Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-01-10, 23:32   #346
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

xpert customs te-ai trezit din somnul tau adanc intunecat? ))

Am un Daewoo Cielo, ce vreau sa imi fac la el?

1.Culoare negru mat.
2.jante negru+crom, amortizoare sport.
3.Eleron tip drag sau cum are tengu la nissanul lui.
4.c20 let scump dar interesant posibil sa il pun.
5.evacuare inox cap coada,admisie etc.
6.scaune sport FK
7.volan sport momo ori sparco prefer sparco, pedale am de la jom

abia in iulie termin jumate din ce am enumerat eu...culoare masinei o sa fie, jantele cu amortizoarele...eleronul dac reusesc sa pun si scaunele e cool...


multumit xpert customs? toata lumea vrea in **** mea sa isi bage bani in masina...dar suntem in criza si sufla vantul prin portofel, chill omu ca nu e asa de usor cum pare...si cat despre ceva mai interesant pe forum nu sari tu cu gura ca nu am scris sau nu am pus nimic ca noi am incercat sa facem ceva dar unii si-au cam dat cu parerile exagerat si prea mult decat sa ne ajute cu putin acolo...nu e vina mea ca intra lumea si prefera sa faca chat pe threadul sound of speed si nu se discuta pe gradinita...data viitoare gandeste logic calm.

PS: omul prefera sa nu discute despre pt ca sunt unii care il indispun si nu il sustin il fac sa uite de visul ala al lui maret...ca sincer din toti de pe forum in afara de azerty, karfanatik, gtiracing..mai sunt vreo 2 3 nu ii tin minte nu am auzit pe nici unul sa zica lasa-ti baieti ca o sa reusiti...asa ca nu imi spune tu mie ce e bine si ce nu...ca eu si inca 2 baieti stim ce e mai bine pt clubul sound of speed...
__________________

Pentru o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita.
Ene'Andrei is offline  
Old 13-01-10, 23:53   #347
sacura

Stage 2
 
sacura's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: Sound Of Speed Galati

si io asi vrea sami pun vreo 400 de cai frumosi....da de unde bani......
Deocamdata ....imi bat capu sami schimb jantele...am unele momo pe 15 si vreau ceva cu buza...la combinatie...un Et de 28
Cunoasteti ceva...ca io am rupt netu in doua cautand da nu am gasit nimik decat pe la timisoara rad...ceva prin galatiu asta nu este??
Attached Images
File Type: jpg P120110_17.05[02].JPG (715.8 KB, 22 views)
sacura is offline  
Old 13-01-10, 23:54   #348
sacura

Stage 2
 
sacura's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: Sound Of Speed Galati

ps...mai are careva golf 3 pe aici ...???
sacura is offline  
Old 14-01-10, 00:18   #349
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by sacura View Post
si io asi vrea sami pun vreo 400 de cai frumosi....da de unde bani......
Deocamdata ....imi bat capu sami schimb jantele...am unele momo pe 15 si vreau ceva cu buza...la combinatie...un Et de 28
Cunoasteti ceva...ca io am rupt netu in doua cautand da nu am gasit nimik decat pe la timisoara rad...ceva prin galatiu asta nu este??
Quote:
Originally Posted by sacura View Post
ps...mai are careva golf 3 pe aici ...???

am eu un golf 3 si cred k te pot ajuta si cu jantele...am unele de vanzare pe 16 negre(reconditionate) cu buza cromata...dc te intereseaza fac poze si iti trimit
racinGTI is offline  
Old 14-01-10, 00:20   #350
xpert_customs

Stage 5
 
xpert_customs's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 697
Member of:
[VW]
Default Re: Sound Of Speed Galati

bine...atunci...va rog sa imi ignorati posturile...faceti voi cum stiti...eu ma retrag...la revedere placuta
xpert_customs is offline  
Old 14-01-10, 00:20   #351
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

app..ce motorizare are golful tau?
racinGTI is offline  
Old 14-01-10, 00:24   #352
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
xpert customs te-ai trezit din somnul tau adanc intunecat? ))

Am un Daewoo Cielo, ce vreau sa imi fac la el?

1.Culoare negru mat.
2.jante negru+crom, amortizoare sport.
3.Eleron tip drag sau cum are tengu la nissanul lui.
4.c20 let scump dar interesant posibil sa il pun.
5.evacuare inox cap coada,admisie etc.
6.scaune sport FK
7.volan sport momo ori sparco prefer sparco, pedale am de la jom

abia in iulie termin jumate din ce am enumerat eu...culoare masinei o sa fie, jantele cu amortizoarele...eleronul dac reusesc sa pun si scaunele e cool...


multumit xpert customs? toata lumea vrea in **** mea sa isi bage bani in masina...dar suntem in criza si sufla vantul prin portofel, chill omu ca nu e asa de usor cum pare...si cat despre ceva mai interesant pe forum nu sari tu cu gura ca nu am scris sau nu am pus nimic ca noi am incercat sa facem ceva dar unii si-au cam dat cu parerile exagerat si prea mult decat sa ne ajute cu putin acolo...nu e vina mea ca intra lumea si prefera sa faca chat pe threadul sound of speed si nu se discuta pe gradinita...data viitoare gandeste logic calm.

PS: omul prefera sa nu discute despre pt ca sunt unii care il indispun si nu il sustin il fac sa uite de visul ala al lui maret...ca sincer din toti de pe forum in afara de azerty, karfanatik, gtiracing..mai sunt vreo 2 3 nu ii tin minte nu am auzit pe nici unul sa zica lasa-ti baieti ca o sa reusiti...asa ca nu imi spune tu mie ce e bine si ce nu...ca eu si inca 2 baieti stim ce e mai bine pt clubul sound of speed...
Quote:
Originally Posted by xpert_customs View Post
bine...atunci...va rog sa imi ignorati posturile...faceti voi cum stiti...eu ma retrag...la revedere placuta
andrei nu cred ca xpert_customs a avut intentii rele in ceea ce a spus si eu zic sa mai stea printre noi ca poate mai avem nevoie de piese
racinGTI is offline  
Old 14-01-10, 00:36   #353
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

app baieti...de mult vreau sa va intreb...care sunt cele mai puternice masini din sound of speed?
racinGTI is offline  
Old 14-01-10, 00:41   #354
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

a meaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ))))
Ene'Andrei is offline  
Old 14-01-10, 01:03   #355
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

asta stiu..altceva????
racinGTI is offline  
Old 14-01-10, 06:06   #356
tzapul
VW Driver

Stage 4
 
tzapul's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 176
Member of:
[VW]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by sacura View Post
ps...mai are careva golf 3 pe aici ...???
si eu am golf 3
tzapul is offline  
Old 14-01-10, 08:39   #357
sacura

Stage 2
 
sacura's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
app..ce motorizare are golful tau?
ei....1.4 ...obosit)
sacura is offline  
Old 14-01-10, 08:42   #358
sacura

Stage 2
 
sacura's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: Sound Of Speed Galati

miar place macar un vr6 da chiar nu se merita ...te dai o data de doua ori da...bagi bani in benzina....ca la balamuc...bine ar fi sa ai motor mare consum mic
sacura is offline  
Old 14-01-10, 08:45   #359
sacura

Stage 2
 
sacura's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
am eu un golf 3 si cred k te pot ajuta si cu jantele...am unele de vanzare pe 16 negre(reconditionate) cu buza cromata...dc te intereseaza fac poze si iti trimit
astept si pozele alea
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P110110_23.23.JPG
Views:	54
Size:	297.3 KB
ID:	1262916  
sacura is offline  
Old 14-01-10, 09:05   #360
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
xpert customs te-ai trezit din somnul tau adanc intunecat? ))

Am un Daewoo Cielo, ce vreau sa imi fac la el?

1.Culoare negru mat.
2.jante negru+crom, amortizoare sport.
3.Eleron tip drag sau cum are tengu la nissanul lui.
4.c20 let scump dar interesant posibil sa il pun.
5.evacuare inox cap coada,admisie etc.
6.scaune sport FK
7.volan sport momo ori sparco prefer sparco, pedale am de la jom

abia in iulie termin jumate din ce am enumerat eu...culoare masinei o sa fie, jantele cu amortizoarele...eleronul dac reusesc sa pun si scaunele e cool...


multumit xpert customs? toata lumea vrea in **** mea sa isi bage bani in masina...dar suntem in criza si sufla vantul prin portofel, chill omu ca nu e asa de usor cum pare...si cat despre ceva mai interesant pe forum nu sari tu cu gura ca nu am scris sau nu am pus nimic ca noi am incercat sa facem ceva dar unii si-au cam dat cu parerile exagerat si prea mult decat sa ne ajute cu putin acolo...nu e vina mea ca intra lumea si prefera sa faca chat pe threadul sound of speed si nu se discuta pe gradinita...data viitoare gandeste logic calm.

PS: omul prefera sa nu discute despre pt ca sunt unii care il indispun si nu il sustin il fac sa uite de visul ala al lui maret...ca sincer din toti de pe forum in afara de azerty, karfanatik, gtiracing..mai sunt vreo 2 3 nu ii tin minte nu am auzit pe nici unul sa zica lasa-ti baieti ca o sa reusiti...asa ca nu imi spune tu mie ce e bine si ce nu...ca eu si inca 2 baieti stim ce e mai bine pt clubul sound of speed...
Renunta la:
- jante negru+crom
-Eleron tip drag --> imi vine sa vomit
-pedale am de la jom --> crezi ca merge masina mai bine cu pedalele alea de care te impiedici tot timpul??

Din punct de vedere al motorului nu gandesti gresit dar sfatul meu este sa iti pui mai degraba un c20xe pentru ca la let sunt foarte multe complicatii.....dar asta e doar parerea mea!!!
__________________
Daca Nissan Motorsport e ''NISMO'' ....atunci Honda Motorsport e ''HOMO'' ???
U_TUNING is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -