Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Sondaje Auto

Sondaje Auto Chestionare, Curiozitati, Sondaje - Vezi ce au raspuns altii si spune-ti parerea

Reply
 
Thread Tools
Old 07-07-12, 16:24   #1
KAA
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 0
Default Pareri despre vw Lupo 1.0 mpi

am achizitionat un vw lupo cu motor de 1.0 mpi de 55cp.Masina e din 2000...arata si merge ft bine...deocamdata...M-ar interesa parerea sau recomandarea voastra despre masina.
Ps.:e prima masina...
KAA is offline   Reply With Quote
Old 05-11-12, 13:50   #2
noemy22
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 0
Default Re: Pareri despre vw Lupo 1.0 mpi

Lupo-urile sunt super!!! Am si eu un lupo 1.0, 2001, euro4, si sunt f multumita de ea. Sunt masini dragute, merg bine, consuma putin etc
noemy22 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-12, 13:54   #3
silviu.o

Stage 5
 
silviu.o's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 559
Member of:
[VW]
[Fiat]
[Competitor CNCA]
Default Re: Pareri despre vw Lupo 1.0 mpi

Pai odata ce ti-ai luat-o, inseamna ca ti-a placut tie, si nu mai conteaza parerea altora Nu pot decat sa iti urez sa o stapanesti sanatos, si sa mergi cat mai multi kilometri fara probleme.
silviu.o is offline   Reply With Quote
Old 24-12-12, 17:34   #4
Ruffy RUF

Stage 5
 
Ruffy RUF's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,643
Member of:
[FORD]
[VW]
[BMW]
Default Re: Pareri despre vw Lupo 1.0 mpi

Mie Lupo al meu imi aduce zambetul pe buze zilnic, probabil si din cauza ca ii 1.4 16v al meu si la caroseria sa ii tare jucaus, dar per total si eu sunt extrem de multumit de el!

Ca o complectare Lupo este fabricat chiar la mama lui in Germania sunt alte modele de la VW care au fost produse si in alte tari, dar Lupo toate sunt in Germania!
Ruffy RUF is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -