Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

View Poll Results: Care sa fie ora si ziua intalnirii baimarenilor?
Vineri ora 22:00 18 46.15%
Vineri ora 23:00 10 25.64%
Sambata ora 22:00 9 23.08%
Sambata ora 23:00 2 5.13%
Voters: 39. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 09-03-11, 15:35   #46
kalugaru

Stage 4
 
kalugaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 213
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

Acuma vad ca va razganditi,ba unu nu vine ca nu mai fac prezenta userii vechi,unu are frica de inaltime,cu tupeu baieti.Paco lamureste-ma si pe mine cine-s copiii cu NFS,vad ca preferati mai bine "aplaudaricii",fiecare vine cu ce are acasa
Buju hai baga-te si tu,nu ma astepta pe mine
kalugaru is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 15:35   #47
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

sa trezit bogo sa imi stearga mie posturile cu nasu ala |----
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 15:38   #48
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

Quote:
Originally Posted by kalugaru View Post
Acuma vad ca va razganditi,ba unu nu vine ca nu mai fac prezenta userii vechi,unu are frica de inaltime,cu tupeu baieti.Paco lamureste-ma si ce mine cine-s copiii cu NFS,vad ca preferati mai bine "aplaudaricii".fiecare vine cu ce are acasa
Facem o intalnire de bicicleta ca vine mai multa lume pe criza asta iti spun sigur , cat despre nfs si intalnirile astea treaba sta in felu urmator :

1 - Se fac tot felu de grupuri din alea , ala vb cu ala ca cu ala se cunoaste si asa mai departe
2 - E mult prea mult plin orasu de copiii prosti
3 - Orice intalnire nu dureaza mai mult de 20 de minute si alea maxim 20 sa fie , deci nu are rost sa bat atata drum
4 - creca cam atat ramanem la 3 =))
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 15:40   #49
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

eu ziceam in gluma, ce am scris pe posturile anterioare!...poi eu o sa ma duc, daca o sa-mi permita timpul, dar vad ca se dau inapoi! poi cine are nfs in cap atuncea sa-si aduca un ps si il las la mine in masina sa se joace pe dvd pana se discuta afara)
__________________
Wir Lieben Autos
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 15:41   #50
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

poi eu te cunosc paco:P...vorbim atuncea doar noi doi! sau nu?
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 15:46   #51
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
poi eu te cunosc paco:P...vorbim atuncea doar noi doi! sau nu?
stam , dar mai mult imi place sa stau in povesti cu unele femei =))

B0tdrive o-o unde esti luatias paru ) , suna-ma cand ai cartofi ieftini

Buju vi cu masina si ne pui muzica ?
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 15:53   #52
kalugaru

Stage 4
 
kalugaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 213
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

Quote:
Originally Posted by Paco4golf View Post
Facem o intalnire de bicicleta ca vine mai multa lume pe criza asta iti spun sigur , cat despre nfs si intalnirile astea treaba sta in felu urmator :

1 - Se fac tot felu de grupuri din alea , ala vb cu ala ca cu ala se cunoaste si asa mai departe
2 - E mult prea mult plin orasu de copiii prosti
3 - Orice intalnire nu dureaza mai mult de 20 de minute si alea maxim 20 sa fie , deci nu are rost sa bat atata drum
4 - creca cam atat ramanem la 3 =))
Sa inteleg ca tu nu vrei sa stai la discutii,eu unu stau pana dimineata daca-i cazu,nu inseamna daca nu suntem in acelasi club auto nu mai trebuie sa vorbim sau sa facem vreo intalnire.Eu vad ca toti se dau in spate,n-am bicicleta,daca e sa facem intalniri posesorii de masini mai discutam aicea daca nu ,mi-a parut bine de conversatie ,salut

P.S. Cate persoane au masina de aicea? ,vad ca vorbiti de biciclete
kalugaru is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 15:59   #53
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

io am 2 , dar amandoua consuma peste 8 =)) deci cam mica sansa sa ajung la intalnire =)) HAHAAHHAA

Pe tine hai sa zic ca te cred ca stai pana dimineatza dar crezi ca ar mai sta cineva pana dimineatza sa vorbiti de filtre sport si tobe + cip 2359529352 cai putere =)) sa fim seriosi
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 16:09   #54
kalugaru

Stage 4
 
kalugaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 213
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

Quote:
Originally Posted by Paco4golf View Post
io am 2 , dar amandoua consuma peste 8 =)) deci cam mica sansa sa ajung la intalnire =)) HAHAAHHAA

Pe tine hai sa zic ca te cred ca stai pana dimineatza dar crezi ca ar mai sta cineva pana dimineatza sa vorbiti de filtre sport si tobe + cip 2359529352 cai putere =)) sa fim seriosi
Al meu ia peste 13% ,ok de data asta poate nu ajungi,1 data la 2 luni eu cred ca se poate..nu-i neaparat sa vorbim de filtre etc.,cum ai spus tu grupuri mici da ai dreptate si asa se poate discuta,n-am vazut sa vorbeasca unu si ceilalti sa asculte ca la biserica.Voi va cunoasteti mai bine,eu mi-am dat cu parerea
kalugaru is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 16:15   #55
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

nu pun muzica, nu am boxe!inca sunt la stadiu de a monta muzica)...ce sa zic foarte mult consuma golfu tau, iti dai seama daca iti ia 7 litri de la tine din magheraus pana pe drumul nistrului la creata aia bunoaca!)...poi vad ca nu se mai baga nimeni in seama pe aicea, atunci paco merge vineri seara noi 2 si il asteptam pana in vara pe kalugaru ce vine acasa...bineinteles in parcare la real sau unde o fi! deacord?
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 16:20   #56
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

bine ma , cand imi permiteam sa umblu la aia era inca in stadiu de 3,9 lei benzina =)) 4,0 cam asa , acuma nici sa imi dea flori nu ma mai duc pana acolo =)) mai ales la ce drum e :O
cautati si voi o parcare mai mica , ca in cea de la real ne pierdem =))
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 16:23   #57
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

poi ce vrei mai mare la noi 2 nu ne ajunge cea de la real? mergem pe aeroport atuncea? sau inchiriem baia mare?
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 16:25   #58
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

uite gata gluma e gluma! ar trebui sa incepem sa vorbim si cu seriosul daca totusi dorim sa fie ceva! parerea mea...poi si parcarea de la kaufland din hatvan este super, gol-golut peacolo seara dupa 9 aproximativ! poi uite ne intelegem bineinteles care doresc sa vina in ce vineri va fi prima intalnire, poate sa fie si acuma vineri probabil nu se va supara nimeni, doar ca este putin cam caldut ceva grade sub -, si 7-8 sa fie nu e nici o problema pentru inceput parerea mea!!!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 17:19   #59
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

nu s-a dat nimeni inapoi ...pur si simplu nu o fost cine sa se dea inapoi , eu m-am retras pentru ca am crezut ca vom fi mai multi....

Kalugarule tu de ce tot vorbesti daca nici macar nu esti in tara sau in oras din cate am inteles....?
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 17:32   #60
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Ora si ziua intalnirii baimarenilor!

poi daca nu se afla nimeni cine sa bata din gura si sa incerce sa ii mobilizeze pe baieti sa ne intalnim
bujuKYL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -