daca vreti sa va distrati pe zapada mergeti la piata de vechituri ...(fostul poligon)....mama ce de zapada-i acolo...aseara am fost la joaca si noi cu opelclub.
Ma daca aluneca si ii zapada mai mare ii bine da altfel stiu multi care siau spart cauciucuri acolo chelu cobori podu mare o iei spre sancrai si dupaia virezi iar stanga sa ajungi sub pod si acolo meri pana in capat.
Noi am fost miercuri in parcarea de la interex,si aluneca de numa(scuzatzi efectul cu patratzle da am filamt cu telefonu si nu e de nujtiu ce calitate)
buna baetzi duminica facem o intalnire ne unim cu logan club ori cine este foarte bine venit.baetzi cu opel club putetzi veni si voi daca doritzi ar fi frumos.deci intalnirea este duminica asta in parcare la interex de la ora 18.sarbatori fericite tuturor