Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-01-10, 20:50   #16
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

scopul nostru.ca oricare club....o sa ne legalizam si noi una alta...va anunt k mai avem un membru..cu Audi a4 1.9 Tdi 90 ps..se vede in poza de mai sus GIA are numaru..
cristi.mk4 is offline  
Old 13-01-10, 21:23   #17
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Wink Re: DOLAR RACER Baia Mare

Ok, va legalizati si apoi? Nu te supara Cristi, dar mi se pare ca NU aveti scopuri inalte. Nu aveti nimic concret. Ca sa faceti intalniri, sa mergeti in coloana, sa mergeti impreuna la un film, etc, nu trebuie sa legalizezi clubul. Ca sa iti aduni membrii cred ca e important sa ai anumite principii, anumite scopuri sau ambitii. Asa e doar o joaca de copii care au niste masini si se plimba prin oras si ii vede lumea. Mi se pare ca nu ai o perspectiva. In fine Cristi, nu e treaba mea. Am vrut doar sa-ti atrag atentia asupra unro lucruri care le vad din exterior. E clubul tau, tu stii care e planul tau de viitor cu el si ce intentionati sa faceti. Dar daca vrei membrii, trebuie sa le dai ceva "palpabil".

Si o chestie : sa nu ai impresia ca daca ai intrat pe 4tuning, nu o sa imi pot exprima parerea despre clubul pe care il conduci. Imi sustin TOATE posturile ce le-am scris in legatura cu clubul pe care il detii. Nu o sa fiu fatarnic si sa ma arat ca "cine mi-s eu" ca ai intrat pe forum si nu mai zic nimic. Sunt ferm convins ca ai citit discutiile noastre despre clubul tau. Imi sustin atat pe forum, cat si in fata ta, daca va fi cazul fiecare afirmatie. Nu te-am jignit, nu te-am injurat si nu am scris jignitor la adresa ta. Suntem o tara libera si democratica si avem dreptul , pe un forum public sa ne expimam ideile sau opiniile. Ca iti convine bine, ca nu ... well, asta e, nu poti multumi pe toata lumea. Cum am mai scris : unii poate te invidiaza, altii te apreciaza , altora "li se rupa" (nu ii intereseaza) si altii te urasc. Suntem diferiti si fiecare avem o parere; pt asta nu trebuie sa dam in cap la nimeni, nu?
Sper ca nu te-ai suparat cu ce ti-am scris. Ti-am facut remarcile astea ca unui "frate" de pe 4 tuning. Un proverb chinezesc spune (parafrazat) ca un om intelept stie sa scoata lucruri bune din orice; in cazul de fata si dintr-o critica (daca tu o consideri asa).
Cu respect, Horatiu

P.S. : am vazut ca ti-a postat unu un comentariu in leg cu numele clubului si scopul clubului. Incearca sa tratezi cu seriozitate aspectele asupra carora ti se atrage atentia ca in situatia in care il legalizezi, sa poti aduna membrii, care la randul lor sa aduca altii, sa faceti ceva bun pt cominitatea auto, intr-un cuvant : sa-l faci atractiv ! Succes !!!!
__________________
Citroen Xsara 1.6 16v 110 CP
ballack is offline  
Old 13-01-10, 22:23   #18
jonny_rapp

Stage 5
 
jonny_rapp's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 319
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

cristi de ce nu pui 2,3 poze cu audi S4 as nu o sa te mai intrebe nimeni de el ca unde iti este, poate sunt curiosi
ce sati mai zic succes cu, clubul
__________________

ford focus 1.8 TDDI 90 CP
ford focus 1.8 TDCI 116 CP
mazda mx6 2.5 v6 165 CP
toyota celica 1.6 STI 105 CP
toyota celica 2.0 GTI 156 CP
nissan silvia s12 1.8 turbo
jonny_rapp is offline  
Old 14-01-10, 11:03   #19
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

Horatiu ai mare draptate......nu putem zice ce planuri avem pe viitor si vise`` dea noastre dak nul legalizam primadata..........o sa incerc sai lamuresc pe toti._
incerc sa public azi poze cu audi .........
cristi.mk4 is offline  
Old 14-01-10, 11:11   #20
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

Cristi, important e intr-adevar sa legalizati clubul. Dar e bine ca membrii care vor sa se alature voua sa stie despre ce-i vorba. Mult succes !
asteptam pozele
ballack is offline  
Old 14-01-10, 14:54   #21
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

cristi te rog citeste aici :

https://forum.4tuning.ro/41-4tuning-r...ba-romana.html

nu de alta, dar nu esti pe messenger. multumesc
__________________
Rule 1: Always win.
Rule 2: Never lose.
Rule 3: Never back down.


“On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, 'Okay, this is the limit'. And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.” (Ayrton Senna)
MephistoBM is offline  
Old 15-01-10, 10:48   #22
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

"ballack"...se va intampla si asta! dar trebuie sa avem si ceva masini care sa aiba mai mult decat:jenti, folie, 1000w muzica...etc. si deocamdata din cate stiu nu sunt toate legale din Baia Mare!:D
bujuKYL is offline  
Old 15-01-10, 10:53   #23
piTiCcu

Stage 4
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 218
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
"ballack"...se va intampla si asta! dar trebuie sa avem si ceva masini care sa aiba mai mult decat:jenti, folie, 1000w muzica...etc. si deocamdata din cate stiu nu sunt toate legale din Baia Mare!
masinile se pot tuna pe parcurs...nu sa asteptati pana aveti in club membrii cu masini tuning la motor sau stiu eu pe unde...clubu puteti sa il legalizati si asa cum sunteti
piTiCcu is offline  
Old 15-01-10, 10:54   #24
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

da piticcu...dar daca este legal si nu avem macar o masina pentru tuning days? atunci cum sta treaba?
bujuKYL is offline  
Old 15-01-10, 10:58   #25
piTiCcu

Stage 4
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 218
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
da piticcu...dar daca este legal si nu avem macar o masina pentru tuning days? atunci cum sta treaba?
tocmai asta ti'am spus.masinile se tuneaza pe parcurs...mergi la celalalt eveniment 4tuning etc...mergi la anul )toate au un inceput nu s'a nascut nimeni cu clubul direct gata cu tot ce ii trebuie.toate se obtin pe parcurs si cu multa munca.
piTiCcu is offline  
Old 15-01-10, 11:32   #26
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

ceva poze.....cu audi
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	100_5743.JPG
Views:	124
Size:	1.86 MB
ID:	1264575   Click image for larger version

Name:	100_5746.JPG
Views:	213
Size:	2.00 MB
ID:	1264576   Click image for larger version

Name:	100_5755.JPG
Views:	174
Size:	2.30 MB
ID:	1264577  

Click image for larger version

Name:	100_5748.JPG
Views:	101
Size:	2.76 MB
ID:	1264578  
cristi.mk4 is offline  
Old 15-01-10, 11:51   #27
piTiCcu

Stage 4
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 218
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

Quote:
Originally Posted by cristi.mk4 View Post
ceva poze.....cu audi
asta ii acel s4?
piTiCcu is offline  
Old 15-01-10, 11:54   #28
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

nu inteleg de ce aveti atatea indoieli!?...cristi fa o poza actelor cat mai clara! alea vorbesc
bujuKYL is offline  
Old 15-01-10, 12:16   #29
adisoruc
Seat Driver

Stage 5
 
adisoruc's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of:
[SEAT]
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

pe mine nu m-ai convins cu absolut nimic ca e S4

e un simplu alt A4 cu badge de S-line lipit!
adisoruc is offline  
Old 15-01-10, 22:31   #30
bogo4all

Stage 5
 
bogo4all's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,392
Default Re: DOLAR RACER Baia Mare

E vorba de alte masini sau cele din club pe thread? Din toate discutile se intelege ca masina nu face parte din club si ca nu e ceea ce s-a spus!
__________________
bogo4all is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -