Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tg-Jiu

Reply
 
Thread Tools
Old 30-08-09, 11:29   #616
wolverine

Stage 5
 
wolverine's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,204
Member of:
[BMW]
Default Re: Chat

eu zic sa nu`i mai aduci pe la tg ) ca baietii sunt tare suparati pe ei
wolverine is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 12:39   #617
Lukyan

Stage 5
 
Lukyan's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 475
Member of:
[Echipa de sprijin]
[Honda]
Default Re: Chat

sa aduc prin tg-jiu...pe cine?
Lukyan is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 13:16   #618
dragos1989

Stage 5
 
dragos1989's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 579
Member of:
[SEAT]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by wolverine View Post
eu zic sa nu`i mai aduci pe la tg ) ca baietii sunt tare suparati pe ei
Sa aduca in Tg. Jiu pe cine? Si cine e suparat pe cine? Fii mai explicit.
dragos1989 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 17:21   #619
wolverine

Stage 5
 
wolverine's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,204
Member of:
[BMW]
Default Re: Chat

Luci a adus pe unii de la bucuresti din clubu lui SNR...si baietii dinainte sa plece au comentat pe topic ca avem masini aiurea, ca nu suntem in stare sa ne organizam...plus alte jigniri..
wolverine is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 17:43   #620
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Chat

te asigur ca nimeni din SNR Bucuresti nu a comentat nimic despre masinile comunitatii Tg Jiu...
daca intradevar este cum zici tu...spune-mi cine,cum,in ce fel si voi lua masuri...
nu imi cer scuze daca v-am deranjat...ca eu unu chiar nu cred ca v-am deranjat...nu am facut haos prin tg jiu.nu am facut nimic...2 masini au venit de la bucuresti...fiecare la diferenta de 2 saptamani(sa spun)...wolverine daca intradevar a comentat cineva ceva,te rog sa imi spui!
cum a spus si luci...acel user "StreetNightRacer" nu are nici-o legatura cu noi...omu este un incompetent...daca vroia sa ne bage pe noi in rahat ar fi scris numele corect,adaugand un "s" la sfarsit
__________________
Reducere pentru membrii 4tuning - 10%
doar cu acest cod : JHAGRIASG
Acest cod se va introduce in pagina de comanda...in josul paginii.
Atentie! acest cod nu va merge introdus pana nu va autentificati pe site!!
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 18:02   #621
wolverine

Stage 5
 
wolverine's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,204
Member of:
[BMW]
Default Re: Chat

deci daca sti ca a scris si numele gresit inseamna ca sti despre ce e vorba si nu trebuie sa`ti mai spun eu...
wolverine is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 18:05   #622
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Chat

de ce acuzi aiurea?chiar vrei sa intram in alte discutii?
daca eu te-am asigurat ca nu este vorba de nimeni de la noi din club...tu de ce insisti ca e de la noi din club? stii ceva ce nu stim noi?
eu am dat un motiv pentru care nu ar trebui sa credeti ca e de la noi din club...oricine putea observa asta...
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 18:11   #623
GTXR

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,803
Member of:
[Opel]
[FORD]
Default Re: Chat

Nu vreau sa ma bag aiurea dar StreetNightRacers inseamna mai multi ,fara 's' e o singura persoana ,acuma oricine citea acolo zicea ca e un membru al SNR ,cred ca la asta se refera wolverine , in fine propun propun sa incheiem ca nare rost sa ne certam daca nu stim cine e ...
GTXR is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 18:12   #624
wolverine

Stage 5
 
wolverine's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,204
Member of:
[BMW]
Default Re: Chat

eu propun sa ne spargem capetele )
wolverine is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 21:56   #625
dragos1989

Stage 5
 
dragos1989's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 579
Member of:
[SEAT]
Default Re: Chat

GTX, eu cred ca am fost printre primii care a raspuns la post-ul tendentios al userului STREETNIGHTRACER. In acel post nu era specificat nimic de apartenenta acestuia la gruparea condusa de Luci & Oprea. Din cate am inteles,s-au facut niste copii la imprimanta a postului userului respectiv si al postului meu. Puteti observa ca am intrebat: ID-ul tau e cumva un atac la o anume grupare auto ? Nu vreau sa arunc cu vorbe,dar cred ca sunteti totusi la o varsta cand puteti sa analizati oamenii fara prejudecati,si sa nu aruncati cu vina pe unde apucati. Cati dintre voi ati vorbit cu baietii de la Bucuresti? GTX poate,Wolverine tu nu cred. Prima data a fost pisica PIS la nr. care este un baiat extraordinar si restul baietilor la fel. Apoi a venit vicepresedintele cu Golful 4 care la fel este un baiat deosebit. Ideile importante ar fi urmatoarele: Daca chiar era de la noi din club,cat de idiot sa fii sa iti faci un asemenea ID care indica clar apartanenta ta la respectivul club?
2.Omul vorbea despre: Hai la curse la Craiova sa vedeti acolo cum sta treaba. Baietii de la Bucuresti habar nu au de cum se desfasoara cursele la Craiova,pt. ca nici nu merg ei acolo data fiind distanta. Omul care a postat e clar ca are o masina "importanta" as putea zice dupa cum vorbea si cu siguranta a frecventat cursele de la Craiova.Lista suspectilor se reduce astfel dramatic.. Clubul nostru,desi poate suna a cliseu,este construit in jurul unor oameni ca lumea,respectuosi,pasionati de domeniul auto si nu in ultimul rand: CULTI! Userul respectiv era complet analfabet!Nu inteleg de ce a sters moderatorul mesajul ca sa nu mai existe discutii despre ce era sau nu era scris in el. Cum am scris si in postul de raspuns catre respectivul user: Chiar daca unii oameni au alte gusturi,sau au mai putini bani pt. a ingriji masina pe care o detin,nu exista motiv ca ei sa fie criticati. Fiecare dupa propriul gust si buzunar. Va rog,nu terfeliti reputatia unui club,nu vorbiti aiurea fara sa fiti perfect la cunostiinta cu faptele si cu realitatea. O seara buna.
__________________
13-Bee
dragos1989 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 22:49   #626
GTXR

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,803
Member of:
[Opel]
[FORD]
Default Re: Chat

Mai bine nu ma bagam ,nu am nimic cu voi ,il cunosc pe luci si pe majoritatea din snr ,eu ziceam ca oricine daca se uita la nick se gandea la voi ,astra am vrut sa spun ,nu ca ati fi fost voi sau chesti deastea ,si mie mia aratat cineva postul ala si iam zis lui luci ,el nici nu stia ,in fine eu nu mai zic nimic ,din contra tot timpul am fost un iubitor de masini ,chiar daca nu sunt membru snr tot veneam pe la voi ,la prima intalirea vw din tg jiu am fost pt ca stiam pe cineva de acolo si mam dus cu opelul ,nu au zis nimic baieti ,cred ca toti ar trebui sa ne aratam pasiunea pt masini ...in fine.
GTXR is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 23:06   #627
dragos1989

Stage 5
 
dragos1989's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 579
Member of:
[SEAT]
Default Re: Chat

Nici eu nu am nimic cu tine,doamne fereste:P Doar ne stim si de la Tg. Jiu si de la Valcea. Oricum,sa-i ignoram pe cei care vor sa intrerupa frumosul proces de expansiune auto-tuning din Tg. Jiu! Sa auzim de bine!
dragos1989 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-09, 23:54   #628
manu_96xls

Stage 5
 
manu_96xls's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,465
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by dragos1989 View Post
GNu inteleg de ce a sters moderatorul mesajul ca sa nu mai existe discutii despre ce era sau nu era scris in el.
Īți dai seama că nu puteam să las postul ăla că ar fi ieșit un scandal aici de mama focului.
Userul respectiv a fost banat pe o perioadă de 10 zile, deci a primit ce a meritat .

Părerea mea despre asta ar fi să o lăsați baltă, să lasați fiecare de la voi mai mult și să nu mai puneți la suflet ce se zice despre voi (ca o grupare, sau ca persoană).
Suntem prea puțini īn oraș ca să existe intrigi īntre noi și din cāte văd prin posturi (foarte ok de altfel) ne putem īnțelege doar din vorbe.
__________________
Second to a hammer , a cable tie can fix anything!
manu_96xls is offline   Reply With Quote
Old 31-08-09, 01:48   #629
wolverine

Stage 5
 
wolverine's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,204
Member of:
[BMW]
Default Re: Chat

ba am stat si eu de vorba cu ei...si nush daca ti`ai dat seama dar mie mi se rupe daca e unu din SNR sau nu...nu ma intereseaza ce au zis, ai putea sa vezi ca majoritatea afirmatiilor mele sunt la misto...chiar nu ma intereseaza!
wolverine is offline   Reply With Quote
Old 05-09-09, 18:51   #630
Lukyan

Stage 5
 
Lukyan's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 475
Member of:
[Echipa de sprijin]
[Honda]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by Ruff_Ryders View Post
nu ca s-au umflat muschii pe noi sasha da vad ca acest asa zis "SNR" nu is vede de treaba lui...sa vina in agip sa-mi zica in fata ce are de zis nu sa vorbeasca urat pe forum...sincer acum
ti-am mai zis de nu stiu cate ori un lucru...NU mai asocia userul StreetNightRacer cu clubul auto Street Night Racers(SNR) .nu are nimeni din acest club vreo legatura cu acel user.dar vad ca tu tot pe a ta o tii...

@StreetNightRacer...daca esti chiar atat de bun cum te lauzi cel putin spune-ne cine esti,si nu mai baga pe altii in belele din cauza unui nume.aaa...sau asta era si scopul,sa ne faci pe noi sa ne suparam
grow up guys
__________________
http://datingsidorsingel.com/

Last edited by Lukyan; 05-09-09 at 19:00.
Lukyan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -