Deci............
Prima oara cand am fost la buzau le-am luat cupa cu o HONDA CRX DE 16V(non-Vtec).
A doua oara am fost cu o HONDA CRX DE 16V(tura asat cu ceva mai special decat prima oara)si...........iar le-am luat cupa

!!!!
La buzau a participat si pasa cu golf 4 galben - a fost eliminat undeva pe la mijlocul grupei.
La galati pasa cu golful lui anterior golf 4 negru - a fost eliminat undeva pe la mijlocul grupei.
shadowro la galati a castigat grupa

shadow a participat si la prima etapa de la buzau dar a fost descalificat pe parcurs.... ca sa nu zicem din prima cursa

)
Baietii de la Braila au fost si ei la fel de competitivi in ce-a de-a doau mansa la buzau dar din nefericire nu au venit cu nik acasa.............data viitoare cine stie poate va fi o victorie totala pe raza GALATI-BRAILA.
Castigatorii Marelui Premiu al Buzaului-Editia a II-a
Drift
Clasa A
Adrian Spanu (Logan) Buzau
Clasa B & Most Valuable Driver
Alexandru Mirea (Ford Mustang) Bucuresti
400 de metri
Clasa Dacia
Florin Margarit (B-89-WRC) Bucuresti
Clasa A
Marius Epuras (Renault Clio Baccara) Bucuresti
Clasa B
Bogdan Niculescu (Opel Vectra) Ploiesti
Clasa C
Gabriel Dochia (Renault Chamade) Buzau
Clasa D
Liviu Zamfir (Honda Civic) Galati
Clasa E
Gabriel Tudora (Subaru Impreza) Iasi
Most Valuable Driver
Daniel Nyika (R5 gt) Braila
Premiile Renault
Adrian Grigore (R5 gt) Galati
Robert Sandu (SGM) Bucuresti
NFS a cerut la E. cand a luat cunostinta de masinile de la D, a considerat ca sunt adversari redutabili si a cerut sa ramana la clasa respectiva(unde intra de drept). am cunoscut problema asta si totul s-a petrecut cu acordul nostru.