este un rover 2.0 diesel cu motor de bmw...deci sa ii cumpar luni curea sa o pun si ar trebui sa nu am nici o problema,pana am ajuns cu ea acasa asa se ridica si apa la motor si de volan trageam de ziceai ca...e caruta

).Am crezut ca sunt slabe bornele la baterii ca si alea se miscau,am miscat putin de ele a pronit pe urma iar imi aparea eroarea aia in bord si cand m-am uitat mai bine se rupsese cureaua asta ,stau si ma gandesc sa nu cumva sa fi smenuit fostu proprietar cva la ea si sa cada la mine,din cate stiu o curea nu se rupe degeaba...