Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 31-12-11, 17:01   #736
Vexxatu

Stage 5
 
Vexxatu's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 848
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

Quote:
Originally Posted by geo_gee2005_xxx View Post
Vexxatu se pare ca nu stie sa piarda! Asa a facut si cand l-a ciufulit pisica 2.8 cabrio de anglia!
Tu vb mult si prost ca de fiecare data! Abia astept sa ne intalnim odata, mereu ai tu ceva de comentat! Mor io pa voi astia bagatorii in seama, care veniti sa va benoclati s-atat, aveti masini de 75 de cai si va dati cu parerea! Din cate masini m-am dat singura care m-a batut a fost pisica 2.8 cabrio! DE ce vb prostii, am zis eu ceva, m-a batut si punct, mi-a dat 2 din 3! Bravo lui!
Vexxatu is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 17:12   #737
Vexxatu

Stage 5
 
Vexxatu's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 848
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

Quote:
Originally Posted by BR-02-UUT View Post
frate nui vb de pierdut .....ca a castigat bv lui da numi place cum intoneaza cand vb el zice ca a castigat da nu zice CA ABIA LA FACUT cu jum de bot........el zice ca si cum mdea sa tinut ceva ........dupa el da LATU ia dato odata a doua ora a furat startu a pus masina in miscare ...........dinnainte sa lase mainile jos s a 3 oara la fel si abia la batut jum de bot acolo e ceva strans nu cum zice el ca bai sa tinut ceva mai bn sa zica ca ii cea mai stransa cursa care a avuto in viata lui .........
si scuza cu ambreaju LASO........ca te faci de ras.....ala nui ambreaj care sa nu tina..........
Mai copil prost-crescut care-i ceri bani de benzina lu maica-ta ce stii tu de curse, imi spui tu mie ca a fost cea mai stransa cursa din viata mea, tu te-ai dat vreodata cu cineva? Vorbeste-ti vb ta nu-ti mai da tu cu parerea ca aici pe forum cu totii vb, dar cand suntem fata in fata nu ziceti nimic!! Daca am furat startu de ce n-ati zis sa ne mai dam odata?
Din momentu asta am incheiat orice discutie referitor la LAT, nu mai postati sa umplem forumul cu contraziceri! E vreo nelamurire ne mai dam oricand! Vad ca baiatul cu masina nu zice nimic, da vb voi!
La Multi Ani!
Vexxatu is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 17:20   #738
geo_gee2005_xxx
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,303
Member of:
[VW]
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

Quote:
Originally Posted by Vexxatu View Post
Tu vb mult si prost ca de fiecare data! Abia astept sa ne intalnim odata, mereu ai tu ceva de comentat! Mor io pa voi astia bagatorii in seama, care veniti sa va benoclati s-atat, aveti masini de 75 de cai si va dati cu parerea! Din cate masini m-am dat singura care m-a batut a fost pisica 2.8 cabrio! DE ce vb prostii, am zis eu ceva, m-a batut si punct, mi-a dat 2 din 3! Bravo lui!
Nu-mi amintesc sa fi vorbit vreodata cu tine in afara de discutia de pe threadul cu e36! Sa ma faci atent daca esti nerabdator sa ne intalnim! la multi ani si tie!!!
geo_gee2005_xxx is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 17:24   #739
Gabi TAZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Gabi TAZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,602
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

ce imi place spiritul asta de sarbatori.
Gabi TAZ is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 17:34   #740
Vexxatu

Stage 5
 
Vexxatu's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 848
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

Quote:
Originally Posted by geo_gee2005_xxx View Post
Nu-mi amintesc sa fi vorbit vreodata cu tine in afara de discutia de pe threadul cu e36! Sa ma faci atent daca esti nerabdator sa ne intalnim! la multi ani si tie!!!
Discutia am avut-o pe thread-ul asta nu pe e36! Deci daca nu ma cunosti nu vb la adresa mea! Eu cand am pierdut am recunoscut cu fruntea sus! Nu m-i se pare corect ca atunci cand se dau 2 persoane sa isi dea cu parerea privitorii....daca sunt nelamuriri, numai cele 2 persoane ar trebui sa discute!
Distractie placuta la toata lumea si un an nou cu fericire si bucurii!
Vexxatu is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 17:35   #741
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

daa... TAZ )) exact ca anul trecut
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 17:36   #742
Vexxatu

Stage 5
 
Vexxatu's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 848
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

Quote:
Originally Posted by Gabi TAZ View Post
ce imi place spiritul asta de sarbatori.
Mie nu imi place Gabi, nu imi place balacareala, mai ales in public! Si ar trebui sa iei atitudine, ca tu esti posesorul thread-ului!
Vexxatu is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 17:56   #743
Gabi TAZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Gabi TAZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,602
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

posesorul , nu sunt bro posesorul thredului, eu l-am creat dar nu inseamna ca e al meu. este al nostru.

asa ca hai , incercati sa fiti mai buni si sa nu va mai impungeti in declaratii.

eu imi aduc aminte ca la vremea cand s-a dat vexxatu cu e36 2.8 a lui monstrul parca, a recunoscut ca a pierdut. deci subiectul asta il putem incheia.

cat despre cursa cu LAT, nu stu ce sa zic ca nu am fost acolo. daca a castigat 2 din 3 inseamna ca e mai tare , cel putin pana la urmatoarea cursa. daca a pus masina in miscare inainte sa dai startul trebuia sa precizezi atunci la momentul cursei, nu dupa cursa sa cautati motive de ce a castigat acele 2 curse.

Oricum nu e vremea propice pentru curse. eu daca eram in locul vostru le priveam ca niste teste, ca sa stiti ce trebuie sa faceti pana in primavara ca sa ramaneti/treceti in fata.

hai la multi ani!
__________________

ASIGURARI AUTO LA CELE MAI MICI PRETURI 0763.678.287
Gabi TAZ is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 18:35   #744
gogu

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 74
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

La noi la Brăila, la tanti Elvira Se vinde amor cu chila. Mai dau eu o sută, mai lași tu o sută. Și treaba e ca și făcută ...
Hai noroc si voie buna!
__________________
parul ondulat, cret,
gogu is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 19:07   #745
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

bagabonteala mare la voi acolo.....poate la primavara ma bag si eu cu un 12v ca vad ca sint cateva....
LAT-ul vrea sa il prind ca la ploiesti nu am avut ocazia.....
e fostul NXT nu?.....

LA MULTI ANI si Sarbatori fericite........
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 19:10   #746
GL-22-GTR

Stage 5
 
GL-22-GTR's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 729
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

Multumim la fel Jakal. Sa ne anunti. Poate il termin si eu pana in primavara. Toti se cearta de la linii. Un cerc numai faceti si voi .
GL-22-GTR is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 19:18   #747
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

Quote:
Originally Posted by GL-22-GTR View Post
Multumim la fel Jakal. Sa ne anunti. Poate il termin si eu pana in primavara. Toti se cearta de la linii. Un cerc numai faceti si voi .
macar acum de sarbatori lasa-ti cearta......conturile le reglati pe strada
nu stiti cum e la curse?.....toata lumea are masina stoc, grea , etc.....
cine si-a modificat-o e meritul lui si culege roadele........

bafta la toata lumea........
jakal is offline   Reply With Quote
Old 01-01-12, 05:12   #748
Radu.

Stage 5
 
Radu.'s Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 569
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

Da jakale, e fostul nxt.

La multi ani tuturor.
Radu. is offline   Reply With Quote
Old 01-01-12, 10:35   #749
avolex

Stage 3
 
avolex's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 159
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

La multi ani la toti pretenasii reiceri,multa aderenta va doresc,presiune in intercoolere si la cit mai multe curse cistigate in 2012!!!
LA MULTI ANI!!!
avolex is offline   Reply With Quote
Old 01-01-12, 10:55   #750
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: BMW E30 Braila/Galati

Hai la multi ani.
Nu va mai certati si poate ma primiti si pe mine la primavara sa ma dau cu voi.
shadowro is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -