PIJ mai inteles gresit.noi nu vrem separat vrem sa ne unim cu voi sa fim un grup mare pt caci pasiunea e aceasi si cum ziceai si tu masina nu conteaza deacea as vrea sa ne ziceti din timp locul si ora intalniri sper ca mam facut inteles vrem fim uniti mersi de intelegere bafta.
Am sters destule posturi ca erau offtopic. Va rog respectati subiectul fiecarui topic in parte.
Intalnirile de pe comunitatea Mures sunt vinerea in jurul orelor 21-22 la platou. Daca se schimba locatia va anuntam.
PIJ mai inteles gresit.noi nu vrem separat vrem sa ne unim cu voi sa fim un grup mare pt caci pasiunea e aceasi si cum ziceai si tu masina nu conteaza deacea as vrea sa ne ziceti din timp locul si ora intalniri sper ca mam facut inteles vrem fim uniti mersi de intelegere bafta.
Am sters destule posturi ca erau offtopic. Va rog respectati subiectul fiecarui topic in parte.
Intalnirile de pe comunitatea Mures sunt vinerea in jurul orelor 21-22 la platou. Daca se schimba locatia va anuntam.
Chiar noi nu vrem separat ca noi vrem sa venim cu voi la intalniri....bafta in continuare
salutare ... is nou ... p`aici ... cand mai faceti intalniri ? si unde ... ca poate vin si eu cu un prieten ...
salut.vineri cred ca fac baietzii intalnire. yo nu merg ca merg la cabana... tu esti Deyu de pe hi5? parca mi-ai dat comm is cu un espero 92 VLA.numa bine si sa ne intalnim cat mai repede la intalniri
deyuuu normal ca poti .vineri la ora 21 la platou daca se schimba ceva anunta baeti aici pe forum ne vedem acolo aveti grija de voi si de jucariile voastre (masini)
eu sambata seara is prin targu mures , daca vreti vin si eu la o intalnire la platou sau altundeva nr meu de tel daca ma puteti anunta ca nu voi avea acces la net
0743096848