Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-01-10, 16:38   #106
Gabi TAZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Gabi TAZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,602
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by Catalin|DSN View Post
Da frate te-am inteles, dar te rog eu mult pana atunci tine-ti lipsa de incredere pentru tine! Multumesc
eu cred ca ne aflam pe un forum, deci pot sa imi impartasesc orice gand, atata timp cat respect regulamentul!
Gabi TAZ is offline  
Old 05-01-10, 16:42   #107
Catalin|DSN

Stock
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 4
Default Re: Sound Of Speed Galati

Ene lasa glumele si zi cand dai berea aia )
Catalin|DSN is offline  
Old 05-01-10, 16:42   #108
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sound Of Speed Galati

gaby taz semnatura aia e facuta de mine mai de mult...asa din imaginatia mea...bogata saraca copil matur imatur sau etc...eu zic sa mentinem o legatura pozitiva intre noi, ca sincer m-am cam saturat de chestiile astea bat la pariu ca peste 10 posturi o sa o dam in grade...imi cer eu scuze in numele clubului asta de rahat cum il credeti voi fara viitor..sau ce mai credeti..si rog sa postam ceva mai interesant decat cearta...ca va promit eu ca se va organiza ceva frumos la vara si o sa ma chinui !
__________________

Pentru o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita.
Ene'Andrei is offline  
Old 05-01-10, 16:55   #109
madalin89

Stage 3
 
madalin89's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 144
Default Re: Sound Of Speed Galati

4ever togheter ........
madalin89 is offline  
Old 05-01-10, 17:55   #110
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Sound Of Speed Galati

Quote:
Originally Posted by madalin89 View Post
mai toti va dati cu parerea !!.......dar nimeni nu ne ajuta si nu ne sprijina... sa lasam timpul sa treaca si sa vedem ce putem face cu ajutorul lui Dumnezeu speram sa putem realiza ceva ..este un vis ce poate deveni relitate si nimeni nu ne poate opri sa-l realizam ...actele clubului vor iesi 100%la100%
Eu am dat un sfat prietenesc. Consider ca am incercat sa fiu de ajutor cum am stiut mai bine. Ma voi limita de acum, daca asa crezi tu ca ar fi mai bine.
Quote:
Originally Posted by Catalin|DSN View Post
Ma fratilor, NU IMI VINE SA CRED ), stau si citesc si nu imi vine sa cred cata invidie pot sa aiba unii.... cei frate cu atata invidie... ??
Problema sta in felul urmator. N-a spus nimeni nimic din "invidie" sau din alte motive, fiecare isi vede de treaba lui. Crede-ma ca am dat un sfat. Am facut parte din organizarea mai multor evenimente, inclusiv cursele de la Tulcea. Crede-ma ca am cheltuit si foarte multi bani din buzunar, sponsorizarile mult visate sunt doar pe hartie. Nimeni nu iti da un capat de atza in Romania. Eu spun sa te linistesti, ca te agiti ca un Pepsi Max .. si sa lasi afirmatiile acide pentru alte persoane. N-a vrut nimeni sa rada de nimeni, doar am spus ce veti intampina si asta din proprie experienta.
__________________
MauS is offline  
Old 05-01-10, 19:38   #111
Catalin|DSN

Stock
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 4
Default Re: Sound Of Speed Galati

Prietene sa stii ca nu am spus nimic despre tine in legatura cu invidia si crede-ma ca nu ma agit deloc.. In legatura cu sponsorizarile sa stii ca ai simpatia mea
Catalin|DSN is offline  
Old 05-01-10, 20:19   #112
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

baieti va certati din invidie si discutati despre legalizarea clubului...cred k pierdem timp si prieteni...la noi nici macar o ilegala nu se organizeaza dc nu se implica nebunul de Dan(pt cine il cunoate)...maus si shadow ( si altii) au masini puternice si ii inteleg k gasesc greu competitori...dar nu am auzit de o ilegala organizata d club...asa n cunoastem si vdm dc s merita sa discutam despre o legala
racinGTI is offline  
Old 05-01-10, 20:36   #113
madalin89

Stage 3
 
madalin89's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 144
Default Re: Sound Of Speed Galati

GTi te contrazic numai putin......ilegale sau facut daca vene-ai la vreo intrunire ..sigur nu mai spune-ai asta ......si maus si shadow logic ca nu are cu cine .....asta e ..sper ca pe viitor sa aiba in galati adversari
madalin89 is offline  
Old 05-01-10, 20:50   #114
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Sound Of Speed Galati

madalin are dreptate...mai vino si u pe la intalniri si ai sa vazi cate ceva poate
marius3030 is offline  
Old 05-01-10, 21:37   #115
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

baieti nu vreau sa va contrazic si am sa vin cat d curand la o intalnire...eu d o ilegala k lumea cu masini <20 d la 100cp pana la 300cp n-am vazut d asta toamna
racinGTI is offline  
Old 05-01-10, 21:40   #116
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

nu vrea sa ofensez p nimeni mai ales k trebuie sa fim uniti...stau mai mult p la buc...asa k nu vreau sa supar pe nimeni...dar baietii kre s dau d ani d zile nu prea v-au vazut la vreo intalnire nocturna
racinGTI is offline  
Old 05-01-10, 21:42   #117
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

ma bucur d initiativa voastra si apreciez k aveti in club masini cat s poate d normale...asa fiecare impatimit are o sansa...
racinGTI is offline  
Old 05-01-10, 21:46   #118
madalin89

Stage 3
 
madalin89's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 144
Default Re: Sound Of Speed Galati

2.3 sambete am fost numai la statuie intre orele 20:00-22:00 si nu era nimeni ....
madalin89 is offline  
Old 05-01-10, 21:46   #119
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

chiar vreau sa vin la intalnire cu voi...dc e vremea frumoasa poate s aduna baietii si va invit sa fugarim putin masinile


ps: bogdan(haw) sunt o cunostinta mai veche care si-a luat-o d la seat-ul tau acum cativa ani
racinGTI is offline  
Old 05-01-10, 21:53   #120
racinGTI

Stage 4
 
racinGTI's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 238
Default Re: Sound Of Speed Galati

2.3 sambete am fost numai la statuie intre orele 20:00-22:00 si nu era nimeni ....


t inteleg dar nu cred k s aduna nimeni la 22 la satuie sa s dea
racinGTI is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -