti ca am destui bani si nu tre sa stau pe langa nimeni sau sa bat undeva pe langa unul cu bani, n-am nici stapan ******
hai zi cum s a intamplat sa nu ne facem impresii gresite . nu e simplu sa ajungi pe bordura pe un drum drept si rezonabil de uscat cu esp etc cuplat

nu pleca, mai povesteste ne cati bani ai sa ne faci si mai invidiosi , cum functioneaza esp ul, cum se umbla cu taxiul , chestii din astea..unii stam in casa si ne plictisim..mersi ca te ai bagat cu comentarii, ca deja m am plictisit de playstation si filme

Last edited by aleks; 22-08-08 at 21:30.
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 20:18   #929
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Accidente Baia Mare

Am inteles tot ...si nu mai am de spus nimic .Las' pe altii sa'si spele rufele in public , cum zicea tony ...aici e intre rotaru si florin . Si da , sunt in aceeasi categorie cu florin si inca cativa ..pentru ca lumea cand vorbea de mine, nu il excludea si pe el si pe altii , si nu mi'e rusine .Si ei imi sunt prieteni , si voi ..

Last edited by IonutzMFF; 22-08-08 at 20:20.
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 23-08-08, 22:14   #930
koffa

Stage 4
 
koffa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 205
Member of:
[AirBrush]
Default Re: extrem street race liniutze accelereri

Quote:
Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) View Post
daca iti spun ca esti putin retardat ai sa zici ca este adevarat si de unde stiu..????
poi daca in momentul de fata masina nu este functionala la capacitatile normale, de asta tot insisti acuma sperii sa poti depasii un EVO
si sa nu uitam ca pana acu cateva luni erai un retardat cu mucii pe piept si care nu avea dupa ce bea apa, acuma ai devenit un ,,smeker "care ii plin de besini pe deasupra mai ii si mare sofer.. asa ca hai sa dam un Gutin de jos pana sus. eu imi pun masina la pariu, dar tu???
ce pui??? peugeotul lui Burebista, ca Subarul nu poti....... ca imi primul rand nu este al tau..... si in al doilea rand tu nu ai nici o treaba cu condusul...




asa ca mai bine las-o balta ca suntem deja off topic
Discutiile voastre infantile despre masini si curse nu ma intereseaza doar ca nu imi aduc aminte sa il fi trimis niciodata pe Daniel nici la usa ta si nici la a altcuiva sa ceara de mancare pentru a avea dupa ce bea apa .Nu lua de bun tot ce iti spun toti frustratii cu pretentii ca risti sa cazi in ridicol .Toate cele bune...
koffa is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -