Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Mures

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-09, 00:20   #76
bandeanradu

Stage 5
 
bandeanradu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 826
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

baiatul care a organizat anul trecut e plecat in state ...deci nu se poate sa ne ajute ..
bandeanradu is offline   Reply With Quote
Old 14-04-09, 11:06   #77
MS 87 PIJ
Skoda Driver

Stage 5
 
MS 87 PIJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 742
Member of:
[SKODA]
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

.....si din cate a zis prea curand nu se intoarce aks....pacat el macar a inceput ceva in mures
MS 87 PIJ is offline   Reply With Quote
Old 15-04-09, 18:46   #78
Rik-St

Stage 2
 
Rik-St's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 71
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

ce vorbiti ? ca noi nu suntem in stare sa ne vedem 10 masini in fiecare vineri... suntem vai de capul nostru... iar liniute? nu se baga domnule.. foarte putini... si rar... ( ce mishto ar fii sa ne facem de cap in fiecare vineri... vai vai....
macar atat... ca altceva... eu nu vad posibil .
Rik-St is offline   Reply With Quote
Old 15-04-09, 23:20   #79
bandeanradu

Stage 5
 
bandeanradu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 826
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

pai si de ce nu va faceti ? in tarnaveni ne putem face de cap oricand la orice ora locatia putin mai secreta )
sunt destule masini si in mures ...dar nu toti se alatura ...intelegeti ce vreau sa zic
sau sunt care au sticker cu 4tuning si nu i-am vazut la vreo intalnire veci..
bandeanradu is offline   Reply With Quote
Old 16-04-09, 00:00   #80
Rik-St

Stage 2
 
Rik-St's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 71
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

radu le stie pe toate.. nu am ce sa mai scriu ))))
Rik-St is offline   Reply With Quote
Old 16-04-09, 00:17   #81
bandeanradu

Stage 5
 
bandeanradu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 826
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

e le stiu ..baga mare
clar ca nu stiu cate stii u sau altu care sunteti demult
faza e ca asa e cum zici la intalniri nu vine multa lume ...putini de tot si poate ca nu sunt masini destulte ...sau na ..ce sa zic , poate greseesc
totusi ar fii frumos daca s-ar face ceva..
bandeanradu is offline   Reply With Quote
Old 16-04-09, 00:19   #82
MS 87 PIJ
Skoda Driver

Stage 5
 
MS 87 PIJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 742
Member of:
[SKODA]
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

Chiar asa am vazut si eu masini cu stickere 4tuning pe ele si habar nu am cine sunt aia !! Prostii va referiti ca sa stam in parcare ambalam motoarele fumegau prin tobe muzika nu altceva ..... fiti baieti cuminiti exact asa cum se zice NAI CU CINE DOMN`LE propuneti si voi o intalnire mai mare ceva ca subiecte de discutat sunt.
MS 87 PIJ is offline   Reply With Quote
Old 16-04-09, 00:33   #83
bandeanradu

Stage 5
 
bandeanradu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 826
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

asa e pij`ule
in seara asta ma depaseste unu nervos cu un golf 5 .. sau golf 5 plus ceva de genu rosu ... ghici cine e ? ca eu nu stiu ..avea sticar bineintels
later edit , acum vreo doua sapt un logan albastru iara tot cu sticar 4tuning plin de noroi de mai rar asa ceva , nici tractoru nu il vezi in halu ala,probabil ca noroiul facea parte din tuning


poate ca daca am face ceva reclama ar iesi ceva ... in legatura cu ceva liniute

Last edited by bandeanradu; 16-04-09 at 00:37.
bandeanradu is offline   Reply With Quote
Old 08-10-09, 16:40   #84
Msrti82

Stage 1
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 21
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

eu aseara am vb cu tata ca ar fi frumos sa se organizeze ceva la platou, daca mai e ceea ce stiu eu platoul. se poate vb la primarie se poate vb cu dealeri de masini sa aduca si ei si cei care se ocupa cu tuning plus masini modificate ale publicului. nu stiu sa fie pista de curse, sau poate la un aeroport al armatei dar acolo e cam departe. cred ca ar merge si nu cred ca primaria ar face prea multe talente. dar nahh trebuie vb in principal cu primaria si dupa aia cu ceva dealeri de masini care au ceva masini frumoase. a-shi spune dupa parerea mea ca ar merge.
Msrti82 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-09, 16:43   #85
Msrti82

Stage 1
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 21
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

apropo, de organizare. in fiecare an se organizeaza in vancouver BC, Canada intr-un parc in car show cu mashini italiene, vine lumea cu ele le parcheaza pe iarba lasa ushile deschise si se aduna lume la poze si la palavrageala. e o chestie mica organizara de iubitori de masini. si in seattle se organizeaza pe timp de vara in parcati la moluri, sau in parcuri la fel si cu diferite masini, presupun ca ar fi OK si ar merge si in Tg-Mures.
Msrti82 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 18:32   #86
kovacskl

Stage 4
 
kovacskl's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 194
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

Salut
De mult nu am mai intrat ca am fost ff ocupat .Am citit mesajele postate mai sus si multumesc tuturor care m-au sprijinit.
Eu sunt in state si ma intorc pe 1 noiembrie si imi sta ceva in cap pentru vara viitoare nu pot sa va zic nimic concret si tocmai de aia nu o sa zic .
Organizarea nu e asa cum credeti voi ca sa facut pe vremuri serbarile scolare de sfirsit de an .
Daca ati stii voi prin ce am trecut ca sa fac ce am facut si va pot zice ca 50% din ce am mai vrut sa fac nu am fost lasat .Dar daca dumnezeu ma va ajuta atunci le voi face data viitoare .
Da, e vb de politie ,pompieri ,smurd si alte .Va spun acum ca politia nu da o gramada de cacat pe vointa voastra de a opri asa zisele " street racing "idei .Eu am incercat si mi-au ras in nas .Singurul lucru ce vorbeste la noi in tara sunt bani . Si fara bani nici sa nu incerci .Si nu ma refer la bani care a zis prietenul nostru mai sus de taxe 50 lei pentru inscriere ci de EURO si nu putin .Eu am platit 6ooo eu din buzunar pentru sala si in asta nu era inclusa lumina si nici curatenia .Si asa zisi reprezentanti de firme de masini ....eu am umblat pe la aproape toti si....toti promit ....nimeni nu da .
In general asta la noi toti promit si cand trebuie demonstrat .... ramai singur cum am ramas si eu .Eu am noroc sa am niste prieteni buni care mi-au stat aproape la bine si greu de la inceput si pina la sfirsit (Florin ,Horatiu ), nu vreau sa zic ca nu apreciez si ajutorul celorlati din jur dar au fost multi de la care am auzit multe vorbe dupa ce sa terminat ,ehhh dupa razboi apar multi eroi .Indiferent ...important e ca fara bani nu faci NIMIC si eu am investit peste 10 000 eu ,si cu cit am iesit nu pot sa zic ca mi-a adus zimbet pe buze .Din contra .
Asa sa va ginditi bine in ce va bagati .NU incer sa va speriu sa nu faceti .Daca puteti ...faceti si as fi fericit sa particip si eu daca ma invitati . Dar va zic ca chestiile astea ca "sa ne facem de cap " nu o sa va duca departe .
Indiferent doar vroiem sa va dau cite argumente legate de concursuri .Idei sunt ,vorbe sunt dar cind e vb de fapte ......nu sunt .
(partea in care s-a insultat anumiti membrii s-a sters!) - Vali-tgm
Oricum daca e sa iasa ceva anul viitor ....o voi face si mai mare si mai tare ...asa cum ati zis si voi ,din greseli se invata .
Drum bun si cale fara obstacole.
Ps:imi cer scuze daca cineva se va simti insultat in urma mesajului meu ,nu a fost intentionat.
__________________
Cine ma stie ...stie unde ma gaseste ! www.BBTRacing.ro

Last edited by vali-tgm; 10-10-09 at 17:10.
kovacskl is offline   Reply With Quote
Old 10-10-09, 15:33   #87
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

bun asta chelu, tuning...mioritic.
cat despre faptul ca umplem thread-ul cu chestii care nu au ce cauta aici...il rog pe moderator sa ne ierte si declaram discutia incheiata.

Sper ca aceasta cearta sa se termine cu acest post, deoarece am dat deja o infractiune si am sters cateva posturi si cred ca a fost destul!
Acest thread e pentru a ne unii si a face odata un eveniment si in Tg-Mures nu pentru a ne posta problemele fata de anumite persoane. Vali-tgm

Last edited by vali-tgm; 10-10-09 at 17:09.
Korne is offline   Reply With Quote
Old 10-10-09, 16:59   #88
CheLu_Gti

Stage 5
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 412
Member of:
[VW]
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

Quote:
Originally Posted by Korne View Post
bun asta chelu, tuning...mioritic.
cat despre faptul ca umplem thread-ul cu chestii care nu au ce cauta aici...il rog pe moderator sa ne ierte si declaram discutia incheiata.

Sper ca aceasta cearta sa se termine cu acest post, deoarece am dat deja o infractiune si am sters cateva posturi si cred ca a fost destul!
Acest thread e pentru a ne unii si a face odata un eveniment si in Tg-Mures nu pentru a ne posta problemele fata de anumite persoane. Vali-tgm
da ptr aia ii....nu ptr a ataca anumite persoane cu posturi de 2 lei.
ai putea sa stergi toate posturile care au legatura cu cearta.

Last edited by CheLu_Gti; 10-10-09 at 17:11.
CheLu_Gti is offline   Reply With Quote
Old 11-10-09, 16:31   #89
kovacskl

Stage 4
 
kovacskl's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 194
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

salut din nou
acum am intrat si am vazut ca sunt sterse treaduri si se pare ca am iscat cearta ,imi cer scuze asa cum am scris si in "ps" nu am vrut sa acuz pe nimeni de nimic doar mi-am spus parerile fata de tot ce e legat de a organiza showuri la noi .Eu stiu prin ce am trecut .
Imi cer scuze din nou fata de cei care se simt jigniti .NU A FOST INTENTIONAT .
kovacskl is offline   Reply With Quote
Old 12-10-09, 22:09   #90
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Default Re: Legale la Tg Mures - opinii

Apropo dupa mica discutie. Daca tot esti asa revoltat pe RIK si nu ai vrea nici in ruptul capului sa apara el la un show organizat de tine, de ce nu stergi profilul lui de pe site-ul tau bad boyz tuner? RIK ti-a spus asta in randuri repetate, inclusiv fata de mine ti-a spus sa il stergi pe el, si pozele cu masina lui. Pe de o parte arunci cu pietre in el...dar pe de cealalta ai poze cu masina lui pe site-ul clubului tau din care el nu face parte si iti faci reclama cu masina lui...cam slabut.
Korne is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -