Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii

Reply
 
Thread Tools
Old 29-10-09, 10:43   #31
tsughi.bughi

Stage 3
 
tsughi.bughi's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 96
Default Re: Ce crezi ca lipseste la noua versiune ? Ce ti-ai dori in plus ?

Nu imi place noul look.Fara suparare pt cei care au muncit la el.
tsughi.bughi is offline   Reply With Quote
Old 29-10-09, 22:53   #32
Nykon69

Stage 2
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 26
Default Re: Ce crezi ca lipseste la noua versiune ? Ce ti-ai dori in plus ?

Ideea de a schimba putin pagina de start e bine venita si la prima vedere mai animata si mai practica. Problema e ca daca de exemplu intri la "cumpar piese" apare aceeasi pagina veche in care search-ul este foarte rudimentar in sensul ca nu poti sa cauti cu precizie ceea ce vrei, nu exista suficiente filtre pentru cautare, iar acest lucru este incomod. De asemenea consider ca cei care doresc sa posteze anunturi sa fie obligati sa puna macar o poza cu ceea ce au de vanzare, cu atat mai mult cand este vorba despre masini.
Tot in ajutorul celor care vand si cumpara cu ajutorul acestui site, colaborarea 4tuning cu o companie de curierat care sa ofere preturi foarte bune pentru serviciile lor daca cumperi de pe site sau prin intermediul siteu-lui, cred ca ar fi o idee foarte buna.
Nykon69 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-09, 17:17   #33
bbim
Banned

Stage 3
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 102
Default Re: Ce crezi ca lipseste la noua versiune ? Ce ti-ai dori in plus ?

va sfatuiesc sa puneti optiunea in care sa ai posibilitatea sa fii logat de fiecare data cand accesezi pagina. de exemplu daca am inchis browserul si il redeschid daca vreau sa postez la aria comentarii trebuie sa ma loghez de fiecare data fiind cam incomod
bbim is offline   Reply With Quote
Old 30-10-09, 23:55   #34
Evoluzione
Saab Pilot


Stage 5
 
Evoluzione's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,635
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[FOTO]
[PEUGEOT]
Default Re: Ce crezi ca lipseste la noua versiune ? Ce ti-ai dori in plus ?

Ar fi super pe pagina de start sa fie prezentata macar o lucrare freehand. Si sa avem o sectiune pe acolo

Ar fi frumos sa se vinda stickere, tricouri, stegulete... cu 4Tuning pe site.

Ar fi bine daca sar putea posta pe FaceBook un video 4TuningTV si sa se ruleze direct acolo, sa nu fie redirectionat omul spre 4TuningTV pentru a vedea un filmulet de 30 secunde

Un chatbox pentru userii cu peste 500 posturi si fara warn-uri active ar fi interesant daca ar exista 3 subiecte de discutie si sar putea alege unul dintre cele doua. Desi nu cred ca las folosi.

Cam atat...
__________________
JET GALORE

˙qɐɐs ʇɐ op ǝʍ sɐ ʇsnɾ `ǝʌıʇɔǝdsɹǝd ʇuǝɹǝɟɟıp ɐ ɯoɹɟ sƃuıɥʇ ǝǝs noʎ uǝɥʍ sʞoo| ʇı ʍoɥ sı sıɥʇ
Evoluzione is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 22:38   #35
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: Ce crezi ca lipseste la noua versiune ? Ce ti-ai dori in plus ?

Quote:
Originally Posted by ZerO_CooL View Post
http://www.4tuning.tv/categorie/Curse-43/279/
Inca ceva ce mi-ar placea sa se schimbe, e bazarul, mai exact, sectiunea "Anunturi auto", as vrea sa pot sa ordonez rezultatele dupa an, sau dupa pret.

Felicitari pentru imbunatatirea bazarului auto !
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 24-02-11, 18:17   #36
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: Ce crezi ca lipseste la noua versiune ? Ce ti-ai dori in plus ?

Sper ca postez unde trebuie..
As avea o sugestie in legatura cu bazarul auto .. ar fi mult mai bine daca s-ar adauga la 'filtrare rezultate' si cateva optiuni (gen servo, ac, si altele), pentru ca mi se pare prea generala cautarea.
Brian is offline   Reply With Quote
Old 03-03-11, 19:09   #37
marian92

Stage 5
 
marian92's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 614
Default Re: Ce crezi ca lipseste la noua versiune ? Ce ti-ai dori in plus ?

Quote:
Originally Posted by Brian View Post
Sper ca postez unde trebuie..
As avea o sugestie in legatura cu bazarul auto .. ar fi mult mai bine daca s-ar adauga la 'filtrare rezultate' si cateva optiuni (gen servo, ac, si altele), pentru ca mi se pare prea generala cautarea.
Si cutie manuala/automata.
marian92 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -