Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-01-10, 09:43   #406
sacura

Stage 2
 
sacura's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: Sound Of Speed Galati

app. de club ul asta...organizati ceva si voi...?? sau ati organizat vreo ceva ...???
sacura is offline  
Old 16-01-10, 11:08   #407
andykanabis

Stage 2
 
andykanabis's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 34
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by sacura View Post
app. de club ul asta...organizati ceva si voi...?? sau ati organizat vreo ceva ...???
avem de gand la sfarsitul verii daca ne ajuta D-zeu ... momentan prima prioritate e legalizarea clubului ......
andykanabis is offline  
Old 16-01-10, 11:29   #408
jdm B16

Stage 3
 
jdm B16's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 141
Default Re: Sound Of Speed Galati

Am vazut ca baietii de la Braila isi modifica masinile ei intre ei frumos intr-un garaj, scule, un laptop, etc. o minte luminata si asa au masini care se misca. Noi nu putem face asa? Eu sunt interesat de treaba asta. Vad ca sunt si prin Galati baieti care cunosc cu masina. Ne apucam de treaba? Sau ramanem la stadiul de leduri? Parerea mea este ca fiecare dintre noi ar vrea sa aibe cativa HP in plus sub capota.
jdm B16 is offline  
Old 16-01-10, 11:32   #409
sedici_valve

Stage 3
 
sedici_valve's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 134
Default Re: Sound Of Speed Galati

cine nu ar vrea ?
sedici_valve is offline  
Old 16-01-10, 13:05   #410
geo_s.o.s

Stage 1
 
geo_s.o.s's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 10
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by jdm B16 View Post
Am vazut ca baietii de la Braila isi modifica masinile ei intre ei frumos intr-un garaj, scule, un laptop, etc. o minte luminata si asa au masini care se misca. Noi nu putem face asa? Eu sunt interesat de treaba asta. Vad ca sunt si prin Galati baieti care cunosc cu masina. Ne apucam de treaba? Sau ramanem la stadiul de leduri? Parerea mea este ca fiecare dintre noi ar vrea sa aibe cativa HP in plus sub capota.

de garaj se discuta de luni bune,s-au gasit si diferite locatii..dar in zone linistite...ceea ce nu e pe placul nostru....baietiilor din Sound Of Speed le cam place galagia
geo_s.o.s is offline  
Old 16-01-10, 13:30   #411
sacura

Stage 2
 
sacura's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by jdm B16 View Post
Am vazut ca baietii de la Braila isi modifica masinile ei intre ei frumos intr-un garaj, scule, un laptop, etc. o minte luminata si asa au masini care se misca. Noi nu putem face asa? Eu sunt interesat de treaba asta. Vad ca sunt si prin Galati baieti care cunosc cu masina. Ne apucam de treaba? Sau ramanem la stadiul de leduri? Parerea mea este ca fiecare dintre noi ar vrea sa aibe cativa HP in plus sub capota.
Macar de ar fi un garaj ca sa putem umbla cat de cat la masini...mai strangi o piulita mai faci cate ceva...isi mai da unu cu o parere macar...ca pana la laptopuri si chestii mai mari ...mai intai incepi cu piulite si Leduri)

Last edited by sacura; 16-01-10 at 13:33.
sacura is offline  
Old 16-01-10, 13:38   #412
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

ma baieti...hai sa lasa-m putin orgoliul la o parte si veniti cu totii la 19:00 pe platforma langa gradina botanica in curba...sa vorbesc eu cu voi ceva serios..si poate ne unim toti fortele mici mari cum le avem si facem clubul si mai mare facem rost de un garaj..o sa avem si actele si o sa vina si mai usor dupa, sa lasa-m putin la o parte ilegalele si sa vorbim serios ca oricum nu e vreme de ilegala

PS: hai va astept, nu strica un prieten in plus, noroc!
__________________

Pentru o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita.
Ene'Andrei is offline  
Old 16-01-10, 13:54   #413
sacura

Stage 2
 
sacura's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: Sound Of Speed Galati

Daca intarzii putin ma mai primiti??...sau va mai gasesc pe acolo???
sacura is offline  
Old 16-01-10, 13:55   #414
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

ne gasesti acolo...acuma depinde cat intarzii
Ene'Andrei is offline  
Old 16-01-10, 15:08   #415
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by jdm B16 View Post
Am vazut ca baietii de la Braila isi modifica masinile ei intre ei frumos intr-un garaj, scule, un laptop, etc. o minte luminata si asa au masini care se misca. Noi nu putem face asa? Eu sunt interesat de treaba asta. Vad ca sunt si prin Galati baieti care cunosc cu masina. Ne apucam de treaba? Sau ramanem la stadiul de leduri? Parerea mea este ca fiecare dintre noi ar vrea sa aibe cativa HP in plus sub capota.
sunt baieti care umbla la masini si in gl...si din cate stiu e cineva care are scule si pt resoftare
dc stii cu cine sa vb te pot ajuta baietii sa umbli la motor si o evacuare si un soft...mai ales k u ai honda din cate stiu
vb si u cu shadow,maus,andrei(supra) sau cu bgd si te ajuta cu c vrei...bani sa ai
racinGTI is offline  
Old 16-01-10, 15:10   #416
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by sacura View Post
app la gti ul tau.....ai 140 de cai??
2.0 8v ... 115cp
racinGTI is offline  
Old 16-01-10, 15:12   #417
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

xpert_custom sau u_tuning s-ar putea sa mai aiba ceva piese prin garaj
racinGTI is offline  
Old 16-01-10, 15:16   #418
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Sound Of Speed Galati

jdm...aici ai dreptate,dar las ca le facem noi si pe alea.noi avem mai multe planuri,dar le putem realiza numai in timp ca......no money"no honey"..intelegi u?
__________________


/// E39


www.e39.ro
marius3030 is offline  
Old 16-01-10, 15:28   #419
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by sacura View Post
Macar de ar fi un garaj ca sa putem umbla cat de cat la masini...mai strangi o piulita mai faci cate ceva...isi mai da unu cu o parere macar...ca pana la laptopuri si chestii mai mari ...mai intai incepi cu piulite si Leduri)
s-a km dus vremea beculetelor si ledurilor...nu cred k asemenea accesorii iti face masina apreciata...nu face nimeni "braduleti" d craciun care sa faca curse

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
ma baieti...hai sa lasa-m putin orgoliul la o parte si veniti cu totii la 19:00 pe platforma langa gradina botanica in curba...sa vorbesc eu cu voi ceva serios..si poate ne unim toti fortele mici mari cum le avem si facem clubul si mai mare facem rost de un garaj..o sa avem si actele si o sa vina si mai usor dupa, sa lasa-m putin la o parte ilegalele si sa vorbim serios ca oricum nu e vreme de ilegala

PS: hai va astept, nu strica un prieten in plus, noroc!
la partea cu orgoliu sunt de acord cu tine...cu cat mai mult ca atat mai bine...mai multe idei constructive...dar cred k garajul e un vis...si pana la urma pt ce...sa puna lumea o toba care baraie si un eleron si sa creada k are wrc

nu va suparati pe mine,recunosc k am invatat si eu d la altii,dar nu asta inseamna tuning si cu atat mai putin racing
racinGTI is offline  
Old 16-01-10, 15:46   #420
jdm B16

Stage 3
 
jdm B16's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 141
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
sunt baieti care umbla la masini si in gl...si din cate stiu e cineva care are scule si pt resoftare
dc stii cu cine sa vb te pot ajuta baietii sa umbli la motor si o evacuare si un soft...mai ales k u ai honda din cate stiu
vb si u cu shadow,maus,andrei(supra) sau cu bgd si te ajuta cu c vrei...bani sa ai

Evacuare am. As vrea doar sa resoftez, dar nu prea imi surade ideea. Din cate am auzit pe la baietii care au honde, zic ei ca sunt duse aproape la maxim din fabrica si ca nu i-ar face mare lucru o resoftare, ii da cam 5HP in plus, insa am sa incerc in curand. Ms!
jdm B16 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -