Salut...pt cei care nu stiu am un Rover 400 Si Saloon din 2000 motor 1.4 16v... as vrea sa il vand ca vreau un 75

... masina nu are nimic din punct de vedere tehnic sau estetic...a fost adusa in tara de aproximativ 1 an....are 120.000 km din care in jur de 40.000 in tara si alti 20-25.000 cu plimbatu prin alte tari(facuti in interval de cateva zile)... masina pana sa o cumpar eu a apartinut unui domn in varsta...aproape 70 ani si nu ii dadea a 3-a nici pe autostrada....o folosea in weekend la cumparaturi....masina nu a auzit de zapada,gropi sa nu mai zic de accident sau ceva....este intacta.... sculele ce vin in dotarea ei inca sunt in sigiliu. la dotari sta bine: 4 geamuri electrice, oglinzi electrice heliomate, 2 airbaguri, clima bizona, volan reglabil, computer bord, abs, tapiterie piele, fete usi din piele,volan piele, sistem audio Clarion de fabrica(f. bun), daca am omis ceva stiti voi ca doar sunteti fani rover

).... trebuie remarcat faptul ca este modelul "saloon" si este ceva mai mare decat 400 normal... acum nu stiu ce pret sa cer si sper sa ma ajutati voi sa imi spuneti c`am cat sa cer pe ea

...nu vreau sa o dau degeaba. Multumesc anticipat