Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

View Poll Results: sa vedem procentul pe orase
sunt din Galaţi 151 60.40%
sunt din Brăila 99 39.60%
Voters: 250. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 24-01-10, 11:56   #346
GL-22-GTR

Stage 5
 
GL-22-GTR's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 729
Default Re: Galati - Braila

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
parcarea danubius...e perfecta pt un antrenam de drift, cartodromul de la gara fostul poligon.
Parcarea denubius e buna dar cartodromul nu.
E foarte greu sa intri cu o masina joasa si drumu pana la circuit e plin de gropi.
Daca crezi ca e asa bun poate pe viitor organizati un Time Attack acolo ca doar aveti masini de circuit fara adversar din cate stie lumea
GL-22-GTR is offline   Reply With Quote
Old 24-01-10, 12:01   #347
sedici_valve

Stage 3
 
sedici_valve's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 134
Default Re: Galati - Braila

uite cine vorbeste..
sedici_valve is offline   Reply With Quote
Old 24-01-10, 12:16   #348
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Galati - Braila

GTR de cand ai masina...ce i-ai facut tu la ea? sunt curios ca uneori ma uit la ea si incerc sa imi dau seama dac ai ceva pe ea sau nu, te agiti, intri in grupuri, o dai in tuning, te spargi ca o arzi in linii, nu am nimic impotriva dar fao mai subtil, cand ai sa ai si tu macar,macar o toba sport poate ca ti-as permite sa te umfli pe forum fata de mine sau altii, dar pana atunci ia si strange un ban dute munceste si tu cateva luni sa iti cumperi si tu cv la ea sa iti zic bv ma tinere ai intrat si tu in randul nostru...de mult tin sa iti zic, am fost si eu ca tine si te inteleg dar de acum intreci masura...vii dai noroc cu mine te prezinti frumos si acum o arzi in stouri pe forum? comportate ca atare ia putina atitudine si nu te mai sparge aiurea ca nu te felicita nici un admin sau vreun user ca te comporti ca un copil uneori
__________________

Pentru o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita.
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 24-01-10, 13:13   #349
Uly Tigrutz

Stock
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 1
Default Re: Galati - Braila

galati
Uly Tigrutz is offline   Reply With Quote
Old 24-01-10, 14:15   #350
CRC'ul
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRC'ul's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 987
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Fiat]
Default Re: Galati - Braila

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
GTR de cand ai masina...ce i-ai facut tu la ea? sunt curios ca uneori ma uit la ea si incerc sa imi dau seama dac ai ceva pe ea sau nu, te agiti, intri in grupuri, o dai in tuning, te spargi ca o arzi in linii, nu am nimic impotriva dar fao mai subtil, cand ai sa ai si tu macar,macar o toba sport poate ca ti-as permite sa te umfli pe forum fata de mine sau altii, dar pana atunci ia si strange un ban dute munceste si tu cateva luni sa iti cumperi si tu cv la ea sa iti zic bv ma tinere ai intrat si tu in randul nostru...de mult tin sa iti zic, am fost si eu ca tine si te inteleg dar de acum intreci masura...vii dai noroc cu mine te prezinti frumos si acum o arzi in stouri pe forum? comportate ca atare ia putina atitudine si nu te mai sparge aiurea ca nu te felicita nici un admin sau vreun user ca te comporti ca un copil uneori
e un forum public...
1. unde GTR-ul poate vorbi cu vrea muschiu' lui si isi asuma responsabilitatea pt ce spune (a avut pana acum nenumarate ban-uri etc..pt ca asa vb el..ne-am obisnuit)
2. unde tu nu poti permite nimic..ca nu tine de tine..exista admini si etc pentru aceste lucruri

incearca sa iti intelegi locul si sa iti asumi responsabilitatea pentru ce scrii..poate asa o sa primesti "respectul" pe care il cauti cu asa disperare....
__________________
New project GT Panda Group AP1 / S2
Project Uno turbo MK1 Group AP1 / S2

www.facebook.com/BR14WTF

The objects in the mirror are losing...
CRC'ul is offline   Reply With Quote
Old 24-01-10, 14:29   #351
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Galati - Braila

respectul vine de la sine nu il cauti cu disperare, avand in vedere ca e un forum public tu de ce ai mai dat reply la postul meu, sa imi atragi atentia? tu ai zis mai sus..."poti scrie ce vrea muschiul tau", daca era sa mi se atraga atentia sarea un admin si era alta treaba, asa ca data viitoare cand incerci sa iei apararea colegului tau de club vino cu alt raspuns sa te inteleg altfel, asta nu inseamna ca daca a luat o gramada de ban-uri si este el cum e tre sa ii inghit glumele proaste, e om se poate schimba sau se abtine.
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 24-01-10, 14:54   #352
madalin89

Stage 3
 
madalin89's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 144
Default Re: Galati - Braila

Quote:
Originally Posted by GL-22-GTR View Post
Parcarea denubius e buna dar cartodromul nu.
E foarte greu sa intri cu o masina joasa si drumu pana la circuit e plin de gropi.
Daca crezi ca e asa bun poate pe viitor organizati un Time Attack acolo ca doar aveti masini de circuit fara adversar din cate stie lumea

GTR iar ai comis'o ma!!!! .........
madalin89 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-10, 15:15   #353
CRC'ul
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRC'ul's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 987
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Fiat]
Default Re: Galati - Braila

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
respectul vine de la sine nu il cauti cu disperare, avand in vedere ca e un forum public tu de ce ai mai dat reply la postul meu, sa imi atragi atentia? tu ai zis mai sus..."poti scrie ce vrea muschiul tau", daca era sa mi se atraga atentia sarea un admin si era alta treaba, asa ca data viitoare cand incerci sa iei apararea colegului tau de club vino cu alt raspuns sa te inteleg altfel, asta nu inseamna ca daca a luat o gramada de ban-uri si este el cum e tre sa ii inghit glumele proaste, e om se poate schimba sau se abtine.
Am dat reply ca sa atentionez ca nu e cazul sa fim agresivi ... se poate si altfel...
CRC'ul is offline   Reply With Quote
Old 24-01-10, 15:33   #354
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Galati - Braila

Chiar trebuie sa se lasa cu ban-uri si sanctiuni ca se ne putem purta civilizat?
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 24-01-10, 15:47   #355
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Galati - Braila

eu cred ca subiectul drift e putin fantastic in zona gl br...cred ca nu intelegeti c inseamna fenomenul, cati bani trebuie investiti si c sofer tre sa fii...mai bine ramanem la drag
racinGTI is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 18:33   #356
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: Galati - Braila

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
drift dragilor, ca de drag nu prea e loc in galati
drag in braila se face...

Gratzian te contrazic.....tii minte evenimentul care a avut loc pe Strada Brailei de la tribunal inspre ultimul leu???

Acolo se mai poate face inca odata!!!!
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 21:18   #357
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Galati - Braila

stiu, doar eram acolo...
a fost foarte periculos, lumea statea pe pista... asta iti aduci aminte?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 21:19   #358
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Galati - Braila

stiu, doar eram acolo...
a fost foarte periculos, lumea statea pe pista... asta iti aduci aminte?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 21:45   #359
CRC'ul
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRC'ul's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 987
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Fiat]
Default Re: Galati - Braila

atunci show-ul a fost maxim pt cei de pe margine ..treceau masini si motoare cu 150+ la 2-3 metri....
in acelasi timp pericolul a fost extraordinar de mare...cei cu motoarele abia abia au avut loc de franare la capat...
CRC'ul is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 22:34   #360
sedici_valve

Stage 3
 
sedici_valve's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 134
Default Re: Galati - Braila

nu o sa mai fie ce a fost..
sedici_valve is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -