Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-01-10, 11:37   #496
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

da va place sa postati si sa va certati aiurea,mai ales pe threadul asta...intrati in P**a mea pe gradinita...faceti un thread nou si vorbiti acolo, daca nici acum nu intelegeti atunci nici pe mine nu ma respectati si nici clubul...si dac se continua asa am sa cer sa se inchida threadul si asa e deschis de mine si am sa il deschid din nou cand avem actele...
__________________

Pentru o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita.
Ene'Andrei is offline  
Old 19-01-10, 12:14   #497
xpert_customs

Stage 5
 
xpert_customs's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 697
Member of:
[VW]
Default Re: Sound Of Speed Galati

andrei...discutia deviaza...din cauza ca nu este nimic de discutat despre club..masini..etc..nu vezi ca toti de pe aici sunt deastia care le tremura pe pompa?...cum sa nu fie de rasu curului cand eu fac caterinca cu beculete si capace...si mi se spune ca ala e tuning?....zimi ce parere ai tu despre asta..asa..ca presedinte...
__________________
Mess with the best...die like the rest...
xpert_customs is offline  
Old 19-01-10, 12:28   #498
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Nu sunt presedinte sunt co-presedinte...eu am vyniluri pe masina actipilduri cu firme si alte chestii..am neoane sub masina...eu sincer intai am vrut sa bag bani in exterior ca sa zica lumea wou ala e cielo? voi nu puteti spune wou sunteti obisnuiti ati vazut altele mai cool dar altii care nu au masina si permis iti zic eu ca daca pun masina mea langa o alta masina, mai puternica ca a mea si stock la exterior, mai mult vin la mine sa se uite decat la el...iar chestiile cu neoanele face parte din tuning crezi ca io sunt singurul din tara cu neoane? vezi ca mai e in braila seatul alb cu negru are si el neoane si el are mai multe culori sub masina altii prefera tuning la exterior mai mult decat performanta...altii invers, eu la inceput asta preferam e prima masina care am inceput sa o tunez pana mi-am dat si eu seama ca pan la urma ar fi mai interesant in performanta si putin la exterior..eu ma gandeam la o toyota supra mk4 de 2 ani e visul meu, s-a ieftinit masina...si s-ar putea sa mi'o cumpar...are si eleron si motor mare si arata si cum trebuie...sper ca atunci nu se mai gasesc comentarii


PS: dincolo pe gradinita vorbim
Ene'Andrei is offline  
Old 19-01-10, 12:31   #499
sedici_valve

Stage 3
 
sedici_valve's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 134
Default Re: Sound Of Speed Galati

eleronul pe supra isi are rostu, tractiune spate..
sedici_valve is offline  
Old 19-01-10, 13:03   #500
Gabi TAZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Gabi TAZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,602
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
Nu sunt presedinte sunt co-presedinte...eu am vyniluri pe masina actipilduri cu firme si alte chestii..am neoane sub masina...eu sincer intai am vrut sa bag bani in exterior ca sa zica lumea wou ala e cielo? voi nu puteti spune wou sunteti obisnuiti ati vazut altele mai cool dar altii care nu au masina si permis iti zic eu ca daca pun masina mea langa o alta masina, mai puternica ca a mea si stock la exterior, mai mult vin la mine sa se uite decat la el...iar chestiile cu neoanele face parte din tuning crezi ca io sunt singurul din tara cu neoane? vezi ca mai e in braila seatul alb cu negru are si el neoane si el are mai multe culori sub masina altii prefera tuning la exterior mai mult decat performanta...altii invers, eu la inceput asta preferam e prima masina care am inceput sa o tunez pana mi-am dat si eu seama ca pan la urma ar fi mai interesant in performanta si putin la exterior..eu ma gandeam la o toyota supra mk4 de 2 ani e visul meu, s-a ieftinit masina...si s-ar putea sa mi'o cumpar...are si eleron si motor mare si arata si cum trebuie...sper ca atunci nu se mai gasesc comentarii


PS: dincolo pe gradinita vorbim
Gabi TAZ is offline  
Old 19-01-10, 13:07   #501
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
Nu sunt presedinte sunt co-presedinte...eu am vyniluri pe masina actipilduri cu firme si alte chestii..am neoane sub masina...eu sincer intai am vrut sa bag bani in exterior ca sa zica lumea wou ala e cielo? voi nu puteti spune wou sunteti obisnuiti ati vazut altele mai cool dar altii care nu au masina si permis iti zic eu ca daca pun masina mea langa o alta masina, mai puternica ca a mea si stock la exterior, mai mult vin la mine sa se uite decat la el...iar chestiile cu neoanele face parte din tuning crezi ca io sunt singurul din tara cu neoane? vezi ca mai e in braila seatul alb cu negru are si el neoane si el are mai multe culori sub masina altii prefera tuning la exterior mai mult decat performanta...altii invers, eu la inceput asta preferam e prima masina care am inceput sa o tunez pana mi-am dat si eu seama ca pan la urma ar fi mai interesant in performanta si putin la exterior..eu ma gandeam la o toyota supra mk4 de 2 ani e visul meu, s-a ieftinit masina...si s-ar putea sa mi'o cumpar...are si eleron si motor mare si arata si cum trebuie...sper ca atunci nu se mai gasesc comentarii


PS: dincolo pe gradinita vorbim
Daca tu de asta iti faci masina, sa se uite lumea la ea atunci cred ca am vorbit degeaba pana acum
MauS is offline  
Old 19-01-10, 13:09   #502
sedici_valve

Stage 3
 
sedici_valve's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 134
Default Re: Sound Of Speed Galati

sa stii ca masina ti-o faci pentru tine, nu pentru altii..
sedici_valve is offline  
Old 19-01-10, 13:12   #503
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

eram mic nu stiam nimic de tuning...nu a fost nimeni langa mine sa imi zica fa asa sau nu fa asa...cand am vrut sa fac parte din grupul vostru unde era bogdan si tu radu, andrei si restu...m-ati ignorat nu m-ati primit acuma va luati de mine ca nush ce...sa lasa-m chestia asta la o parte din greseli inveti is tanar am tot timpul din lume

PS: aveam un cielo stock, de asta nu ati vrut sa ma bagati in seama desi eu am vrut sa ies cu voi

pt mn am vrut sa fac masina...am dat ca ex ce poate sa faca o masina kitch
Ene'Andrei is offline  
Old 19-01-10, 13:14   #504
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
eram mic nu stiam nimic de tuning...nu a fost nimeni langa mine sa imi zica fa asa sau nu fa asa...cand am vrut sa fac parte din grupul vostru unde era bogdan si tu radu, andrei si restu...m-ati ignorat nu m-ati primit acuma va luati de mine ca nush ce...sa lasa-m chestia asta la o parte din greseli inveti is tanar am tot timpul din lume

PS: aveam un cielo stock, de asta nu ati vrut sa ma bagati in seama desi eu am vrut sa ies cu voi

pt mn am vrut sa fac masina...am dat ca ex ce poate sa faca o masina kitch
MAAA Nimeni n-a stat si la fundul noastru sa ne impinga de la spate. Masina mea e 100% stock la exterior de exemplu si nu cred deloc ca se face de rusine. Nu te-a ignorat nimeni atunci, probabil nu ai folosit cea mai buna abordare Spre exemplu, cand te incordai pe langa mine pe Domneasca Nu te-ai fi enervat in locul meu?)
__________________
MauS is offline  
Old 19-01-10, 13:16   #505
sacura

Stage 2
 
sacura's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: Sound Of Speed Galati

care mai de care mai tunat.....ce treaba au unii cu gusturile oamenilor nu stiu...lasai frate sasi face ce vrea si ce nu vrea...da poate vrea omu sasi puna aripi la masina.....fiecare face ce poate si cum poate....
crezi ca daca omu ar avea bani de un subaru nu siar lua..sau nu siar face nu stiu ce sistem de lansare in spatiu??
sacura is offline  
Old 19-01-10, 13:16   #506
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

nu cred ca am facut eu chestia asta...probabil ai auzit huruitul tobei si ai zis ca o turez sau merg tare....asa se aude ea
Ene'Andrei is offline  
Old 19-01-10, 13:17   #507
sacura

Stage 2
 
sacura's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: Sound Of Speed Galati

ala are 1.6 ala 1.4 ala frate e tare are motor de 2.8 litri si nu stiu cati cai...deja ne doare capu cu discutiile astea ..unu mai destept ca altu
sacura is offline  
Old 19-01-10, 13:22   #508
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by sacura View Post
ala are 1.6 ala 1.4 ala frate e tare are motor de 2.8 litri si nu stiu cati cai...deja ne doare capu cu discutiile astea ..unu mai destept ca altu
Bai nene... Eu spun sa stai in banca ta linistit ca e mai bine N-a spus nimeni nimic in nume de rau, postul meu anterior chiar era in spirit de gluma si Andrei stie asta. 1 la mana schimba-ti avatarul te rog, nu trebuie sa ne arati ca ti se falfaie deja de la varsta asta. 2 relaxeaza-te putin, du-te afara si da un cap intr-un morman de zapada, poate inveti cum sa pui problema la un mod mai frumos. Ai o problema cu motoarele mari? Era normal sa primeasca raspunsul asta din moment ce oamenii intreaba de softuri si altele legate de cum trage masina. Stai jos, 4!!
MauS is offline  
Old 19-01-10, 13:25   #509
sedici_valve

Stage 3
 
sedici_valve's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 134
Default Re: Sound Of Speed Galati

-4 ..
sedici_valve is offline  
Old 19-01-10, 13:25   #510
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

5. radu treci pe gradinita ))) vorbim acolo
Ene'Andrei is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -