Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-01-10, 21:53   #121
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

racinGTI eu mereu merg cu masina pan oras...acuma nu e problema mea ca nu ai vazut vreo masina din club..a doua la mana noi iesim in fiecare sambata si ne strangem, dupa ce ne gasim toti dam o raita pan oras ca o haita de lupi nervosi ) si apoi ori ne oprim la statuie ori la real...ne mai jucam pe acolo, deci nu am ce sa iti fac eu tie sau altora ca nu ne vedeti pan oras..ca nu te sun eu sa iti zic hai frate vino in oras sa ne vezi pe brailei...si ultima seara te-am asteptat la popescu sa te iau dupa mine si sa mergem la locul de intalnire...
__________________

Pentru o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita.
Ene'Andrei is offline  
Old 05-01-10, 21:54   #122
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default

oricum club insemna ca gl e pe drumul cel bun...asa va fi impulsionata multa lume...bv voua

imi cer scuze inca odata pt ca nu am putut veni andrei...au fost niste prb..ma revansez alta data

Last edited by Snapy_xxl; 06-01-10 at 10:49.
racinGTI is offline  
Old 05-01-10, 21:57   #123
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

multumim mult...si va promit eu ca o sa fie ceva la vara...asa ca va rog foarte frumos fara alte contradictorii!
Ene'Andrei is offline  
Old 05-01-10, 22:03   #124
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

eu apreciez initiativa clubului... de ce ne strangem SA "jucam" Nu inseanma curse ... nu cred ca ai fost vreodata cand se Strang baietii rai sa vezi ce masini Vin...repet nu vreau sa supar pe nimeni dar cred ca trebuie revizuite unele lucruri

Last edited by Snapy_xxl; 06-01-10 at 10:48.
racinGTI is offline  
Old 05-01-10, 22:05   #125
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

am fost racinGTI
Ene'Andrei is offline  
Old 05-01-10, 22:12   #126
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

ok...atunci nu te-am vazut eu..sorry
racinGTI is offline  
Old 06-01-10, 00:38   #127
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Eu spun ca a fost doar o neintelegere. chill out.
MauS is offline  
Old 06-01-10, 06:57   #128
tzapul
VW Driver

Stage 4
 
tzapul's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 176
Member of:
[VW]
Default Re: Sound Of Speed Galati

ati terminat?
tzapul is offline  
Old 06-01-10, 07:07   #129
tzapul
VW Driver

Stage 4
 
tzapul's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 176
Member of:
[VW]
Default Re: Sound Of Speed Galati

sa moara franta daca nu sunteti fantastici.....de ce v-ati certat voi?.....de ce ati umplut 2 pagini din forumul asta?
eu unul nu inteleg.
Fratilor mie imi pare rau k nu mai stau in galati si vreau sa imi cer scuze daca vreo unul considera k nu are trebui sa ma bag dar.....
nu mai am comentarii....
aici la noi in botosani exista un club care nu e legalizat.
in fiecare seara se gasesc baietii si mai stau la o poveste
in fiecare vineri si simbata se gasesc baietii si mai fac o liniuta, un drift sau chiar si un drag.
cu toate astea nimeni nu comenteaza niciodata de ce tu ai venit si de ce tu nu ai venit.....prezenta la intalnirea unui club nu mi se pare obligatorie.
a 2-a chestie: sa faci o ilegala nu te face mai interesant....sau mai smecher....sau mai strans legat de un anumit club. Rolul ilegalelor in ziua de azi in romania este ca nu oricine isi permite sa organizeze o legala, si ca sa nu stam pe tusa ne mai jucam si noi putin.
a 3-a chestie: cu toate ca clubul din botosani nu este cu acte in regula deja exista sponsori pe el. deja exista baieti pasionati care au fost sponsorizati sa isi personalizeze masinilie si au participat apoi la multe competitii de orice fel in tara si nu numai aducand sume consistente atat in interiorul clubului cat si in buzunarul sponsorului. Asa ca ceea ce ziceam mai devreme este adevarat: "totul este sa vrei"
si ultima kestie: rolul unui club nu este sa te faca mai interesant. eu sunt de parere ca un club nu se deskide pt toti tilicarii. eu sunt de parere ca, ca sa faci parte dintr-un club trebuie sa meriti....sa fii cu adevarat pasionat de masini si asa mai departe. Nu mai recrutati membrii de dragul de a fi multi. Mai bine mai putini si buni decat multi si sa ne certam cin are mai multi cai.

P.S. voi mai reveni mai pe seara daca mai apar comentarii
__________________


Meeting, spinning and joining everything we do (legal or ilegal)!!!

https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/1...d-drivers.html
tzapul is offline  
Old 06-01-10, 08:23   #130
Gabi TAZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Gabi TAZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,602
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
racinGTI eu mereu merg cu masina pan oras...acuma nu e problema mea ca nu ai vazut vreo masina din club..a doua la mana noi iesim in fiecare sambata si ne strangem, dupa ce ne gasim toti dam o raita pan oras ca o haita de lupi nervosi ) si apoi ori ne oprim la statuie ori la real...ne mai jucam pe acolo, deci nu am ce sa iti fac eu tie sau altora ca nu ne vedeti pan oras..ca nu te sun eu sa iti zic hai frate vino in oras sa ne vezi pe brailei...si ultima seara te-am asteptat la popescu sa te iau dupa mine si sa mergem la locul de intalnire...
Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
oricum club insemna k gl e p drumul cel bun...asa va fi impulsionata multa lume...bv voua
Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
imi cer scuze ink odata pt k nu am putut veni andrei...au fost niste prb..ma revansez alta data
Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
multumim mult...si va promit eu ca o sa fie ceva la vara...asa ca va rog foarte frumos fara alte contradictorii!
Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
eu apreciez initiativa clubului... dc n strangem SA "jucam" Nu inseanma curse ... nu cred k ai fost vreodata knd e Strang baietii rai sa vezi c masini Vin...repet nu vreau sa supar pe nimeni dar cred k trebuie revizuite unele lucruri
Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
am fost racinGTI
Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
ok...atunci nu te-am vazut eu..sorry
Quote:
Originally Posted by madalin89 View Post
GTi te contrazic numai putin......ilegale sau facut daca vene-ai la vreo intrunire ..sigur nu mai spune-ai asta ......si maus si shadow logic ca nu are cu cine .....asta e ..sper ca pe viitor sa aiba in galati adversari
Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
baieti nu vreau sa va contrazic si am sa vin cat d curand la o intalnire...eu d o ilegala k lumea cu masini <20 d la 100cp pana la 300cp n-am vazut d asta toamna
Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
nu vrea sa ofensez p nimeni mai ales k trebuie sa fim uniti...stau mai mult p la buc...asa k nu vreau sa supar pe nimeni...dar baietii kre s dau d ani d zile nu prea v-au vazut la vreo intalnire nocturna
Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
ma bucur d initiativa voastra si apreciez k aveti in club masini cat s poate d normale...asa fiecare impatimit are o sansa...
Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
chiar vreau sa vin la intalnire cu voi...dc e vremea frumoasa poate s aduna baietii si va invit sa fugarim putin masinile


ps: bogdan(haw) sunt o cunostinta mai veche care si-a luat-o d la seat-ul tau acum cativa ani
Quote:
Originally Posted by racinGTI View Post
2.3 sambete am fost numai la statuie intre orele 20:00-22:00 si nu era nimeni ....


t inteleg dar nu cred k s aduna nimeni la 22 la satuie sa s dea
Quote:
Originally Posted by tzapul View Post
sa moara franta daca nu sunteti fantastici.....de ce v-ati certat voi?.....de ce ati umplut 2 pagini din forumul asta?
eu unul nu inteleg.
Fratilor mie imi pare rau k nu mai stau in galati si vreau sa imi cer scuze daca vreo unul considera k nu are trebui sa ma bag dar.....
nu mai am comentarii....
aici la noi in botosani exista un club care nu e legalizat.
in fiecare seara se gasesc baietii si mai stau la o poveste
in fiecare vineri si simbata se gasesc baietii si mai fac o liniuta, un drift sau chiar si un drag.
cu toate astea nimeni nu comenteaza niciodata de ce tu ai venit si de ce tu nu ai venit.....prezenta la intalnirea unui club nu mi se pare obligatorie.
a 2-a chestie: sa faci o ilegala nu te face mai interesant....sau mai smecher....sau mai strans legat de un anumit club. Rolul ilegalelor in ziua de azi in romania este ca nu oricine isi permite sa organizeze o legala, si ca sa nu stam pe tusa ne mai jucam si noi putin.
a 3-a chestie: cu toate ca clubul din botosani nu este cu acte in regula deja exista sponsori pe el. deja exista baieti pasionati care au fost sponsorizati sa isi personalizeze masinilie si au participat apoi la multe competitii de orice fel in tara si nu numai aducand sume consistente atat in interiorul clubului cat si in buzunarul sponsorului. Asa ca ceea ce ziceam mai devreme este adevarat: "totul este sa vrei"
si ultima kestie: rolul unui club nu este sa te faca mai interesant. eu sunt de parere ca un club nu se deskide pt toti tilicarii. eu sunt de parere ca, ca sa faci parte dintr-un club trebuie sa meriti....sa fii cu adevarat pasionat de masini si asa mai departe. Nu mai recrutati membrii de dragul de a fi multi. Mai bine mai putini si buni decat multi si sa ne certam cin are mai multi cai.

P.S. voi mai reveni mai pe seara daca mai apar comentarii
WTF, deci nu mai rade nimeni in afara de mine?????

PS: haw si maus(sorry bro) au adversari la Braila, si ca sa vezi au si pierdut. Asta ca sa ma cobor la nivelul tau madalin89.
__________________

ASIGURARI AUTO LA CELE MAI MICI PRETURI 0763.678.287
Gabi TAZ is offline  
Old 06-01-10, 08:50   #131
daniwmk

Stage 5
 
daniwmk's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,787
Default Re: Sound Of Speed Galati

bun faceti un club , dar un club de ce ?
de atarnatori la statuie intre 20 si 22 ....
faci un club cand ai ceva de spus ai adunat niste masini cu pretentii la drag/drift/show etc ... si mergi la competitii ...
altfel este identic cu un club al casnicelor care beau apa plata cu lamaie

si se mai si numeste sound of speed ... sunetul vitezei de unde ? de pe margine ?
daniwmk is offline  
Old 06-01-10, 09:48   #132
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default

PS: haw si Maus (BRO Ne pare rău) au adversari la Braila, ca si sa vezi si au pierdut. Asta ca sa ma cobor la Nivelul tau madalin89


gabi stiu cva masini din br si am fost si eu p acolo cand baietii au aratat ce pot...oricum tre sa recunostem ca br e mai avansata din pct asta de vdr

daniwmk...din pacate ai putin dreptate...mai trebuie revizuite unele lucruri dar cred ca ar fi ma bine sa lasam p baieti sa-si vada de club

Eu spun ca a fost doar o neintelegere. chill out.

nu se certa nimeni radule doar am incercat sa explic baietilor unde cred eu k gresesc

ps: la multi ani maus

Last edited by Snapy_xxl; 06-01-10 at 10:54.
racinGTI is offline  
Old 06-01-10, 10:02   #133
tzapul
VW Driver

Stage 4
 
tzapul's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 176
Member of:
[VW]
Default Re: Sound Of Speed Galati

mda...
tzapul is offline  
Old 06-01-10, 10:28   #134
madalin89

Stage 3
 
madalin89's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 144
Default

Quote:
Originally Posted by Gabi TAZ View Post
WTF, deci nu mai rade nimeni in afara de mine?????

PS: haw si maus(sorry bro) au adversari la Braila, si ca sa vezi au si pierdut. Asta ca sa ma cobor la nivelul tau madalin89.

taz am spus eu cumva ca in braila nu au ???vezi cum vb aiurea

Quote:
Originally Posted by daniwmk View Post
bun faceti un club , dar un club de ce ?
de atarnatori la statuie intre 20 si 22 ....
faci un club cand ai ceva de spus ai adunat niste masini cu pretentii la drag/drift/show etc ... si mergi la competitii ...
altfel este identic cu un club al casnicelor care beau apa plata cu lamaie

si se mai si numeste sound of speed ... sunetul vitezei de unde ? de pe margine ?
tu esti prea prost sa ti mai dau si tie explicati .......daca te uitai de la inceput intelegeai si tu ceva ...da asa vi te uiti pe ultima pagina si vorbesti si tu ca n-ai ce face

scuzati-ma n-am vrut sa ma exprim asa catre dani dar mi_am pierdut rabdarea

Last edited by Snapy_xxl; 06-01-10 at 10:44.
madalin89 is offline  
Old 06-01-10, 10:48   #135
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Gabi TAZ View Post
WTF, deci nu mai rade nimeni in afara de mine?????

PS: haw si maus(sorry bro) au adversari la Braila, si ca sa vezi au si pierdut. Asta ca sa ma cobor la nivelul tau madalin89.
wai! )) Dragos mi-a dat-o, in rest pauza. Corvette-ul a fost mai jos, 350Z twin turbo, o sa fie interesant acum. Stiu eu un urs V8 care daca-si ia niste spray o sa fie grav iar fara spray, e suficient sa "linistesti" cabrioleturi rosii.


Quote:
Originally Posted by madalin89 View Post
tu esti prea prost sa ti mai dau si tie explicati .......daca te uitai de la inceput intelegeai si tu ceva ...da asa vi te uiti pe ultima pagina si vorbesti si tu ca nai ce face
Pana aici a fost frumos. De ce va permiteti sa faceti afirmatiile astea? Din punct de vedere normal, moral si firesc, are perfecta dreptate omu'. Spuneati de masini de drift. N-am vazut nici macar una in thread-ul vostru de prezentare. Drag,nici asta, la nivelul la care s-a ajuns prin romania. Ideea este ca n-a fost nimeni rau intentionat sau alte chestii, pur si simplu ar trebui sa reveniti putin cu picioarele pe pamant, sa fim mai realisti, sa ne apucam de proiecte mai serioase. Nu este nimeni nebun sa "dea in cap" la lumea noua de dragul stelelor de pe cer. Vorbea cineva de invidie. Ce invidie frate? Sa fiu invidios pe ce? Nu vreau sa supar pe nimeni si sper sa-mi intelegeti obiectivitatea.
__________________
MauS is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -