Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-07-10, 11:47   #1
nesscar

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 725
Member of:
[VW]
Default Galati, sat bramasesti ajutor din partea unui coled de forum

Buna , saptamana asta am cumparat si eu un opel astra si nu am la el talonul masinii, eu vreau sa imi inscriu masina pe numele meu si nu pot fara talon pentru ca a fost retinut talonul la politie, eu vreau sa inscriu masina pe mine si sunt din hunedoara fiind o distanta foarte mare si neavand cu ce veni pana acolo as ruga un coleg de forum care are drum sau sta in sau pe langa satul bramasesti sa caute persoana cu masina si sa ia un numar de telefon, cine este interesat sa ma ajute sa imi lase un pm. Multumesc anticipat.
__________________



Repar spoilere auto,camioane,carene scutere,motociclete,atv-uri preturi fara concurenta
Dezmembrez Golf 1 Diesel - 1983
Citroen Saxo Benzina - 2000
Opel astra F Benzina - 1994
Ford Mondeo 2.5 V6 - 1997
Vw golf - 2004 1900 SDI
nesscar is offline  
Old 16-07-10, 01:31   #2
nesscar

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 725
Member of:
[VW]
Default Re: Galati, sat bramasesti ajutor din partea unui coled de forum

Quote:
Originally Posted by nesscar View Post
Buna , saptamana asta am cumparat si eu un opel astra si nu am la el talonul masinii, eu vreau sa imi inscriu masina pe numele meu si nu pot fara talon pentru ca a fost retinut talonul la politie, eu vreau sa inscriu masina pe mine si sunt din hunedoara fiind o distanta foarte mare si neavand cu ce veni pana acolo as ruga un coleg de forum care are drum sau sta in sau pe langa satul bramasesti sa caute persoana cu masina si sa ia un numar de telefon, cine este interesat sa ma ajute sa imi lase un pm. Multumesc anticipat.
REFORMULEZ, satul brahasesti
nesscar is offline  
Old 18-07-10, 13:14   #3
Azerty

Stage 5
 
Azerty's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 459
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Cool Re: Galati, sat bramasesti ajutor din partea unui coled de forum

)Nu stii ce vorbesti straine!In satul ala sa te duci tu sa cauti un om cu un talon!!!PM me daca nu intelegi ceva
Azerty is offline  
Old 29-07-10, 02:30   #4
nesscar

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 725
Member of:
[VW]
Default Re: Galati, sat bramasesti ajutor din partea unui coled de forum

Se poate inchide, mersi mult Azerty
nesscar is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -