Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 09-10-09, 16:26   #406
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

mersi Maus de anunt, o sa anunt baietii poate venim si noi...
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 21-10-09, 07:34   #407
suici

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 452
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

Salut!Cum pot intra si eu in club?Ce conditii trebuie sa indeplinesc?Am bagat in lista id-ul ala,am intrebat si pe chatul de pe site dar nu prea intra lumea...
suici is offline   Reply With Quote
Old 25-11-09, 19:50   #408
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

Noroc baieti !

melodia clubului auto (Sound of Speed Galati)

http://www.filehost.ro/627686/Adrian..._Of_Speed_mp3/

Spor la download!
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 21:17   #409
Azerty

Stage 5
 
Azerty's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 459
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

Ma gandesc sa va spun o poveste. O poveste frumoasa despre un cielo, despre un Logan taxi, despre un Peugeot, Seat, Nubira... Pentru cei care sunt prea tineri ca sa stie, si pentru cei care s-au transformat parca in niste batrani artagosi. Va rog sa va aduceti aminte cei care acum contati,cum am inceput acum 5-6 ani. Ce masini conduceam si ce modificari aveau. Si de asemenea ce ne facea sa ne simtim bine: faptul ca ne intalneam mai multi. Ca venea Maus su papucul cu tractiune spate si mai facea un burn-out, ca mai faceam o liniuta... Mai stiti ce placut era? Atunci voiam noi un club in Galati. Noi nu am reusit.
Acum e randul lor sa incerce. Ei sunt la varsta aia. Au de putin timp carnet, mai sunt poate la scoala. Strang un ban sa ajunga intr-o zi unde suntem noi acum. Fac poate aceleasi greseli pe care le-am facut si noi. Sunt probabil la prima masina pe care trebuie sa o modifice, de multe ori cu acordul parintilor. Ati fost si voi in situatia lor. Nu mai sariti aiurea. Veniti la o intalnire a lor, cu masina voastra modificata. Explicatile ce sa faca si ce nu, poate cu exemple.
Un club auto, ca si tuningul, nu e numai despre sfertul de mila sau caii putere. E despre modificarea masinii. Chiar daca e vorba de modificare estetica sau a instalatiei audio.
Noi am ajuns in faza in care dam jos si mocheta pentru cateva sutimi. Ei sunt deabia la tunul de bas din portbagaj.
Hai sa ii ajutam daca putem. Sunt curios de membrii Mak. Au toti masini potente? Au masini toti? La Braila vad ca se poate. La Galati ramane de vazut... Mie unuia mi-ar placea sa se poata, si baieitii pot conta oricand pe sprijinul meu.
Mie nu mi-ar fi rusine sa reprezint acest club la o competitie, pentru ca ii vad ca vor sa faca ceva, si pentru ca e un club din Galati! Cati pot sa zica asta? Va provoc.
Si ca sa nu fiu offtopic totusi.... CINE VREA UN CLUB IN GALATI? As putea adauga... Cine nu? Ca vad ca mai multi se ridica contra... Cum era fabula cu catelul? Vreau egalitate, dar nu pentru catei???
Cat despre voi, cei din club, cititi si thread-urile mai vechi, informati-va despre ceilalti inainte sa vorbiti, cautati partea constructiva dintr-o critica, chiar daca e mai acida. Spuneti multumesc. Veti face impresie mai mare si mai buna. Nu uitati ca cel mai destept cedeaza. Nu castigati nimic indepartand oameni mai experimentati, dar care se pare au uitat de unde au plecat...
Abia astept sa ne putem intalni cu totii odata. Sunt curios care ar veni si care nu.
Azerty is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 21:23   #410
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

perfect graiesti...eu voi fi prezent andrei si celelalte masini din club!
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 21:27   #411
madalin89

Stage 3
 
madalin89's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 144
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

bravo mi-a placut ........

Last edited by madalin89; 06-01-10 at 21:49.
madalin89 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 21:34   #412
unukmine

Stage 3
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 91
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

Da,bv Andrei....i-am propus lu' Cipin sa se duca si el la intalnirile cu baietii si a zis ca ar fi incantat de idee......poate se leaga ceva.....sunati-l si voi cand va mai gasiti !!!
ps: MAUS venea cu taxiul nu cu papucul )
unukmine is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 21:45   #413
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

mama,cel mai adevarat discurs pe care l-am vazut vrodata.bv azeti.u are the best(forever).abia asteptam sa ni te alaturi macar odata
marius3030 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 08:22   #414
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

Quote:
Originally Posted by Azerty View Post
Ma gandesc sa va spun o poveste. O poveste frumoasa despre un cielo, despre un Logan taxi, despre un Peugeot, Seat, Nubira... Pentru cei care sunt prea tineri ca sa stie, si pentru cei care s-au transformat parca in niste batrani artagosi. Va rog sa va aduceti aminte cei care acum contati,cum am inceput acum 5-6 ani. Ce masini conduceam si ce modificari aveau. Si de asemenea ce ne facea sa ne simtim bine: faptul ca ne intalneam mai multi. Ca venea Maus su papucul cu tractiune spate si mai facea un burn-out, ca mai faceam o liniuta... Mai stiti ce placut era? Atunci voiam noi un club in Galati. Noi nu am reusit.
Acum e randul lor sa incerce. Ei sunt la varsta aia. Au de putin timp carnet, mai sunt poate la scoala. Strang un ban sa ajunga intr-o zi unde suntem noi acum. Fac poate aceleasi greseli pe care le-am facut si noi. Sunt probabil la prima masina pe care trebuie sa o modifice, de multe ori cu acordul parintilor. Ati fost si voi in situatia lor. Nu mai sariti aiurea. Veniti la o intalnire a lor, cu masina voastra modificata. Explicatile ce sa faca si ce nu, poate cu exemple.
Un club auto, ca si tuningul, nu e numai despre sfertul de mila sau caii putere. E despre modificarea masinii. Chiar daca e vorba de modificare estetica sau a instalatiei audio.
Noi am ajuns in faza in care dam jos si mocheta pentru cateva sutimi. Ei sunt deabia la tunul de bas din portbagaj.
Hai sa ii ajutam daca putem. Sunt curios de membrii Mak. Au toti masini potente? Au masini toti? La Braila vad ca se poate. La Galati ramane de vazut... Mie unuia mi-ar placea sa se poata, si baieitii pot conta oricand pe sprijinul meu.
Mie nu mi-ar fi rusine sa reprezint acest club la o competitie, pentru ca ii vad ca vor sa faca ceva, si pentru ca e un club din Galati! Cati pot sa zica asta? Va provoc.
Si ca sa nu fiu offtopic totusi.... CINE VREA UN CLUB IN GALATI? As putea adauga... Cine nu? Ca vad ca mai multi se ridica contra... Cum era fabula cu catelul? Vreau egalitate, dar nu pentru catei???
Cat despre voi, cei din club, cititi si thread-urile mai vechi, informati-va despre ceilalti inainte sa vorbiti, cautati partea constructiva dintr-o critica, chiar daca e mai acida. Spuneti multumesc. Veti face impresie mai mare si mai buna. Nu uitati ca cel mai destept cedeaza. Nu castigati nimic indepartand oameni mai experimentati, dar care se pare au uitat de unde au plecat...
Abia astept sa ne putem intalni cu totii odata. Sunt curios care ar veni si care nu.

Melancolicule)))))
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 08:39   #415
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

Foarte tare ideea lui Andrei. Umblii la impresionism.
MauS is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 09:41   #416
Azerty

Stage 5
 
Azerty's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 459
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

si inca ceva caractere.
Hai acum serios, facem un efort sa ne vedem sambata?
Sa dam mana, sa ne uram un an nou bun... Sa vedem cati mai suntem... mai multi sau mai putini... Astept raspuns pe threadul de "intalniri"
Azerty is offline   Reply With Quote
Old 08-01-10, 00:06   #417
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

Cate cluburi activeaza in Galati?
MauS is offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 11:30   #418
KarFanatik

Stage 4
 
KarFanatik's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 185
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

MauS....de ce esti rau? ...app voiam sa te intreb ceva....ai schimbat pozitia ceasurilor sau tot pe bord au ramas?
KarFanatik is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 21:28   #419
CRC'ul
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRC'ul's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 987
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Fiat]
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

Quote:
Originally Posted by Azerty View Post
Ma gandesc sa va spun o poveste. O poveste frumoasa despre un cielo, despre un Logan taxi, despre un Peugeot, Seat, Nubira... Pentru cei care sunt prea tineri ca sa stie, si pentru cei care s-au transformat parca in niste batrani artagosi. Va rog sa va aduceti aminte cei care acum contati,cum am inceput acum 5-6 ani. Ce masini conduceam si ce modificari aveau. Si de asemenea ce ne facea sa ne simtim bine: faptul ca ne intalneam mai multi. Ca venea Maus su papucul cu tractiune spate si mai facea un burn-out, ca mai faceam o liniuta... Mai stiti ce placut era? Atunci voiam noi un club in Galati. Noi nu am reusit.
Acum e randul lor sa incerce. Ei sunt la varsta aia. Au de putin timp carnet, mai sunt poate la scoala. Strang un ban sa ajunga intr-o zi unde suntem noi acum. Fac poate aceleasi greseli pe care le-am facut si noi. Sunt probabil la prima masina pe care trebuie sa o modifice, de multe ori cu acordul parintilor. Ati fost si voi in situatia lor. Nu mai sariti aiurea. Veniti la o intalnire a lor, cu masina voastra modificata. Explicatile ce sa faca si ce nu, poate cu exemple.
Un club auto, ca si tuningul, nu e numai despre sfertul de mila sau caii putere. E despre modificarea masinii. Chiar daca e vorba de modificare estetica sau a instalatiei audio.
Noi am ajuns in faza in care dam jos si mocheta pentru cateva sutimi. Ei sunt deabia la tunul de bas din portbagaj.
Hai sa ii ajutam daca putem. Sunt curios de membrii Mak. Au toti masini potente? Au masini toti? La Braila vad ca se poate. La Galati ramane de vazut... Mie unuia mi-ar placea sa se poata, si baieitii pot conta oricand pe sprijinul meu.
Mie nu mi-ar fi rusine sa reprezint acest club la o competitie, pentru ca ii vad ca vor sa faca ceva, si pentru ca e un club din Galati! Cati pot sa zica asta? Va provoc.
Si ca sa nu fiu offtopic totusi.... CINE VREA UN CLUB IN GALATI? As putea adauga... Cine nu? Ca vad ca mai multi se ridica contra... Cum era fabula cu catelul? Vreau egalitate, dar nu pentru catei???
Cat despre voi, cei din club, cititi si thread-urile mai vechi, informati-va despre ceilalti inainte sa vorbiti, cautati partea constructiva dintr-o critica, chiar daca e mai acida. Spuneti multumesc. Veti face impresie mai mare si mai buna. Nu uitati ca cel mai destept cedeaza. Nu castigati nimic indepartand oameni mai experimentati, dar care se pare au uitat de unde au plecat...
Abia astept sa ne putem intalni cu totii odata. Sunt curios care ar veni si care nu.
la noi ( MAK )se poate pentru ca avem impresii mai mici.....asta pt cei care se simt.....iar masinile se modifica inca pe groapa in garaj, cu scule...laptopurile nu ajuta...
__________________
New project GT Panda Group AP1 / S2
Project Uno turbo MK1 Group AP1 / S2

www.facebook.com/BR14WTF

The objects in the mirror are losing...
CRC'ul is offline   Reply With Quote
Old 15-01-10, 13:14   #420
KarFanatik

Stage 4
 
KarFanatik's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 185
Default Re: VRETI CLUB IN GALATI????

Bine punctat CrC'ule :P
KarFanatik is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -