Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-01-10, 11:04   #136
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

vad ca ati continuat cu, caterinca proasta, eu nu va judec daca atat va duce capul e problema voastra...nu e vorba de invidie..are dreptate maus...ca nu aveti pe ce sa fiti invidiosi dar daca erati putin mai cu capul pe umeri nu cred ca se ajungea la astfel de discutii

as vrea sa ma intalnesc cu voi astia care au inceput caterinca proasta sa ne gasim intr-un loc sa vorbim fata in fata nu pe forum asa ne putem intelege mai bine, raspund la intrebari si poate asa vom fi cu totii multumiti...si pan la urma poate o sa lasa-m chestiile astea si ne ajutam unul pe altul...
__________________

Pentru o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita.
Ene'Andrei is offline  
Old 06-01-10, 11:39   #137
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Andrei, ai o perfecta aproape dreptate. ))) Caterinca lor proasta, crede-ma ca a fost amplificata de raspunsul primit. Trebuie abordata o alta atitudine, mai ales daca se vrea a fi un club care ajunge la inaltime. Este o balanta intre cantitate si CALITATE, care trebuie atent controlata. Asta defapt este cauza pentru "caterinca" proasta de care ziceai tu.
__________________
MauS is offline  
Old 06-01-10, 12:22   #138
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Gabi TAZ View Post
WTF, deci nu mai rade nimeni in afara de mine?????

PS: haw si maus(sorry bro) au adversari la Braila, si ca sa vezi au si pierdut. Asta ca sa ma cobor la nivelul tau madalin89.
intotdeauna e unu mai tare ca tine oricum ai da-o. totul e sa fii multumit de realizarile tale ca altfel ajungi la balamuc bro .
shadowro is offline  
Old 06-01-10, 12:24   #139
tzapul
VW Driver

Stage 4
 
tzapul's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 176
Member of:
[VW]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
Andrei, ai o perfecta aproape dreptate. ))) Caterinca lor proasta, crede-ma ca a fost amplificata de raspunsul primit. Trebuie abordata o alta atitudine, mai ales daca se vrea a fi un club care ajunge la inaltime. Este o balanta intre cantitate si CALITATE, care trebuie atent controlata. Asta defapt este cauza pentru "caterinca" proasta de care ziceai tu.
exact asta spuneam si eu mai devreme MauS. Nu e bine sa se recruteze mermbri de dragul de a fi multi....mai bine mai putini si buni decat multi si degeaba.....cum am zis si mai devreme....ca sa fii membru intr-un club trebuie sa fii pasionat de acel lucru...trebuie sa demonstrezi ca meriti sa intri in acel club. Eu cand am vrut sa intru in High Speed Drivers (clubul din Botosani) primul lucru care m-au intrebat a fost " ce ti-ai facut la masina? ". Cand am raspuns "nimic" atunci m-au intrebat "ce ai de gand sa ii faci?"
"nu stiu....ceva frumos si bun"
stiti ce raspuns am primit?...."cand o sa stii ce e cu masina ta atunci o sa ai ce cauta in club"

trageti singuri concluziile
__________________


Meeting, spinning and joining everything we do (legal or ilegal)!!!

https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/1...d-drivers.html
tzapul is offline  
Old 06-01-10, 12:25   #140
tzapul
VW Driver

Stage 4
 
tzapul's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 176
Member of:
[VW]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
as vrea sa ma intalnesc cu voi astia care au inceput caterinca proasta sa ne gasim intr-un loc sa vorbim fata in fata nu pe forum asa ne putem intelege mai bine, raspund la intrebari si poate asa vom fi cu totii multumiti...si pan la urma poate o sa lasa-m chestiile astea si ne ajutam unul pe altul...
eu nu stiu daca o sa pot veni andrei....)=))
tzapul is offline  
Old 06-01-10, 12:32   #141
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by tzapul View Post
exact asta spuneam si eu mai devreme MauS. Nu e bine sa se recruteze mermbri de dragul de a fi multi....mai bine mai putini si buni decat multi si degeaba.....cum am zis si mai devreme....ca sa fii membru intr-un club trebuie sa fii pasionat de acel lucru...trebuie sa demonstrezi ca meriti sa intri in acel club. Eu cand am vrut sa intru in High Speed Drivers (clubul din Botosani) primul lucru care m-au intrebat a fost " ce ti-ai facut la masina? ". Cand am raspuns "nimic" atunci m-au intrebat "ce ai de gand sa ii faci?"
"nu stiu....ceva frumos si bun"
stiti ce raspuns am primit?...."cand o sa stii ce e cu masina ta atunci o sa ai ce cauta in club"

trageti singuri concluziile
Nu vreau sa te dezamagesc, dar concluziile pe care le putem trage sunt impartite in 2. Clubul, este cu specific AUTO. Corect? Deci membrii, trebuie sa se axeze pe ceva. Treaba cu masina si omu' de calitate e strans legata. Masina, se face repede. Calitatea, se dobandeste in timp.
MauS is offline  
Old 06-01-10, 12:44   #142
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by daniwmk View Post
bun faceti un club , dar un club de ce ?
de atarnatori la statuie intre 20 si 22 ....
faci un club cand ai ceva de spus ai adunat niste masini cu pretentii la drag/drift/show etc ... si mergi la competitii ...
altfel este identic cu un club al casnicelor care beau apa plata cu lamaie

si se mai si numeste sound of speed ... sunetul vitezei de unde ? de pe margine ?
Bai fratilor imi cer mii de scuze....DAR NU MA POT ABTINE!!!

Dani ia fii atent mah......''beculetz racing crew'' sau ''sound of spritz'' sau ''leduletzele vitezomane''................ce zici???

Sustin cu tarie ceea ce a spus Dani....ce rost are un club daca nu e performanta????
__________________
Daca Nissan Motorsport e ''NISMO'' ....atunci Honda Motorsport e ''HOMO'' ???
U_TUNING is offline  
Old 06-01-10, 13:09   #143
madalin89

Stage 3
 
madalin89's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 144
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by U_TUNING View Post
Bai fratilor imi cer mii de scuze....DAR NU MA POT ABTINE!!!

Dani ia fii atent mah......''beculetz racing crew'' sau ''sound of spritz'' sau ''leduletzele vitezomane''................ce zici???

Sustin cu tarie ceea ce a spus Dani....ce rost are un club daca nu e performanta????

eu cred ca tu esti doar un copil de bani gata care mama cu tata i-a luat masina si esti plin de fite si critici pe toata lumea .......fratioare noi ne-am cumparat masinile singuri nu iam cerut bani lu mama si lu tata ......singuri le am modificat asa cum am putut si noi ......un beculet ,un neon,un filtru,o toba ,etc....apropo imi cer scuze ca mam coborat la mintea voastra si vam vorbit urat ...si inca o chestie un club nu se ridica imediat dureaza ......iti promit eu ca va fi candva si performanta
madalin89 is offline  
Old 06-01-10, 13:19   #144
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by madalin89 View Post
eu cred ca tu esti doar un copil de bani gata care mama cu tata i-a luat masina si esti plin de fite si critici pe toata lumea .......fratioare noi ne-am cumparat masinile singuri nu iam cerut bani lu mama si lu tata ......singuri le am modificat asa cum am putut si noi ......un beculet ,un neon,un filtru,o toba ,etc....apropo imi cer scuze ca mam coborat la mintea voastra si vam vorbit urat ...si inca o chestie un club nu se ridica imediat dureaza ......iti promit eu ca va fi candva si performanta


)))))))))))))))))
haaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa aaa
U_TUNING is offline  
Old 06-01-10, 13:22   #145
Gabi TAZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Gabi TAZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,602
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by madalin89 View Post
eu cred ca tu esti doar un copil de bani gata care mama cu tata i-a luat masina si esti plin de fite si critici pe toata lumea .......fratioare noi ne-am cumparat masinile singuri nu iam cerut bani lu mama si lu tata ......singuri le am modificat asa cum am putut si noi ......un beculet ,un neon,un filtru,o toba ,etc....apropo imi cer scuze ca mam coborat la mintea voastra si vam vorbit urat ...si inca o chestie un club nu se ridica imediat dureaza ......iti promit eu ca va fi candva si performanta
LOL! U_TUNNING.

madalin89 , nu prea l-ai ghicit pe U_TUNNING!!!

@maus, sa stii ca numai la evo lui Dragos m-am gandit. nu stiu alta, nu cred ca este alta la BR!
cabrioleta rosie, da da. sa vedem, sa nu ma faca cumva de rusine, o sa fie interesant totusi!


Gata, baieti, eu m-am linistit.
Sper ca si membri clubului sa culeaga ce e bun din toata bascalia asta.


Multumiri si lui Snappy_XXL!
__________________

ASIGURARI AUTO LA CELE MAI MICI PRETURI 0763.678.287
Gabi TAZ is offline  
Old 06-01-10, 13:24   #146
madalin89

Stage 3
 
madalin89's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 144
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Gabi TAZ View Post
LOL! U_TUNNING.

madalin89 , nu prea l-ai ghicit pe U_TUNNING!!!

@maus, sa stii ca numai la evo lui Dragos m-am gandit. nu stiu alta, nu cred ca este alta la BR!
cabrioleta rosie, da da. sa vedem, sa nu ma faca cumva de rusine, o sa fie interesant totusi!


Gata, baieti, eu m-am linistit.
Sper ca si membri clubului sa culeaga ce e bun din toata bascalia asta.


Multumiri si lui Snappy_XXL!
ok poate am gresit imi cer scuze atunci .........dar imi pare rau pentru el gandeste prea imatur
madalin89 is offline  
Old 06-01-10, 13:32   #147
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: Sound Of Speed Galati

App ....vezi ca ar trebui sa iti mai schimbi suspensiile la masina decat sa dai banii pe beculetze si alte acareturi care nu isi au nici un ros pe o masina care se vrea a fi performanta si a face parte dintr-un club de profil!!!!
Iti amintesti tu de ce ti-am spus de suspensie
U_TUNING is offline  
Old 06-01-10, 13:36   #148
madalin89

Stage 3
 
madalin89's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 144
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by U_TUNING View Post
App ....vezi ca ar trebui sa iti mai schimbi suspensiile la masina decat sa dai banii pe beculetze si alte acareturi care nu isi au nici un ros pe o masina care se vrea a fi performanta si a face parte dintr-un club de profil!!!!
Iti amintesti tu de ce ti-am spus de suspensie
oks da de unde stii tu ca nu mi le am schimbat ??apropo eu nu mai vreau sa ma contrazic cu nimeni ca nare rost sa mi fak dusmani degeaba ....va doresc o zi buna la toti
madalin89 is offline  
Old 06-01-10, 13:36   #149
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Nu e vorba de gandire imatura. Crede-ma ca multi au facut sacrificii pentru masinile lor, iar omul tau de bani gata.... a.k.a. U_topping, chiar si-a facut masina cu manutza lui! ))) Ideea de baza pentru balacareala asta este modul in care s-a pus problema, parca era un film cu Bud Spencer si Terrence Hill cand aveau pojar. Cred ca mi-am spus punctul de vedere in posturile alterioare. Nimeni nu condamna pe nimeni, insa exact fazele astea strica treaba. Ce ar fi sa "rezolvati treaba asta pe strada" ? )) 402, sa fie meniul complet.
MauS is offline  
Old 06-01-10, 13:38   #150
tzapul
VW Driver

Stage 4
 
tzapul's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 176
Member of:
[VW]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
Nu vreau sa te dezamagesc, dar concluziile pe care le putem trage sunt impartite in 2. Clubul, este cu specific AUTO. Corect? Deci membrii, trebuie sa se axeze pe ceva. Treaba cu masina si omu' de calitate e strans legata. Masina, se face repede. Calitatea, se dobandeste in timp.
pai si atunci ce faceti?.....un club al posesorilor de masini?....pai si "nea ghita" de la Califorliesti are un valburg din 57....daca isi pune banner cu SOS il primiti in club?
tzapul is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -