Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 16-09-08, 00:15   #16
b_gt

Stage 5
 
b_gt's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 603
Default

PAI RAMANETI VOI CU UN EVO AMARAT CARE BATE CE S ZICA ENZO SI BUGATTI...CUM ZICETI VOI...S aia cu slr si carrera gt sa stea in casa...ca asa ii pui kitul de la 9ff la carrera gt si rupt evoul vostru de tot ***ul....masina japoze f ieftina...

am uitat ca e vreo smekere de maisina si evo....m-am saturat de toti subaristi...leonisti..evoisti...si astia care prepara panaramele alea de masini...fac cerculee...si vezi doamne au si ei masini...niste rable...si beliti ochi cand trece un slr sau lp!

care e smekerie ca bate un evo un carrera gt???evo pe strada e atractiv ca un taxi...)atat

Foloseste cu incredere functia Edit!!
__________________
.................................................. ........

Last edited by Snapy_xxl; 16-09-08 at 00:21.
b_gt is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 09:19   #17
daniwmk

Stage 5
 
daniwmk's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,787
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by b_gt View Post
PAI RAMANETI VOI CU UN EVO AMARAT CARE BATE CE S ZICA ENZO SI BUGATTI...CUM ZICETI VOI...S aia cu slr si carrera gt sa stea in casa...ca asa ii pui kitul de la 9ff la carrera gt si rupt evoul vostru de tot ***ul....masina japoze f ieftina...

am uitat ca e vreo smekere de maisina si evo....m-am saturat de toti subaristi...leonisti..evoisti...si astia care prepara panaramele alea de masini...fac cerculee...si vezi doamne au si ei masini...niste rable...si beliti ochi cand trece un slr sau lp!

care e smekerie ca bate un evo un carrera gt???evo pe strada e atractiv ca un taxi...)atat

Foloseste cu incredere functia Edit!!


ramanem cu el ce sa facem
cand te gandesti ca ai nevoie de 5 ori mai multi bani sa bati un evo )))
pe cine de aici intereseaza cat de atractiva e masina ???



ps - ramai in beci cu revistele si pozele tale cu veyron
daniwmk is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 10:28   #18
baubau racing

Stage 4
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 181
Default Re: galati - braila

Vad ca esti tare in ''masini'''si esti f. umblat......imi spui si mie cite evo-uri sau sti-uri ai vazut in afara si cite Mertzuri sau Porche-uri , care e proportia ? Din ce am vazut eu pina acum iti pot spune ca am vazut mult mai multe din cele doua decit din primele ceea ce demonstra ca sint destul de exclusiviste. De ce tre sa platesti numele la o masina ca sa ai performante , cind cu mult mai putini bani poti avea aceesi chestie poate chiar mai bine? Unde vei avea o satisfactie personala mai mare .....? ... batind un gt care costa o caruta de bani cu o dacie sau invers . Daca ai cu ce reflecta un pik la ce ti-am zis.... aici nu sintem toti fii ai lui becali sau mai stiu eu cine... sa ne permitem sa aruncam cu bani pe masini super scumpe ne multumim cu ce putem...
baubau racing is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 10:28   #19
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by b_gt View Post
PAI RAMANETI VOI CU UN EVO AMARAT CARE BATE CE S ZICA ENZO SI BUGATTI...CUM ZICETI VOI...S aia cu slr si carrera gt sa stea in casa...ca asa ii pui kitul de la 9ff la carrera gt si rupt evoul vostru de tot ***ul....masina japoze f ieftina...

am uitat ca e vreo smekere de maisina si evo....m-am saturat de toti subaristi...leonisti..evoisti...si astia care prepara panaramele alea de masini...fac cerculee...si vezi doamne au si ei masini...niste rable...si beliti ochi cand trece un slr sau lp!

care e smekerie ca bate un evo un carrera gt???evo pe strada e atractiv ca un taxi...)atat

Foloseste cu incredere functia Edit!!

of of of .... de unde mai rasariti inteligentilor.....
yknot is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 10:49   #20
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by yknot View Post
of of of .... de unde mai rasariti inteligentilor.....


Neanderatli scapati din beci!!!!!!!!!!
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 14:37   #21
ranek

Stage 5
 
ranek's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 582
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: galati - braila

una e sa consideri un supercar o bijuterie (pentru ca este) si sa ai respect si pentru performante si alta e sa iti cumperi supercar'uri doar ca sa arati la alti cat de multi bani ai . Nu zice nimeni sa nu cumperi supercar'uri , dar daca te'ai uita pe afara , supercar'urile sunt cumparate din respect pentru firma si pentru design ... nu ca sa fi 'smecher'.
__________________
pe strazi


l
ranek is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 20:23   #22
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by b_gt View Post
la galati la voi acolo...e inca jungla...si nu mai comparati voi un carrera gt cu panarama de evo...poate s fuga 500 tot panarama e!
Eu spun ca esti dus rau...... Tu cumperi brandul. Nu spun nimic.... nu se compara masinile la confort, nu se compara nici la ce iti ofera. Asa ca stai chill in banca ta si incearca sa scapi de frustrarea "Nu ma dau cu ala ca e 40 de mii masina lui si a mea e 200.000". Tu ai o masina sa te plimbi, sa stai in ea confortabil si sa te invarti in cercuri de prieteni care au un nivel de trai ridicat. Totusi esti josnic si jalnic rau daca ai venit aici pe forum sa urlii la noi de masinile noastre. Cand ai tupeul sa ajungi la start cu un evo pe 400 de metrii cu Bentley-ul tau, atunci vorbim. aaaa... si vezi ca forumul se cheama 4TUNING.... nu "posesori de Bentley care se plictisesc in casa si devin aroganti pe un forum care promoveaza motorsportul".


Te-am salutat.
__________________
MauS is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 20:31   #23
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: galati - braila

RADULE eu cred ca esti baiat cu capul pe umeri ! Chiar se merita sa iti bati capul cu asa om? ia sa-mi dai cele 2 minute din viata pierdute ca am citit ce am citit aici ))

ps: iar tu ala cu bentley si alte masinutze pt irinei, renuntati macar la frustrare si nu mai spalati masinile astea EXOTICE cu galeata,un sul de servetele de bucatarie, si apa din fantana ! HAHAHA rusine
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 20:35   #24
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
RADULE eu cred ca esti baiat cu capul pe umeri ! Chiar se merita sa iti bati capul cu asa om? ia sa-mi dai cele 2 minute din viata pierdute ca am citit ce am citit aici ))

ps: iar tu ala cu bentley si alte masinutze pt irinei, renuntati macar la frustrare si nu mai spalati masinile astea EXOTICE cu galeata,un sul de servetele de bucatarie, si apa din fantana ! HAHAHA rusine
Au probleme oamenii..... exact asa au facut si restul "supercarurilor" executate de evo pe 400 de m..... 63 AMG, 55 AMG, R8.... si lista poate continua...asa.... chinuie-te sa citesti.... poate iti intra in cap ca sunt 2 masini cu scopuri total diferite.
MauS is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 21:10   #25
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by b_gt View Post
nu poti sa compari un supercar cu un evo...atat...shadowro sa nu cazi dreaq din cutia aia d masina..ai castigato la cipsuri chio)))
mai degraba cazi tu din bentley-ul tau imaginar decat eu din a mea
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 21:56   #26
M I V E C

Stage 5
 
M I V E C's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 715
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Gradinita 4tuning

Quote:
Originally Posted by b_gt View Post
PAI RAMANETI VOI CU UN EVO AMARAT CARE BATE CE S ZICA ENZO SI BUGATTI...CUM ZICETI VOI...S aia cu slr si carrera gt sa stea in casa...ca asa ii pui kitul de la 9ff la carrera gt si rupt evoul vostru de tot ***ul....masina japoze f ieftina...

am uitat ca e vreo smekere de maisina si evo....m-am saturat de toti subaristi...leonisti..evoisti...si astia care prepara panaramele alea de masini...fac cerculee...si vezi doamne au si ei masini...niste rable...si beliti ochi cand trece un slr sau lp!

care e smekerie ca bate un evo un carrera gt???evo pe strada e atractiv ca un taxi...)atat

Foloseste cu incredere functia Edit!!

stii la ce parere am ajuns, ca tu defapt iti doreai un EVO, dar fiind snob si pr**st ti-ai luat o masina care tu crezi ca este si jmekera si de fitze, si pe deasupra si zboara,,,,, dar acuma ai realizat defapt ca ai facut o prostie si ai vrea sa o dai la schimb cu cu un Evo si sa dai si diferenta...Dar pacat, ai ramas cu buza umflata
__________________
puterea este nimic fara control
M I V E C is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 23:20   #27
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Gradinita 4tuning

certati-va dar cu cuvinte din dex .. mai decent .. spor la treaba
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 00:15   #28
b_gt

Stage 5
 
b_gt's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 603
Default

Quote:
Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) View Post
stii la ce parere am ajuns, ca tu defapt iti doreai un EVO, dar fiind snob si pr**st ti-ai luat o masina care tu crezi ca este si jmekera si de fitze, si pe deasupra si zboara,,,,, dar acuma ai realizat defapt ca ai facut o prostie si ai vrea sa o dai la schimb cu cu un Evo si sa dai si diferenta...Dar pacat, ai ramas cu buza umflata
NU MAI COMPARATI BENTLEY PORSCHE CARRERA GT...ETC...CU EVO...limitatilor...bai baiatule...daca ai tu evo...e treaba ta..atat poti ..ma bucur...pune si niste litere chinezesti...esti f tare...eu nu vb de mine de nimeni aici...eu am zis ca nu poti sa compari un SUPERCAR cu un EVO!

subaristi...leonisti...evoisti..golfisti...atat stiti voi....visati zi si noapte la o masina adevarata...dar daca aveti un evo inseaman ca e mai tare ce s zic decat un carrera gt...wow..admirabil...daca pt voi e maxim un evo..nu trebuie sa le vedeti un supercar...mare smecherie ca ati batut voi masini tari pe 400 m..cu ce ati ramas? aia cu masinile tari...voi cu nfs 5..atunci ferrari,lambo,rolls,bentley,porsche....nu mai sunt masini...evo..leon..subaru...astea....masinile din nfs..

Last edited by Snapy_xxl; 17-09-08 at 09:01.
b_gt is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 08:28   #29
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: Gradinita 4tuning

frate..................vezi ca ai un spital in Bucuresti......dute acolo si fa-ti un control!!!!

Spitalul 9 Sectia Agitati!!!!
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 09:29   #30
daniwmk

Stage 5
 
daniwmk's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,787
Default Re: Gradinita 4tuning

Quote:
Originally Posted by b_gt View Post
NU MAI COMPARATI BENTLEY PORSCHE CARRERA GT...ETC...CU EVO...limitatilor...bai baiatule...daca ai tu evo...e treaba ta..atat poti ..ma bucur...pune si niste litere chinezesti...esti f tare...eu nu vb de mine de nimeni aici...eu am zis ca nu poti sa compari un SUPERCAR cu un EVO!

subaristi...leonisti...evoisti..golfisti...atat stiti voi....visati zi si noapte la o masina adevarata...dar daca aveti un evo inseaman ca e mai tare ce s zic decat un carrera gt...wow..admirabil...daca pt voi e maxim un evo..nu trebuie sa le vedeti un supercar...mare smecherie ca ati batut voi masini tari pe 400 m..cu ce ati ramas? aia cu masinile tari...voi cu nfs 5..atunci ferrari,lambo,rolls,bentley,porsche....nu mai sunt masini...evo..leon..subaru...astea....masinile din nfs..

treci in beci ...
ti-am zis ca daca mai faci scandal acolo ramai si nu mai vezi lumina soarelui

imi cer scuze fata de utilizatori acestui forum este pet-ul meu mai scapa din cand in cand si face galagie va rog sa il iertati ...?~!!#$%^^& !!!
daniwmk is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -