Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 20-07-08, 01:51   #826
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

In loc sa fim de partea politistilor pentru ca si ei cateodata sunt de partea noastra va dati pe spate la acest proiect ..Ma voi descurca singur atunci , mult succes in continuare si la cat mai multe permise luate
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 20-07-08, 10:12   #827
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Nu inteleg o chestie, vreti sa faceti asta sa le faceti politistilor pe plac? De ce sa copiati cand ati putea fi originali, nu? Destul de jalnic! Se ascund cu radarele, sunt tafnosi, sunt regii strazii, de ce ar trebui sponsorizat asa ceva? Ar fi o idee mult mai buna o masina de salvare sau pompieri. Sau o masina de la "Electrica" !!!
__________________
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 20-07-08, 21:24   #828
GODLESS
Colectionar Machete

Stage 5
 
GODLESS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 433
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
In loc sa fim de partea politistilor pentru ca si ei cateodata sunt de partea noastra va dati pe spate la acest proiect ..Ma voi descurca singur atunci , mult succes in continuare si la cat mai multe permise luate
Asta ca sa-ti mai taie din elanul pioneresc , si daca tu vrei sa repari masinile politiei pe banii tai , treaba ta , poate vorbesti si cu deac, sa puneti si niste termopane la masinile de politie (ca dupa ultima isprava ...)

Deci in concluzie cum o sa o tunezi sa indeplineasca normele ? o sa o tunezi stock ?(adica o repari si o vopsesti)

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
mult succes in continuare si la cat mai multe permise luate
Asta nu a fot deloc frumos din partea ta , ce ar fi sa-ti uram si noi sa patesti ce a patit patru sau char rami ...

P.S. :Asteptam scuzele de rigoare ... (daca esti barbat adevarat)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture 045.jpg
Views:	73
Size:	1.46 MB
ID:	595246   Click image for larger version

Name:	P1030055.jpg
Views:	60
Size:	194.0 KB
ID:	595248  
__________________
Atentie la viteza !!! Sa nu fie mai mare decat poate ingerul tau zbura !!!
GODLESS is offline   Reply With Quote
Old 20-07-08, 21:53   #829
VG30DETT

Stage 5
 
VG30DETT's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 724
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Nissan]
Default Re: Discutii despre orice!

nu as cheltui un banut pt politie mai ales pentru tineri militieni chiar daca ar trebui sa ii invirt cu furca ca sa nu mi se altereze .Dar cine vrea nu are de cit.
__________________
VG30DETT is offline   Reply With Quote
Old 20-07-08, 22:04   #830
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Discutii despre orice!

daca cititi ce scrie pe vento, adica vor sa l aduca inapoi la caracteristicile originale..tot a facut doar pt show sa i mai faca aia reclama sau sa se faca cunoscuti... deja e fumata , ar trebui gasit altceva , si poate altceva complet diferit...poate la urmatoarele liniute legale sa invitati politia safaca o demonstratie de condus corect, situ eu sa faca ceva, sa bage o masina doua la expozitie, sa dea pliante la oameni din astea..sa bage pe cativa politai de la circulatie mai rasariti sa stea de vorba cu oamenii , si sa fie sponsorizata toata chestia sa nu coste politia nimic...asta daca tot e sa fie ceva cu politia
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 20-07-08, 23:57   #831
koffa

Stage 4
 
koffa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 205
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) View Post
hai mah oameni buni sa fim seriosi, mai bine adunam banii si sponsorizarile si ii investim in alcool si femei, ca macar ramai cu ceva
Ramai cu dureri de cap ,latzei si blenoragie...
koffa is offline   Reply With Quote
Old 21-07-08, 00:07   #832
koffa

Stage 4
 
koffa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 205
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
L'am vazut ....hai facem cheta si tunan un logan de la politie ...ce ziceti? sigur vor fi incantati de rezultat
Mai bine cate un cip pe creiere la politisti .Poate asa ii mai tragem la semn...
koffa is offline   Reply With Quote
Old 21-07-08, 01:38   #833
Keisuke
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Keisuke's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,411
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
[Nissan]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by koffa View Post
Ramai cu dureri de cap ,latzei si blenoragie...
Partea cu latzeii e... fiecare cu gusturile lui , dar prefer o mahmureala de 2 zile decat sa dau banii la politie, sub orice forma
Keisuke is offline   Reply With Quote
Old 21-07-08, 11:09   #834
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Ok bro's .....eu am vorbit cu un sef de la politie si i sa parut interesanta ideea ....si mi'a spus daca vrem sa modificam sa o facem cat mai legal sa poata sa o foloseasca ..i'am aratat articolul de pe 4 tuning ....ii bagam un motor mai mare sa nu mai poate fugi RMB de ei )
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 21-07-08, 14:54   #835
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Discutii despre orice!

de ce nu adunam bani sa le cumparam ceva radare mai jmekere , sa ne poata prinde si amenda mai bine daca tot e sa ajutam politia sau hai sa ne filmam uni pe altii mergand peste viteza legala si sa le dam filmarile sa ne poata amenda
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 21-07-08, 15:03   #836
M I V E C

Stage 5
 
M I V E C's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 715
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by koffa View Post
Ramai cu dureri de cap ,latzei si blenoragie...
asta depinde de anturajul fiecaruia,

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Ok bro's .....eu am vorbit cu un sef de la politie si i sa parut interesanta ideea ....si mi'a spus daca vrem sa modificam sa o facem cat mai legal sa poata sa o foloseasca ..i'am aratat articolul de pe 4 tuning ....ii bagam un motor mai mare sa nu mai poate fugi RMB de ei )
sincer sa fiu cred ca IonutzMFF vrea sa isi spele pacatele fata de Politia Rutiera cu care este in Proces(doarece are permisul de conducere suspendat),,, asa ca hai sa il sprijinim.
__________________
puterea este nimic fara control
M I V E C is offline   Reply With Quote
Old 26-07-08, 09:04   #837
MarcCorneliu

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 594
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post

chiar daca e bmw s ar putea sa nu fie puternica de aia isi iau toti bmw pt ca cred cai tare cai bmw dar....daca nu are m pe el nu inseamna nimic, e doar un alt bmw imi permit sa o numesc masina slaba...comenteaza cineva?

viteza, drum umed, mizerie pe drum , parapeti nu ..asa arata de unde ma uit eu , poate nu vad bine treburile. Chiar ma mira ca nimeni nu zice nimic de drumul ala, ai drumul ingust si la marginea drumului direct prapastia ..sau valea aia de vreo 4 5 m...cum e posibil sa ramana asa , fara parapeti nu mi dau seama. daca tai un pic curba si vine cineva de pe contrasens , tragi putin prea mult dreapta si esti in vale , chiar cu super puternicele si stabilele bmw uri
Vrei sa vezi exemple de foarte multe bmw`uri pe care nu scrie M si sunt puternice? Dar in fine, cu unii de aici degeaba...si deviem si de la subiect...
MarcCorneliu is offline   Reply With Quote
Old 26-07-08, 10:16   #838
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu View Post
Vrei sa vezi exemple de foarte multe bmw`uri pe care nu scrie M si sunt puternice? Dar in fine, cu unii de aici degeaba...si deviem si de la subiect...

Care? Al tau? Iarasi ne laudam cu capra vecinului? Iar sa stii ca ceea ce pt unii 150-250 de cai inseamna tare pt altii sunt calutii de rezerva......
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 26-07-08, 10:29   #839
VG30DETT

Stage 5
 
VG30DETT's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 724
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Nissan]
Default Re: Accidente Baia Mare

nu m-am putut abtine dar asa e si pt mine mi se par putini si 300 hp tinind cont ca acum cam orice masina noua ii are .
VG30DETT is offline   Reply With Quote
Old 26-07-08, 11:42   #840
MarcCorneliu

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 594
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Care? Al tau? Iarasi ne laudam cu capra vecinului? Iar sa stii ca ceea ce pt unii 150-250 de cai inseamna tare pt altii sunt calutii de rezerva......
Iarasi incepi tu,desteptu? am zis eu ceva de masina mea? sau a lui x, y?
Sau ce, BMW face masini doar de 150 250 de cai? Sau daca nu e M inseamna ca e slaba?
MarcCorneliu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -