Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > CHRYSLER/DODGE/JEEP > Zona tehnica

Zona tehnica Zona tehnica, secrete, tips&tricks

Reply
 
Thread Tools
Old 13-06-13, 00:30   #1
marius884

Stock
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 2
Default chrysler neon

salutari !!!
am si eu o problema , vreau sa schimb distributia la un chrysler neon din 2000 toate buna cu piesele pana am ajus la partea de intizator , cand l-am dat jos am observat ca rolele care se vasesc pe piata nu se potrivesc pe modelul de suport intizator pe care il am eu ..... problema este ca nu stiu de unde sa gasesc un suport intizator de la distributie cu tot cu rola avand in vedere ca rola separat nu o gasesc de nici-un fel .... atasez o poza cu rola pe care nu o gasesc si cu modelul de intizator pe care il caut cu tot cu rola daca se parat nu se poate Click image for larger version

Name:	26504-1-f.jpg
Views:	61
Size:	66.7 KB
ID:	2796636

Click image for larger version

Name:	nou.jpg
Views:	60
Size:	13.1 KB
ID:	2796637 apreciez si AJUTOOOOOOOR !!
marius884 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-13, 19:19   #2
deiu8

Stock
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 2
Default Re: chrysler neon

[QUOTE=marius884;5499559]salutari !!!
am si eu o problema , vreau sa schimb distributia la un chrysler neon din 2000 toate buna cu piesele pana am ajus la partea de intizator , cand l-am dat jos am observat ca rolele care se vasesc pe piata nu se potrivesc pe modelul de suport intizator pe care il am eu ..... problema este ca nu stiu de unde sa gasesc un suport intizator de la distributie cu tot cu rola avand in vedere ca rola separat nu o gasesc de nici-un fel .... atasez o poza cu rola pe care nu o gasesc si cu modelul de intizator pe care il caut cu tot cu rola daca se parat nu se poate Attachment 2796636

Attachment 2796637 apreciez si AJUTOOOOOOOR !![/QUOTE
dute la un mgazin de piese si cerei vanzatorului sa iti dea comanda dupa seria de sasiu a masini pentru piese originale. bafta
deiu8 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -